Volvo Estonia esinduste andmed

Esindus Avamisajad ja kontaktandmed
Volvo Truck Center Tallinn
Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa
Avatud I-VI 08:00 - 20:00, VII 08:00-18:00
NB! Tavapärasest erinevad avamisajad:
13.11 suletud
10.12 08:00- 15:00
11.12 suletud
23.12 08:00 - 17:00
24-26.12 suletud
31.12 08:00-17:00
01.01.2017 suletud
Hooldus ja remont +372 671 8382
Varuosad +372 671 8372
Volvo Truck Center Tartu
Ringtee 53, Kandiküla, Tartumaa
Avatud I-VII 08:00 - 20:00
NB! Tavapärasest erinevad avamisajad:
10.12 08:00- 13:00
11.12 suletud
23.12 08:00 - 17:00
24-26.12 suletud
31.12 08:00-17:00
01.01.2017 suletud
Hooldus ja remont +372 738 4150
Varuosad +372 738 4148
Volvo Truck Center Pärnu
Keskuse 1, Sauga, Pärnumaa

Avatud I-V 08:00 - 17:00, VI 08:00 - 14:00
NB! Tavapärasest erinevad avamisajad:
23.12 08:00-14:00
26.12 suletud
Hooldus ja remont +372 449 9610
Varuosad +372 449 9614

Volvo Truck Center Jõhvi
Pargi 25a, Jõhvi, Ida-Virumaa
Avatud I-V 08:00 - 17:00
NB! Tavapärasest erinevad avamisajad:
23.12 08:00-14:00
26.12 suletud
Hooldus ja remont +372 3576690
Varuosad +372 3576690

Volvo Action Service tugi 24/7

Eestis +372 512 5604
Euroopas +329 255 6711
Volvo Action Service juhtumite jälgimine http://tyc.it.volvo.com/volvo
Volvo Truck Assistance   +433 622 20700

Volvo Estonia töötajad

JUHTKOND  
Veiko Tarvis
tegevdirektor ja finantsjuht
+372 671 8361
veiko.tarvis@volvo.com
Ilmar Kukk
veokite müügiosakonna juht
+372 668 4541
ilmar.kukk@volvo.com
Kadri Arraste
personalijuht
+372 671 4375
kadri.arraste@volvo.com
Tarmo Talismaa
järelturu toodete ja teenuste juht
+372 671 8381
tarmo.talismaa@volvo.com
Kristina Nukka
assistent
+372 671 8360
kristina.nukka@volvo.com
Raili Riiberg
turundusjuht
+372 668 4540
raili.riiberg@volvo.com
VEOKIMÜÜK  
Tarmo Odar
müügiesindaja
+372 668 4544
+372 506 7467
tarmo.odar@volvo.com
Erki Vaikmäe
müügiesindaja
+372 668 4543
+372 514 4107
erki.vaikmae@volvo.com
Aare Tikkerberi
müügiesindaja
+372 748 3676
+372 507 9469
aare.tikkerberi@volvo.com
Ragner Saard
müügiesindaja
+372 566 11526
ragner.saard@volvo.com
Sander Kõivuste
Tartu müügiadministaaror
+372 54005521
sander.koivuste@volvo.com
Miko Proos
Tallinna müügiadministraator
+372 671 8388
miko.proos@volvo.com
Koit Kolganurm
veokijuhtide koolitaja
+372 671 8365
+372 521 6026
koit.kolganurm@volvo.com
Laura Volkova
Dynafleet tootespetsialist
+372 523 0286
laura.volkova@volvo.com
Andre Leet
müügiinsener
+372 668 4546
andre.leet@volvo.com
MÜÜGIJÄRGSED TOOTED JA TEENUSED  
Avo Vassar
Tallinna töökoja juhataja
+372 671 8369
+372 506 3044
avo.vassar@volvo.com
Jaak Kull
Tartu töökoja juhataja
+372 738 4149
+372 512 0151
jaak.kull@volvo.com
Heigo Põldsam
Pärnu töökoja juhataja
+372 449 9610
+372 507 9473
heigo.poldsam@volvo.com
Mallor Vildak
Jõhvi töökoja juhataja
+372 357 6690
+372 507 7651
mallor.vildak@volvo.com
Taivo Lukats
hoolduslepingud, müügijärgsed tooted ja teenused
Lääne- ja Põhja-Eesti
+372 668 4545
+372 501 4067
taivo.lukats@volvo.com

Jaak Käämer
hoolduslepingud, müügijärgsed tooted ja teenused
Lõuna- ja Ida-Eesti

+372 738 4002
+372 511 8020
jaak.kaamer@volvo.com
TEHNILINE TUGI  
Erki Malkus
tehniline koolitaja
+372 671 8386
erki.malkus@volvo.com
Lauri Lilleniit
teenindusspetsialist
+372 671 8385
lauri.lilleniit@volvo.com

Kaur Karma
IT

+372 668 4549
kaur.karma@volvo.com
Tõnis Nõlve
logistik
+372 671 8371
tonis.nolve@volvo.com
Kaido Kaareste
kinnisvara haldusjuht
+372 522 0083
kaido.kaareste@volvo.com
ADMINISTRATSIOON  
Veljo Kruus
pearaamatupidaja
+372 671 8364
veljo.kruus@volvo.com
Eve Kiisel
raamatupidaja
+372  671 8362
eve.kiisel@volvo.com
Elin Mattis
raamatupidaja
+372 671 8367
elin.mattis@volvo.com
Merle Niilus
krediidikontroll
+372 738 4000
merle.niilus@volvo.com
VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ  
Kätlin Tamme
Volvo finantsteenused piirkonnajuht
+372 671 8390
+372 511 7995
katlin.tamme@vfsco.com
Anne Priks
Volvo finantsteenused klienditeenindusnõunik
+372 671 8389
anne.priks@volvo.com

Esinduste teenused

 Teenus Tallinn Tartu  Pärnu  Jõhvi
 Veokite müük, hooldus, remont ja diagnostika  x  x  x   x
 Volvo busside hooldus, remont ja diagnostika  x  x  x  x
 Kasutatud veokite müük  x  x  x  x
 Volvo originaalvaruosad ja -aksessuaarid  x  x  x  x
 Tahhograafi kalibreerimine  x  x  x  x
 Rataste suunang  x  x  x  x
 Pidurite test piduristendil  x  x  x  x
 Haagiste hooldus ja remont  x  x  x  x
 Schmitz Cargobull külmikute remont  x      
 Veokite, busside ja haagiste pesula  x  x  x  x
 AdBlue tankla  x  x  x  x
 Tehnilise ülevaatuse ettevalmistus  x  x  x  x
 Tulede kontroll  x  x  x  x
 Konditsioneeri kontroll ja täitmine  x  x  x  x
 Esiklaasi vahetus  x  x  x  x
 Volvo Action Service 24/7  x  x    
 Express Service  x      
 Veokijuhtide koolitus  x       
 Renault veokite varuosad, hooldus ja remont  x   x  x   x
 Avariiremont  x   x   x   x
 Tulekustuti kontroll    x     
 Raamide ja kabiinide sirgestamine JOSAM tehnoloogiaga    x  
Leidke kohalik müügiesindus

Hoolitsege oma ettevõtte eest

Teenuseid saab tellida kohalikust müügiesindusest. Siin saate esindusi otsida.

Leidke kohalik müügiesindus