Kui veokil on koorem, laskub tandemtelje tõstuk automaatselt alla.

Optimaalne sõidurežiim

Tandemtelje tõstmine on ideaalne lahendus, kui sõidate ühe otsa täiskoormaga ja tagasi tühjalt. Kui veok on koormata, saate vedava telje välja lülitada ja üles tõsta lihtsalt nupuvajutusega armatuurlaual. Kohe, kui veokil on koorem, laskub telg automaatselt alla ja rakendub, et tagada maksimaalne veojõud ja juhitavus. See võtab umbes 15 sekundit ega raiska hinnalist aega.

Ülestõstetud tandemtelg vähendab kütusekulu kuni 3%

Kuni 4% kütusesäästu

Vedavad teljed tekitavad hõõrde- ja pöörlemistakistust, mis suurendab vajalikku kütusehulka. Mittevajalikku telge välja lülitades ja üles tõstes saate tagasiteel kütusekulu vähendada kuni 4%. See parandab märgatavalt majandustulemust.

Ülestõstetud telg võib vähendada pöörderaadiust rohkem kui meetri võrra

Parem manööverdusvõime

Kui telg on tõstetud, käitub veok sarnaselt 4x2 või 6x2 konfiguratsiooniga veokiga, tagades väiksema pöörderaadiuse ja oluliselt parema manööverdusvõime. Näiteks 4,6 m teljevahega 6×4 veoki pöörderaadius väheneb rohkem kui meetri võrra.

Tõstetud telg saab tekitada parema veojõu

Parandage haarduvust

Vajate rohkem veojõudu? Kui teljekoormuse piirväärtus lubab, vajutage lihtsalt nupule armatuurlaual ja saate raskuse kanda ühele vedavale teljele. Seda saab teha ka väikesel kiirusel. 

Leidke kohalik esindus

Tõstke telg. Suurendage oma kasumit

Tandemtelje tõstuki katsetamiseks külastage Volvo Trucksi kohalikku esindust.

Leidke kohalik esindus