VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: RAAMATUPIDAJA

Volvo Estonia OÜ ootab tiimiga liituma RAAMATUPIDAJAT, kelle tööülesandeks on igapäevase raamatupidamise teostamine, sh uute veokite müügiga seonduvad raamatupidamistoimingud, põhivarade arvestus ja statistiline aruandlus.

Sobivalt kandidaadilt ootame raamatupidamisalast haridust, eelnevat töökogemust raamatupidajana ning eesti ja inglise keele oskust (B2 tasemel) nii kõnes kui kirjas. Ootame sind kandideerima kui tunned raamatupidamis- ja maksualaseid regulatsioone ning kuluarvestuse ja eelarvestamise põhimõtteid, oled oma töös süsteemne, täpne, korrektne, vastutustundlik ning omab valmidust tõhusaks meeskonnatööks. Eeliseks kandideerimisel on majandustarkvara SAP tundmine.

Kandideerimiseks palume saata CV e-postile kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com märksõnaga „Raamatupidaja“, tähtaeg 17.06.2018. Lisainformatsioon tööpakkumise kohta kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com või 6718375. Volvo Estonia asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald.

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: LIISINGU SPETSIALIST

Volvo Financial Services Eesti üksus ootab meeskonnaga liituma LIISINGU SPETSIALISTI, kelle tööülesanneteks on liisingutega seotud dokumentide ettevalmistamine ja administreerimine, sealhulgas lepingute koostamine ja haldusprogrammi sisestamine, kliendipäringutega tegelemine ning võlgnevuse jälgimine.

Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust laenude ja/või liisingute valdkonnas, lepingute halduses, kõrgharidust, teadmisi finantsalastest toodetest ja teenustest ning väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui ka kirjas. Oled oma töös täpne, usaldusväärne ja iseseisev. Eeliseks kandideerimisel on vene keele oskus.

Kandideerimiseks palume saata inglisekeelne CV aadressile kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com, tähtaeg 24.06.2018. Lisainformatsioon Kadri Arrastelt telefonil 6718375. Tegemist on tähtajalise töölepinguga lapsehoolduspuphuksel oleva töötaja asendamiseks. Volvo Financial Services on Volvo Estonia OÜ sidusettevõte.

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: AUTOREMONDI-TEHNIK (JÕHVI)

Volvo Estonia OÜ ootab Jõhvi esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on olenevalt spetsialiseerumisest kas veoautode hooldus-ja remonttööd või veoautode diagnostika- ja elektritööd.

Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning inglise ja eesti või vene keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com märksõnaga „Autoremonditehnik Jõhvi“. Lisainformatsiooni positsiooni kohta annab Jõhvi töökoja juhataja Mallor Vildak (+372 5077651 või mallor [dot] vildak [at] volvo [dot] com).

Jõhvi esindus asub Pargi 25a, Jõhvi.
Tutvuge Volvo tehnikutega üle maailma siin: link

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: AUTOREMONDI-TEHNIK (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on veoautode hooldus-ja remonttööd.

Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia [at] volvo [dot] com märksõnaga „Autoremonditehnik Tallinn“. Lisainformatsiooniks palume pöörduda Tallinna töökoja juhataja Avo Vassari poole (avo [dot] vassar [at] volvo [dot] com, +372 671 8369).

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa.
Tutvuge Volvo tehnikutega üle maailma siin: link

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: AUTOREMONDI-TEHNIK (TARTU)

Volvo Estonia OÜ ootab Tartu esinduse meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on veoautode hooldus-ja remonttööd.

Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia [at] volvo [dot] com märksõnaga „Autoremonditehnik Tartu“. Lisainformatsiooniks palume pöörduda Tartu töökoja juhataja Jaak Kulli poole (jaak [dot] kull [at] volvo [dot] com või +372 738 4149).

Tartu esindus asub Ringtee 53, Kandiküla, Tartumaa.
Tutvuge Volvo tehnikutega üle maailma siin: link

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: BUSSIREMONDI-TEHNIK (TALLINN)

Volvo Estonia OÜ ootab Tallinna esinduse meeskonnaga liituma BUSSIREMONDI-TEHNIKUT, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on busside hooldus-ja remonttööd.

Sobivalt töötajalt ootame eelnevat töökogemust valdkonnas, teadmisi busside ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks kandideerimisel on valdkonna haridus ja töökogemus.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia [at] volvo [dot] com märksõnaga „Bussiremondi-tehnik Tallinn“. Lisainformatsiooniks palume pöörduda Tallinna töökoja juhataja Avo Vassari poole (avo [dot] vassar [at] volvo [dot] com, +372 671 8369).

Tallinna esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja, Rae vald, Harjumaa.

VOLVO ESTONIA TÖÖKUULUTUS

VOLVO ESTONIA LAIENEB

KUULUTUS: PRAKTIKANT

Volvo Estonia OÜ esindused ootavad meeskondadega liituma PRAKTIKANTE. Suurepärane võimalus kogeda töötamist globaalses ettevõttes ja suure ettevõtte meeskonnas.

Sobid suurepäraselt meie meeskonda, kui oled valdkonnast huvitatud, õpid tehnikavaldkonnas, töötad heal meelel meeskonnas, suhtled lisaks eesti keelele ka vene või inglise keeles ning soovid end täiendada uute teadmiste ja oskustega.

Kandideerimiseks palume saata CV volvoestonia [at] volvo [dot] com märksõnaga „PRAKTIKANT“. Lisainformatsiooni annab praktikakohtade osas personalijuht Kadri Arraste (kadri [dot] arraste [at] volvo [dot] com).

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas (Kurekivi tee 10, Lehmja), Pärnus (Keskuse 1, Sauga), Tartus (Ringtee 53, Kandiküla) ja Jõhvis (Pargi 25a).

Tere tulemast Volvo Estonia meeskonda!

Meil on hea meel, et olete meid valinud võimalikuks tööandjaks. Palun täitke allolev vorm ja lisage kindlasti informatsioon, millisele positsioonile soovite kandideerida. Täname!

P.S. Ka praktika kohtade soovijate info on oodatud!

Teie nimi *
Teie e-posti aadress *
Telefoni number
Teade Volvo Estoniale seoses töökuulutusega
Teie dokumendid
Manusena : /10MB
Maksimaalne faili maht on saavutatud

(Palume laadida üles .jpg, .jpeg, .gif, .mpg, .mpeg, .bmp, .txt, .pdf, .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx,.zip formaadis dokumente)

Maksimaalne faili maht on saavutatud
(* Tegemist on kohustusliku väljaga)
Tingimused

Markeerides märkeruudu, annate Volvole nõusoleku salvestada teie andmed ja kasutada neid teiega seotud päringutes. Tutvuge tingimustega lähemalt

Palun täitke kõik kohustulikud väljad Palun sisestage korrektne e-posti aadress volvoestonia@volvo.com

Volvo Estonias väärtustame oma töötajaid

Volvo Estonia pakub oma töötajatele konkurentsivõimalist palka, häid töötingimusi ja arenguvõimalusi. Tutvu lähemalt mõndade meie soodustustega.

OLED VAJALIK
OLEME SULLE TOEKS
OSA VOLVOST
KONKURENTSIVÕIMELINE PALK
SPORDIKOMPENSATSIOON
SOODUSTUSED KOOSTÖÖPARTNERITELT
TÖÖTAJATE ÜHISED SÜNDMUSED
ARENGUVÕIMALUSED
TERVISEFOOKUS