Veokid

Tule meile tööle!

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUSED

Volvo Estonia neljas esinduses töötab üle 100 inimese.

Kas soovid meiega liituda?

Tutvu meie töökuulutustega!

 

Volvo Estonia laieneb

Kuulutus: praktikant

Volvo Estonia OÜ esindused ootavad meeskondadega liituma PRAKTIKANTE. Suurepärane võimalus kogeda töötamist globaalses ettevõttes ja suure ettevõtte meeskonnas.

Sobid suurepäraselt meie meeskonda, kui oled valdkonnast huvitatud, õpid tehnikavaldkonnas, töötad heal meelel meeskonnas, suhtled lisaks eesti keelele ka vene või inglise keeles ning soovid end täiendada uute teadmiste ja oskustega.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia@volvo.com märksõnaga „PRAKTIKANT“

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas (Kurekivi tee 10, Lehmja), Pärnus (Keskuse 1, Sauga), Tartus (Ringtee 53, Kandiküla) ja Jõhvis (Pargi 25a).

Volvo Estonias väärtustame oma töötajaid

Volvo Estonia pakub oma töötajatele konkurentsivõimalist palka, häid töötingimusi ja arenguvõimalusi. Tutvu lähemalt mõndade meie soodustustega.

Oled vajalik

Volvo Estonias töötades oled osa millestki palju suuremast. Oled tähtis inimene, kes aitab tagada, et transpordiettevõtjad saaksid muretult oma tööd teha ja kaup jõuaks õigesse sihtpunkti. Kas oled kunagi mõelnud, kui palju veokid mõjutavad maailma ja majanduse toimimist? Me oleme.

Oleme sulle toeks

Olles osa Volvost, oled osa ühtsest meeskonnast. Perele sarnaselt, on ka meil raskemaid ja helgemaid hetki, aga igapäevaselt on meie eesmärk, et saaksid end maksimaalselt realiseerida ja hästi tunda.

Osa Volvost

Volvo Estonias oled osa päris Volvost. Sellest Volvost, mille juured ulatuvad Göteborgi ja 1927 aastasse. Volvo Gruppi kuuluvad lisaks veokitele ka muuhulgas bussid, ehitusmasinad ja erinevad kaubamärgid, mis on esindatud pea kõikides riikides üle maailma.

Konkurentsvõimeline palk

Konkurentsivõimeline palk ei ole ainus meie poolt pakutav motivatsioon. Tagame, et palk jõuab korrektsel ajal sinu kontole, et maksud on makstud ja aitame ka uue tulumaksu arvutamisel. Personaalsed arenguplaanid ja selged boonussüsteemid aitavad tagada selge tulevikuplaani ja hetkekompensatsiooni paikapidavuse.

Spordikompensatsioon ja ühisosalused

Volvos oleme sportlikud - toetame sinu spordivõimalusi läbi spordikompensatsiooni ning osaleme ühise meeskonnana valitud spordisündmustel. Kõik selleks, et oleksid vormis ja terve.

Soodustused koostööpartneritelt

Lisaks Volvo Estonia soodustustele oleme koostööpartneritelt küsinud soodustused ka oma töötajatele. Olgu see siis soodsam kütus, kindlustus või spordivarustus.

Töötajate ühised sündmused

Ühised sündmused toovad töötajad kokku ja tõstavad motivatsiooni. Just seetõttu korraldame erinevaid ühisüritusi läbi aasta.

Arenguvõimalused

Arenguvõimalused tagavad, et omad tööks vajalikke teadmisi ja valdkonna uuendustest ülevaadet. Korraldame koolitusi nii ettevõtte sees kui ka väljas. Karjäärivõimalusi on nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid, Eestis ja terves Volvo Grupis. 

Haiguspäeva kompenseerimine teisest päevast

Volvo Estonias kompenseerime teise haiguspäeva 70% ulatuses, korraldame töötajate tervisekuud, katame kontoritöötajate prillikulutused ja kontrollime töötajate tervist vastavalt ettenähtud nõutetele. Samuti täidame nõudeit töötajate töökeskkonnale ja jälgime, et tööpäev mööduks rõõmsalt ja turvaliselt.

Volvo Groupi Privaatsuspoliitika

Hindame usaldust, mida oma isiklikku infot andes meie suhtes üles näitate. Kasutame teie isiklikku infot alati ausalt ja usaldusväärselt. Tagame alati info kogumise, kasutamise ja jagamise põhimõtete läbipaistvuse ja selguse, kelle poole saate küsimustega pöörduda.

Tutvuge lähemalt:

  • Volvo Groupi privaatsuspoliitika töölevõtmise protsessis: link
  • Informatsioon seoses Volvo Groupi privaatsuspoliitikaga: link

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.