Volvo FMX-i mootor on piinliku täpsusega konstrueeritud kütust säästma

Meie kõige kütusesäästlikumad mootorid

Meie mootorite valik on piinliku täpsusega konstrueeritud kütust säästma, tegemata seejuures järeleandmisi jõudluses. Optimeerisime põlemiskambri geomeetriat. Vertikaalsed, tsentraalselt paiknevad pumppihustid. Suurem täiteaste…

Me võiksime oma tehnilistest saavutustest pikalt rääkida. Kõige olulisem on nende uuenduste mõju teie majandustulemusele. Ja keskkonnale.

Tutvuge meie mootoritega
Automaatne veojõukontrollisüsteem tagab maksimaalse kütusesäästlikkuse

Automaatne veojõukontrollisüsteem

Teil on vaja vedavat esitelge. Kuid meie uuring näitab, et täisvedu on vaja ainult 2–5% ajast. Ülejäänud ajal raiskate kütust. Automaatne veojõukontrollisüsteem aitab tagada maksimaalse kütusesäästlikkuse. Kui täiendavat veojõudu ei ole vaja, lülitab süsteem esitelje automaatselt välja, vähendades kasutatavat kütusekogust.

Tutvuge automaatse veojõukontrollisüsteemiga
I-Shift võib säästa kütust kuni 5% võrreldes käsilülituskäigukastiga.

I-Shift – lihtne, töökindel ja väga kütusesäästlik

I-Shift maksimeerib jõudluse ja efektiivsuse, jälgides veoki massi, tee kallet, kiirust ja kiirendust ning reageerides neile. Koos Volvo diiselmootoriga vähendab see käsilülituskäigukastiga võrreldes kütusekulu kuni 5%.

I-Shifti on tugevdatud ja uuendatud ning see sobib ka raskete töötingimuste jaoks. See on saadaval kõikide teljekonfiguratsioonide jaoks, ka kahe esiteljega veokite jaoks.

Saage tuttavaks – I-Shift
Kütusesäästuabi – loodud säästmiseks

Kütusesäästuabi – vähendage pidevalt

Saavutage pidevalt oma kütusesäästu eesmärgid. Vaadake, kuidas need muutuvad väiksemaks ja teie samal ajal efektiivsemaks. Registreerige ennast Kütusesäästuabi kasutajaks ja teile määratakse isiklik kütusenõustaja. Nõustaja regulaarse analüüsi, ekspertjuhendamise ja praktilise toe abil hakkate kütust säästma kohe ja iga aastaga üha rohkem.

Kui palju võiksite Kütusesäästuabiga säästa?
Dynafleet ja juhtide koolitus kütuse säästmiseks

Avastage andmetel põhinev võimsus

Dynafleeti ja veokijuhtide koolitusega koos võite säästa kütust kuni 7%. 

Dynafleet – jälgige kütusesäästlikkust

Tutvuge meie intelligentse veokipargi haldussüsteemiga. Jälgige juhtide ja veokite jõudlust reaalajas ja vaadake automaatselt genereeritud kütusesäästlikkuse edetabelit. Seejärel võrrelge, jälgige trende ja juurutage kasulikke, kütust säästvaid muudatusi.

Tutvuge Dynafleetiga

Juhi koolitus – väikesed muutused, suured säästud

Säästliku sõidustiili koolitus aitab teil iga kütusetilka maksimaalselt kasutada. Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osana loob ennast õigustanud süstemaatiline lähenemisviis kütusesäästliku sõidutehnika ja jätkusuutliku säästmise pikemas perspektiivis. See on veelgi tõhusam koos Dynafleeti aruannetega.

Volvo veokijuhtide koolitus

Leidke kohalik esindus

Laske säästudel koguneda

Kütusesäästlikkuse tagamise eelduseks on õigesti tegutsemine algusest peale. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja on kütusesäästu spetsialist. Miks mitte küsida neilt abi?

Leidke kohalik esindus