Volvo FMX on erandlikult tugev veok raske töö tegemiseks

Kõige tugevam veok, mida me kunagi oleme ehitanud

Piisavalt tugev kuni 32 tonni vedamiseks. Piisavalt vastupidav, et sõita vastu betoonseina ja jätkata sõitu. Kaitseraua nurgad on valmistatud 3 mm paksusest kõrge kvaliteediga terasest. Esituled paiknevad kõrgel, väljaspool löögiulatust. Kui teil õnnestub veokit siiski raskelt kahjustada (mis ei ole tõenäoline), hoiavad üksteisest eemale asetatud kerepaneelid seda isoleerituna. Ja nähtavad kruvid võimaldavad teil kahjustatud osa ise asendada. Kõik see hoiab teie Volvo FMX-i töökorras ja veok on alati ehitusplatsil, kuhu ta kuulubki.

Lisandunud on küll palju terasest osi, kuid kaalu pole oluliselt juurde tulnud – võib-olla 5–6 kilo. Vastupidavus on aga mitmekordselt kasvanud.

Hans Bergqvist

Volvo FMX-i disainer, Volvo Trucks

Tugevus disainis

Kandiline põhjusega

Uus pukseerimisseadis, uus kaitseraud, uus põhjakaitse – kõik need on fikseeritud suurte kinnitusdetailide abil eesmise kaitsetõkke külge. Tulemuseks on uskumatult vastupidav kandiline esiosa. Kokkupõrked väikesel kiirusel absorbeeritakse ja omavõnkesagedus elimineeritakse peaaegu täielikult, nagu ka sellega kaasnev kabiini rappumine. 

Tonnide viisi pukseerimisjõudu

Pukseerimisseadis

Üks malmitükk, mis on nii tugev, et suudab lükata või tõmmata kuni 32 tonni. Nii tugev, et kui jääte telgede peale kinni ja rattad pöörlevad, saab ekskavaator (või teine Volvo FMX) teid jälle kiiresti ratastele aidata. Ning et pukseerimisseadis on katmata, saab seda kasutada ka redelina, et ronida veoki esiosale.

Meie pukseerimisseadis suudab isegi enamat
Kokkupõrkekatses käitub hästi

Testitud kokkupõrkes

Proovisime veoki esiosa läbistada terasvaiaga, millele rakendatakse kuni 3-tonnist jõudu. (Konstruktsioon käitub vedruna ning taastab oma esialgse kuju pea täies ulatuses). Me sõitsime sellega otsa massiivsele betoonplokile. (Terasest esiosa paindub küll kergelt, kuid taastab oma endise vormi pea täielikult). Ja me oleme teinud veel tosina hirmuäratavaid kokkupõrkekatseid oma repertuaarist. Seega – öeldes, et Volvo FMX on meie kõigi aegade tugevaim veok, mõtleme seda tõsiselt.

Leidke kohalik esindus

Olete valmis tunnetama jõudu?

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja on valmis teile tutvustama iga omadust, mis muudab Volvo FMX-i meie kõigi aegade tugevaimaks veokiks.

Leidke kohalik esindus