Dünaamiline roolisüsteem minimeerib väsimust, tulles edukalt toime raskete sõidutingimustega

Volvo dünaamiline roolisüsteem

Edasi. Pööre. Tagurdamine. Pööre. Kui ehitusplatsil manööverdamine oleks nii lihtne. Kui tingimused on rasked ja ruumi vähe, satuvad pinge alla kael, selg ja õlad. Või kandsid. Volvo dünaamilise roolisüsteemi korral neelduvad häired enne lihasteni jõudmist. Ja rooli võite keerata ühe sõrmega, vähendades keha väsimust kuni 85%.

Proovige Volvo dünaamilist roolisüsteemi
I-Shifti käigukast sobib hästi rasketele maastikele

I-Shift – maailma nutikaim käigukast

Lihtne, töökindel ja ülitõhus I-Shift on meie kõige populaarsem käigukast. See võtab raskuse raskelt maastikult, aitab teil lihtsalt manööverdada ilma kinnijäämisohuta ja säästab ka kuni 5% kütust.

I-Shifti on tugevdatud ja uuendatud ning see sobib ka raskete töötingimuste jaoks. See on saadaval kõikide teljekonfiguratsioonide jaoks, ka kahe esiteljega veokite jaoks.

Võtke I-Sync kasutusele
Dynafleet pakub teie veokitele reaalajas andmeid, suurendades seega kasumlikkust

Dynafleet – maksimeerige oma tootlikkus

Asukohad, koormad ja tasemed. Veokijuhi töö- ja puhkeaeg. Heitmete aruanded. Kütusekulu. Dynafleet annab teile iga veoki kohta reaalajas andmeid, mis aitab teil maksimeerida tootlikkust ja teha kasulikumaid otsuseid.

Tutvuge Dynafleetiga
Õppige, kuidas kasutada Volvo FMX-i paremini ehitustöödel.

Täiendage oma oskusi

Ehitustöödel sõitmine on spetsialisti töö ja õiged oskused on väga olulised. Meie kursus "Töötamine ehitusplatsil" (Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osa) tõstab teie maastikul sõitmise tehnika uuele tasemele. See aitab teil ka võtta maksimumi oma veoki maastikusõiduomadustest ja maksimeerida selle jõudlus. Muutes teie töökohas viibimise aja võimalikult tootlikuks.

Koolitus "Töötamine ehitusplatsil"
Nutikas raam toetab tootlikkust

Nutikas raam

Kas raam võib tootlikkust tõsta? See raam võib. GRAS-G2 tagumine õhkvedrustus pakub enneolematut 300 mm kliirensit ja muudetud konstruktsiooniga alumine külg on nii hästi kaitstud, et ainult suurimad kivid suudavad teid aeglustada. Parem veojõud ja väiksem vibratsioon tagavad kiirema ja mugavama sõidu, mis võib tootlikkust suurendada tänu kuni 10 km/h võrra suuremale keskmisele kiirusele.

Õppige tundma raami
Suurem kandevõime säästab teie raha

Lisakoormus

Üks kõige efektiivsematest meetoditest tootlikkuse suurendamiseks on kandevõime suurendamine. Seega tõstsime esivedrustuse kandevõimet 18 tonnilt 20 tonnile. Ja kui teil on vaja vedada raskeimaid koormaid, võite nüüd saada viieteljelised konfiguratsioonid otse meie tehasest – säästes aega ja pealisehitise kulusid.

Täpsem teave viieteljeliste konfiguratsioonide kohta
Volvo originaalosad suurendavad veoki töökindlust ja aitavad teil efektiivsemalt töötada

Tootlikud varuosad

Volvo originaalvaruosad hoiavad teie veoki Volvo kvaliteeti. Need hoiavad seda kauem töökohal, aitavad sõita efektiivsemalt ja teil efektiivsemalt töötada. Ja tänu töökodade võrgustikule 140 turul kogu maailmas ning õigeaegset tarnet tagavale tipptasemel logistikasüsteemile ei ole vajalik varuosa kunagi kaugel.

Tutvuge Volvo originaalosadega
Leidke kohalik esindus

Maksimeerige oma tootlikkus

Helistage või astuge läbi Volvo Trucksi müügiesindusest. Need aitavad teil võtta maksimumi igast kilomeetrist.

Leidke kohalik esindus