Volvo FMX-i kaitseraud on polüpropüleenkattega

Topelttugevusega kaitseraud

Kõrgekvaliteedilisest terasest kaitseraud on tugev. Nii tugev, et võite sõita killustikuhunnikusse ja vaevalt märgata mingeid kahjustusi. Sellel on ka paks polüpropüleenkate, mis kaitseb kaitserauda.

Kaitseraud koosneb kolmest osast ja sellel on kergesti ligipääsetavad kruvid, mis võimaldavad teil kõik kahjustatud osad ise välja vahetada – seega pole vaja külastada töökoda ja suureneb kasutuskindlus.

Eesmine allasõidutõke kaitseb sõiduautos sõitjaid

Eesmine allasõidutõke (FUPS)

Terve alumine esiosa on valmistatud karpkonstruktsioonina. Üksikosad töötavad koos, muutes selle uskumatult tugevaks ja vetruvaks laupkokkupõrke korral sõiduautoga. FUPS on loodud sõiduautos viibijate kaitsmiseks, nihkudes tahapoole ja neelates osa jõust.

Mootori põhjakaitse kaitseb mootorit ja vähendab tolmukeeriseid

Mootori põhjakaitse

Maastikul sõitmine võib olla mootorile ohtlik. Sellepärast on Volvo FMX-il ümber kujundatud 3 mm paksune mootori põhjakaitse (valikvarustus), mis kaitseb karteripõhja, voolikuid ja jahutit. Kõik, mis maastikusõidul kergesti kahjustub, on kaitstud – isegi tagurdamisel. Ja kui töötate tolmuses keskkonnas, vähendab see ka tolmu teket veoki all.

Leidke kohalik esindus

Juhtige eestpoolt

Alustage eest. Kui aga olete teinud Volvo FMX-ile ringi peale, näete, miks see on meie kõigi aegade tugevaim veok. Küsige kohalikult Volvo Trucksi müügiesindajalt võtmed.

Leidke kohalik esindus