Hooldamine – üks samm eespool

Volvo FMX-i hooldusplaan: kohandatud teie tegevusvaldkonnaga

Planeeritud teie ümber

Tänu Volvo tasuta hooldusplaanile ei pea te tööajal töökojas viibima – ennetav hooldus planeeritakse varem ja sobitatakse ideaalselt teie tegevusega. Ja kui külastate meie töökodasid, teevad meie kõrgelt kvalifitseeritud ja Volvo sertifitseeritud tehnikud teie veokile Volvo originaalhoolduse, kasutades ainult Volvo originaalvaruosi.

Hooldus Volvo stiilis
Lepingud aitavad hoida teie Volvo FMX-i parimas seisukorras.

Volvo Sinileping

Meie hoolduse Sinileping hoiab teie Volvo FMX-i parimas seisukorras. Tehakse ennetavat hooldust ja kulud on varem teada, mis annab teile parema ülevaate ja kontrolli oma tegevuse üle. See suurendab ka kasutuskindlust, vähendab veoki kogukulusid ja tagab teile alati hästihooldatud veoki olemasolu.

Volvo Sinileping
VAS-i hädaabitelefoni nupp ühendab teid otse hoolduspersonaliga.

Volvo Action Service'i hädaabitelefon – vajutage nuppu

Põhjus peatumiseks? Vajutage VAS-i hädaabitelefoni nuppu ja teid ühendatakse operaatoriga. Operaator teab teie täpset asukohta, teie raami ID-d ja võib tehnikule edastada kõik diagnostilised veakoodid. Lõõgastuge. Abi on teel ja varsti saate oma teed jätkata.

Täpsem teave Volvo Action Service’i kohta
Veokipargi haldur olukorda kontrollimas.

Dynafleeti kontrolli all

Dynafleeti Veoki seisund annab veokipargi haldurile ülevaate hoiatustest ja alarmidest veokite näidikuplokkides. See lihtsustab ennetava hoolduse planeerimist ja suurendab kasutuskindlust.

I-Shift: Ohutu ja aega säästev käigukast

Aega säästev käigukast

I-Shift annab parima juhitavuse, kuid sellega eelised ei piirdu. Automatiseeritud käiguvahetus koormab vähem jõuülekannet ja rehve ning pikendab siduri kasutuskestust. Õlivahetusvälp on pikenenud 450 000 km-ni. Oleme täiustanud ka juhendamisega diagnostikafunktsiooni. Valige I-Shift oma Volvo FMX-ile ning veedate vähem aega töökojas ja rohkem tööl.

Vaadake, mida I-Shift veel teha suudab
Volvo FMX'i alumine pool on kaitstud kahjustuste eest

Kõik osad on kaitstud

Töökohal või raskel maastikul sõites on alati oht, et miski võib veoki alumist külge kahjustada. Enam seda ohtu pole. Tänu tagumisele õhkvedrustusele GRAS-G2 on Volvo FMX-i kliirens 300 mm. Oleme kõik olulised elemendid (sh pidurid) paigutanud tagateljest kõrgemale ja kaitsnud mootori põhja 3 mm paksuse mootori põhjakaitsega. Seega on teie töökotta saatmiseks vaja midagi suuremat.

Tutvuge raamiga
Karmi joonega, hõlpsasti paigaldatavad eesmised kaitserauad pikendavad veoki kasutuskestust

Peatamatu esiosa

Volvo FMX-i esiosa on loodud kasutuskindlust silmas pidades. Polüpropüleeniga kaetud terasest kaitseraud säilitab oma kuju pärast lööke ja põrutusi. Ja nähtaval olevad kinnitusdetailid võimaldavad teil säästa töökoja aega ning vahetada ise kaitserauad ja paneelid.

Kui jääte kinni, vabastage malmist pukseerimisseadis ja teine sõiduk suudab teid kergesti vabastada. Esituled on purunemiskindlad – need paiknevad kõrgemal ning on varustatud vahetatavate kaitsevõredega maanteel ja maastikul sõitmiseks.

Vaadake esikülge
Leidke kohalik esindus

Aeg kasutuskindluse suurendamiseks?

Teie Volvo Trucksi müügiesindus tutvustab teile kõiki Volvo FMX-i kasutuskindluse omadusi. Astuge läbi või helistage neile.

Leidke kohalik esindus