Käesolevalt lehelt leiate Volvo Estonia töötajate ja esinduste kontaktandmed ning pakutavad teenused.

Volvo Estonia OÜ on Volvo Grupi kaubamärkide ametlik esindaja Eestis. Ettevõtte esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis müüakse, remonditakse ja hooldatakse Volvo veokeid, Renault tarbesõidukeid ja Volvo busse.

Volvo Estonia on Schmitz Cargobull haagiste ametlik hooldus- ja remondipartner.

Käesolevalt lehelt leiate ettevõtte esinduste kontaktandmed, töötajate nimekirja ja kontaktandmed ning pakutavate teenuste nimekirja.

Volvo Estonia esinduste andmed

Esindus Avamisajad ja kontaktandmed
Ettevõtte üldandmed VOLVO ESTONIA OÜ
Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa
Telefon: +372 671 8360
Registrikood: 10918874
KMKR nr: EE100802221
volvoestonia@volvo.com
Volvo Truck Center Tallinn
Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa
Avatud I-VI 08:00 - 20:00, VII 08:00-17:30
Hooldus ja remont +372 671 8382
Varuosad +372 671 8372
Pesula +372 5304 7147
hooldus.tallinn@volvo.com
varuosad.tallinn@volvo.com
Volvo Truck Center Tartu
Ringtee 53, Kandiküla, Tartumaa
Avatud I-VII 08:00 - 20:00
Hooldus ja remont +372 738 4150
Varuosad +372 738 4148
Pesula +372 738 4150
Volvo Truck Center Pärnu
Keskuse 1, Sauga, Pärnumaa
Avatud I-V 08:00 - 17:00
Hooldus ja remont +372 449 9610
Varuosad +372 449 9614
Volvo Truck Center Jõhvi
Pargi 25a, Jõhvi, Ida-Virumaa
Avatud I-V 08:00 - 17:00
Hooldus ja remont +372 3576690
Varuosad +372 3576690

Volvo Action Service tugi 24/7

Eestis +372 512 5604
Euroopas +329 255 6711
Volvo Action Service juhtumite jälgimine http://tyc.it.volvo.com/volvo
Volvo Truck Assistance   +433 622 20700

Volvo Estonia töötajad

JUHTKOND  
Veiko Tarvis
tegevdirektor
+372 671 8361
veiko.tarvis@volvo.com
Katrin Kalmer
finantsjuht
+372 522 4200
katrin.kalmer@volvo.com
Ilmar Kukk
veokite müügiosakonna juht
+372 668 4541
ilmar.kukk@volvo.com
Kadri Arraste
personalijuht
+372 671 4375
kadri.arraste@volvo.com
Tarmo Talismaa
järelturu toodete ja teenuste juht
+372 671 8381
tarmo.talismaa@volvo.com
Birgit-Helis Heinsalu
assistent
+372 671 8360
birgit.heinsalu@volvo.com
Raili Riiberg
turundusjuht
+372 668 4540
raili.riiberg@volvo.com
VEOKIMÜÜK  
Tarmo Odar
müügiesindaja (Tallinna kontor)
+372 668 4544
+372 506 7467
tarmo.odar@volvo.com
Erki Vaikmäe
müügiesindaja (Tallinna kontor)
+372 668 4543
+372 514 4107
erki.vaikmae@volvo.com
Aare Tikkerberi
müügiesindaja (Tartu kontor)
+372 748 3676
+372 507 9469
aare.tikkerberi@volvo.com
Tiit Vanamölder
müügiesindaja (Jõhvi kontor)
+372 5080080
tiit.vanamolder@volvo.com
Ragner Saard
müügiesindaja (Pärnu kontor)
+372 566 11526
ragner.saard@volvo.com
Sander Kõivuste
Tartu müügiadministraator
+372 54005521
sander.koivuste@volvo.com
Miko Proos
Tallinna müügiadministraator
+372 671 8388
miko.proos@volvo.com
Koit Kolganurm
veokijuhtide koolitaja
+372 671 8365
+372 521 6026
koit.kolganurm@volvo.com
Laura Volkova
Dynafleet tootespetsialist
+372 523 0286
laura.volkova@volvo.com
Andre Leet
müügiinsener
+372 668 4546
andre.leet@volvo.com
MÜÜGIJÄRGSED TOOTED JA TEENUSED  
Avo Vassar
Tallinna töökoja juhataja
+372 671 8369
+372 506 3044
avo.vassar@volvo.com
Jaak Kull
Tartu töökoja juhataja
+372 738 4149
+372 512 0151
jaak.kull@volvo.com
Heigo Põldsam
Pärnu töökoja juhataja
+372 449 9610
+372 507 9473
heigo.poldsam@volvo.com
Mallor Vildak
Jõhvi töökoja juhataja
+372 357 6690
+372 507 7651
mallor.vildak@volvo.com
Taivo Lukats
hoolduslepingud, müügijärgsed tooted ja teenused, Lääne- ja Põhja-Eesti
+372 668 4545
+372 501 4067
taivo.lukats@volvo.com

Jaak Käämer
hoolduslepingud, müügijärgsed tooted ja teenused, Lõuna- ja Ida-Eesti

+372 738 4002
+372 511 8020
jaak.kaamer@volvo.com
TEHNILINE TUGI  

Kaur Karma
IS IT

+372 668 4549
kaur.karma@volvo.com
Tõnis Nõlve
logistik
+372 671 8371
tonis.nolve@volvo.com
Maksim Toots
Tehniline koolitaja
+372 671 8386
maksim.toots@volvo.com
Karel Pais
Tehniline nõustaja
+372 527 0688
karel.pais@volvo.com
Veiko Punab
Teeninduse spetsialist
+372 671 8385
veiko.punab@volvo.com
Kaido Kaareste
kinnisvara haldusjuht
+372 522 0083
kaido.kaareste@volvo.com
ADMINISTRATSIOON  
Elin Mattis
pearaamatupidaja
+372 671 8367
elin.mattis@volvo.com
Eve Kiisel
raamatupidaja
+372  671 8362
eve.kiisel@volvo.com
Veljo Kruus
raamatupidaja
+372 671 8364
veljo.kruus@volvo.com
Merle Niilus
krediidikontroll
+372 738 4000
merle.niilus@volvo.com
VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ  
Volvo finantsteenused piirkonnajuht +372 671 8390
Anne Priks
Volvo finantsteenused klienditeenindusnõunik
+372 671 8389
anne.priks@volvo.com

Esinduste teenused

 Teenus Tallinn Tartu  Pärnu  Jõhvi
 Veokite müük, hooldus, remont ja diagnostika  x  x  x   x
 Volvo busside hooldus, remont ja diagnostika  x  x  x  x
 Kasutatud veokite müük  x  x  x  x
 Volvo originaalvaruosad ja -aksessuaarid  x  x  x  x
 Tahhograafi kalibreerimine  x  x  x  x
 Rataste suunang  x  x  x  x
 Pidurite test piduristendil  x  x  x  x
 Haagiste hooldus ja remont  x  x  x  x
 Schmitz Cargobull ametlik partner  x  x  x  x
 Schmitz Cargobull külmikute remont  x      
 Veokite, busside ja haagiste pesula  x  x  x  x
 AdBlue tankla  x  x  x  x
 Tehnilise ülevaatuse ettevalmistus  x  x  x  x
 Tulede kontroll  x  x  x  x
 Konditsioneeri kontroll ja täitmine  x  x  x  x
 Esiklaasi vahetus  x  x  x  x
 Volvo Action Service 24/7  x  x    
 Express Service  x      
 Veokijuhtide koolitus  x       
 Renault veokite varuosad, hooldus ja remont  x   x  x   x
 Avariiremont  x   x   x   x
 Tulekustuti kontroll    x     
 Raamide ja kabiinide sirgestamine JOSAM tehnoloogiaga    x  
Leidke kohalik müügiesindus

Hoolitsege oma ettevõtte eest

Teenuseid saab tellida kohalikust müügiesindusest. Siin saate esindusi otsida.

Leidke kohalik müügiesindus