Teame, mis toimub maanteedel. Me teame, kuidas näevad välja õnnetused. Seepärast teemegi nii palju täiendavaid katseid, mida seadus ei nõua.

Carl Johan Almqvist

Liiklus- ja tooteohutusdirektor, Volvo Trucks

Sisemus

Volvo FMX-i öörežiim

Öörežiim

Lülituge öörežiimile ja kõik tuled armatuurlaual peale spidomeetri kustuvad. Ei ole segavaid tegureid: saate täielikult keskenduda liiklusele. Või tahapoole, kui ühendate haagist pimedas. 

Volvo FMX maapinna lähedal

Maapinna lähedal

Ehitusveoki jaoks pakub Volvo FMX juhikohta maapinna lähedal. Veokit ümbritseva piirkonna suurepärane tunnetus tagab ohutuma töö.

Volvo FMX-i alkolukk

Alkolukk

Alkoholil ei ole liikluses kohta. Alkoluku saab lasta paigaldada juba tehases ning see annab juhtidele ja klientidele selge sõnumi, kui oluliseks peate liiklusohutust. 

Volvo FMX-i turvavöö

Turvavöö

Umbes pool kõigist veokitega seotud surmajuhtumitest oleks olnud turvavööd kasutades välditavad – see on fakt, mida tasub järgmine kord teele asudes meeles pidada. 

Välimus

Volvo FMX-i eesmine allasõidutõke

Eesmine allasõidutõke

Neelab osa kokkupõrke jõust, liikudes tahapoole veoki alla. See on valmistatud kergematest ja tugevamatest materjalidest ning toimib nüüd ka suuremal kiirusel. 

Volvo FMX-i valgustus

Valgustus

Eesmised ääretuled ja päevatuled on nüüd integreeritud. See tagab nutika valgustuse ühest kompaktsest moodulist. Veok on teistele liiklejatele alati nähtav. 

Volvo FMX-i peeglid ja nähtavus

Peeglid ja nähtavus

Oleme välja töötanud mitmeid nutikaid konstruktsioonielemente juhile tõelise 360-kraadise nähtavuse tagamiseks. Kuid suurepärase vaateulatuse annavad ka aknad ja peeglid. 

Volvo FMX-i külgmine ja tagumine allasõidutõke

Külgmine ja tagumine allasõidutõke

Allasõidutõkked taga ja külgedel väldivad kokkupõrke korral väiksema sõiduki kiildumise veoki alla. 

Volvo FMX-i aktiivsed ohutussüsteemid

Aktiivsed ohutussüsteemid

Teie veok aitab teid. Vaadake lühikest videot Volvo Trucksi aktiivsete ohutussüsteemide kasutamise kohta.

Volvo FMX-i ohutus

Mida teha, kui ...?

Meie liiklus- ja tooteohutuse juht avaldab aktiivse ohutussüsteemi saladused ja tööpõhimõtte. 

VT

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele. 

Leidke kohalik esindus