Keerulised sõidutingimused ei ole Volvo FMX-le takistuseks

Ülim liikuvus

Kui muda või liiv on tee üle ujutanud, on edasi sõitmine ainuke viis probleemide vältimiseks. Automaatne veojõukontrollisüsteem (ATC) tagab, et teete just seda. See pöördeline omadus lülitab esitelje automaatselt sisse täpselt siis, kui seda vajate ja lülitab välja, kui seda enam vaja ei ole. Siis on veel Volvo dünaamiline roolisüsteem, mis muudab juhtimise pingevabaks ja silub teekonarused.

ATC annab kõik vedava esitelje eelised, jäädes sama mugavaks kui pideva täisveoga süsteem.

Jonas Odermalm

Volvo Trucksi ehitussegmendi juht

Automatic veojõukontrollisüsteem aitab hädast, kui sõitmine muutub raskeks

Ärge tehke kompromisse

Vedav esitelg päästab teid hädast Aga sisselülitatuna halvendab see manööverdusvõimet. Erinevalt pideva täisveoga süsteemidest, annab automaatne veojõukontrollisüsteem teile parima mõlemast võimaluses. Kui vedav esitelg on sisse lülitatud, on kasutusel kogu veojõud. Ja kui see on välja lülitatud (enamik ajast), paraneb veoki manööverdusvõime.

Tutvuge automaatse veojõukontrollisüsteemiga
Volvo dünaamiline roolisüsteem: annab teile suurema kontrolli, kergemalt

Probleemideta juhtimine

Kui rataste all on raske tee, soovite kasutada Volvo dünaamilist roolisüsteemi. Nutikas tehnoloogia annab kuni 85% täiendavat roolimisjõudu ja kõrvaldab häired. Seega võite lõdvestuda ja nautida sujuvamat, stabiilsemat ja vähem pingelist sõitu.

Volvo dünaamilise roolisüsteemi lisaeelised
Tandemtelje tõstuk

Tõstke telg. Väiksem pöörderaadius

Tandemtelje tõstuk võimaldab ühe vedava telje välja lülitada ja üles tõsta. Kui telg on tõstetud, käitub veok sarnaselt 4x2 või 6x2 konfiguratsiooniga veokiga, tagades väiksema pöörderaadiuse ja oluliselt parema manööverdusvõime. See vähendab ka kütusekulu kuni 3%.

Täpsem teave tandemtelje tõstmise kohta
Volvo FMX veokitel on muljetavaldav kliirens ka täiskoormaga

Järsemad mäed, sügavamad kraavid

Nihutasime juhitava esitelje 100 mm ettepoole, andes veokile parema pealesõidunurga. Ja muutsime selle disaini (pealaest jalatallani) tugevamaks ning voolujoonelisemaks. Paigaldasime ka paralleelvarda teljetala taha, muutes tugeva teljekorpuse veoki madalaimaks punktiks ja parandades oluliselt täiskoormaga veoki kliirensit.

Leidke kohalik esindus

Ärge uskuge meie sõnu

Külastage Volvo Trucksi müügiesindajat ja tunnetage ise suurepärast liikuvust.

Leidke kohalik esindus