VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: AUTOREMONDI-TEHNIK (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on veoautode hooldus-ja remonttööd.

Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia [at] volvo [dot] com märksõnaga „Autoremonditehnik Tallinn“. Lisainformatsiooniks palume pöörduda Tallinna töökoja juhataja Avo Vassari poole (avo [dot] vassar [at] volvo [dot] com või +372 671 8369).

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa.
Tutvuge Volvo tehnikutega üle maailma siin: link

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

KUULUTUS: PRAKTIKANT

Volvo Estonia OÜ esindused ootavad meeskondadega liituma PRAKTIKANTE. Suurepärane võimalus kogeda töötamist globaalses ettevõttes ja suure ettevõtte meeskonnas.

Sobid suurepäraselt meie meeskonda, kui oled valdkonnast huvitatud, õpid tehnikavaldkonnas, töötad heal meelel meeskonnas, suhtled lisaks eesti keelele ka vene või inglise keeles ning soovid end täiendada uute teadmiste ja oskustega.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia [at] volvo [dot] com märksõnaga „PRAKTIKANT“

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas (Kurekivi tee 10, Lehmja), Pärnus (Keskuse 1, Sauga), Tartus (Ringtee 53, Kandiküla) ja Jõhvis (Pargi 25a).

Tere tulemast Volvo Estonia meeskonda!

Meil on hea meel, et olete meid valinud võimalikuks tööandjaks. Palun täitke allolev vorm ja lisage kindlasti informatsioon, millisele positsioonile soovite kandideerida. Täname!

PS! Ka praktikakoha info on oodatud!

Teie nimi *
Teie e-posti aadress *
Telefoni number
Teade Volvo Estoniale seoses töökuulutusega
Teie dokumendid
Attached : /10MB
Total File size limit reached

(Palume laadida üles .jpg, .jpeg, .gif, .mpg, .mpeg, .bmp, .txt, .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx,.zip formaadis dokumente)

Total File size limit reached
(* Tegemist on kohustusliku väljaga)
Tingimused

Markeerides märkeruudu, annate Volvole nõusoleku salvestada teie andmed ja kasutada neid teiega seotud päringutes. Tutvuge tingimustega lähemalt

Palun täitke kõik kohustulikud väljad Palun sisestage korrektne e-posti aadress volvoestonia@volvo.com

Volvo Estonias väärtustame oma töötajaid

Volvo Estonia pakub oma töötajatele konkurentsivõimalist palka, häid töötingimusi ja arenguvõimalusi. Tutvu lähemalt mõndade meie soodustustega.

OLED VAJALIK
OLEME SULLE TOEKS
OSA VOLVOST
KONKURENTSIVÕIMELINE PALK
SPORDIKOMPENSATSIOON
SOODUSTUSED KOOSTÖÖPARTNERITELT
TÖÖTAJATE ÜHISED SÜNDMUSED
ARENGUVÕIMALUSED
TERVISEFOOKUS

Volvo Groupi privaatsuspoliitika

Hindame usaldust, mida oma isiklikku infot andes meie suhtes üles näitate. Kasutame teie isiklikku infot alati ausalt ja usaldusväärselt. Tagame alati info kogumise, kasutamise ja jagamise põhimõtete läbipaistvuse ja selguse, kelle poole saate küsimustega pöörduda.

Tutvuge lähemalt:

  • Volvo Groupi privaatsuspoliitika töölevõtmise protsessis: link
  • Informatsioon seoses Volvo Groupi privaatsuspoliitikaga: link