Veokid

Volvo FM. Paindlik spetsialist.

Volvo FM on paindlik elektriline raskeveok aktiivsetele juhtidele, mille jaoks on mistahes ülesanded lihtsad. Kohandage oma raamveokit muuhulgas nii piirkondlikeks vedudeks kui ka eriülesanneteks linnapiirkonnas. Valige elektri-, gaasi- ja diislimootori vahel.

  Volvo FM


  Rakendused: Piirkondlikud veod, keemia- ja naftatransport, jaotusveod, jäätme- ja ringlussevõtu veod, avalikud teenused ja kommunaaltransport
  Võimsus: 330–500 hj

  Vaadake kõiki tehnilisi andmeid 

  Volvo FM Electric


  Rakendused: Piirkondlikud veod ja jaotusveod, jäätme- ja ringlussevõtu veod, konteinerite transport, ehitusveod, avalikud teenused ja kommunaaltransport
  Täismass: 44 tonni
  Võimsus: kuni 490 kW
  Sõiduulatus: kuni 300 km

  Lisateave Volvo FM Electric kohta

  Gaasimootoriga Volvo FM


  Rakendused: Piirkondlikud veod, konteinerite transport, keemia- ja naftatransport
  Võimsus: 420–500 hj
  Sõiduulatus: kuni 1000 km

  Lisateave gaasimootoriga Volvo FM kohta

Kabiin, mis on mõeldud kiireteks päevadeks

Loodud juhtidele, kes liiguvad kabiinist sisse ja välja ning selle ümber. Volvo FM on mugav ja avar, samade näitajatega kui selle suuremad mudelid. Linnapiirkondades tagavad kõrge ohutuse otsenähtavus ja toetavad lahendused. Vaadake allolevast galeriist veoki suurepärast töökeskkonda.

Kaamerajälgimissüsteem

Kaamerajälgimissüsteem pakub otsenähtavust ja suurendab teie nägemisvälja nii heades kui ka rasketes tingimustes. Öövalgustus parandab teie nähtavust pimedas. Kaassõitja nurgakaamera võimaldab parema ohutuse tagamiseks näha veoki lähedal olevat ala.
 

Tutvuge meie kaamerajälgimissüsteemiga

Meediakeskkond ja heli

Hõlpsalt kasutatav veokijuhi kasutajaliides, mille kahel tasemel saadaval olev meediakeskkond ja helisüsteem muudavad Volvo FM-i mugavaks, olenemata sellest, kas sõidate või puhkate.

Maapinnale lähemal

Volvo FM-i kabiin on madala konstruktsiooniga ja juhtimisasend on maapinnale lähedal. Siit on teiste liiklejatega silmside loomine ja veoki lähiümbruse kontrollimine lihtsam. Ja mida rohkem te päeva jooksul kabiini sisenete ja sealt väljute, seda rohkem teile mugav kõrgus meeldib. Linnatranspordiks mõeldud elektriveokitel on saadaval madala sissepääsuga kabiini versioon.

Lugege täpsemalt Volvo FM Low Entry kohta 

Kohandage oma Volvo FM

Lai valik ligipääsetavaid kabiine. Valida saab elektri-, gaasi- või diiselmootori vahel. Kere, mida saab kohandada mis tahes soovitud pealisehitise ja ülesande jaoks. Ja energiasäästufunktsioonid, nagu takistusteta ketaspidurid. Valmistage see ette mis tahes ülesanneteks.

Ühtlane sõit Volvo dünaamilist roolisüsteemi kasutades

Volvo dünaamiline roolisüsteem on nagu abikäsi, mis muudab sõitmise lihtsamaks ja täpsemaks ning leevendab pinget. Peenhäälestage seda isiklike seadistustega vastavalt oma vajadustele. Samuti annab see erinevates olukordades teie aktiivse roolimistoega juhti abistavatele süsteemidele lisafunktsionaalsust. Ja kui rehv peaks purunema, aitab süsteem teil hoida kindlat kursi kuni peatumiseni.

Lisateave Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta 

Täiuslikud käiguvahetused I-Shiftiga

I-Shiftil on suur ülekannete valik, mis muudavad juhtimise lihtsaks ja tõhusaks. Seda saab kasutada muuhulgas kaug- ja ehitusvedudeks kui ka linnasisesteks vedudeks. Suur valikute hulk võimaldab teil seda oma vajaduste järgi kohandada ning kasutada ühe pedaaliga juhtimisfunktsioone ja muud. Kui sellest ei peaks piisama, siis I-Shifti topeltsidur vahetab käike ilma katkestuseta jõuülekandes. Ja roomkäikudega saate ühendada suurepärase paigaltvõtuvõime ja suurel kiirusel energiatõhususe.

Lugege I-Shifti kohta lähemalt

Juhti abistavad süsteemid teie ohutuse suurendamiseks

Kui ees on kokkupõrkeoht, siis teid hoiatab avariipidurdusega kokkupõrkehoiatus ja rakendab vajadusel pidurit. Külgkokkupõrke vältimise tugi ja ukseavamise hoiatus kaitsevad teid mõlemalt poolelt. Nad kasutavad radarandureid, mis aitavad vähendada kokkupõrkeohtu sõidukite ja teiste liiklejatega ning hoiatavad teid uste avamisel kokkupõrkeohu eest. Kõik juhised on ohutuse puhul olulised. 
 

Teave juhti abistavate süsteemide kohta 

Kere on valmis väljakutseteks

Volvo FM-i on võimalik kohandada vastavalt sellele, kas kavatsete sadamast peale võtta konteinereid, transportida kemikaale, manööverdada ehitusplatsidel või ehitada raamveokile väga erilise pealisehitise. See on meie kõige mitmekülgsem veokimudel. Vaadake täpsemalt meie kerede pildigaleriid.

Paindlik kere

Kere on meie tehases teie jaoks kohandatud. See võib üllatada, kui kerge Volvo FM-i me suudame ehitada, kui teame, mis otstarbeks te seda kasutate. Tandemtelje tõstuk, 10-tonnine esisild ning meie veotelje ees ja taga paiknevad tõstetavad abiteljed pakuvad tohutut kande- ja manööverdusvõimet. Ja Work Remote võimaldab juhiistmelt eemal olles juhtida keret ja jõuülekannet.

Tutvuge meie kerevalikutega 

Abi pealisehitise paigaldajatele

Kui tellite oma Volvo veoki, valmistame selle meie tehases pealisehitise paigaldamiseks ette. Pealisehitise paigaldajal on juurdepääs Volvo pealisehitise paigaldamise (VBI) veebiportaalile, kus on kõik andmed, mida on vaja teie veoki tõhusaks ja kõrgeima võimaliku kvaliteediga kokkupanemiseks. Pealisehitise paigaldaja saab vastavast moodulist juurdepääsu veoki elektrisüsteemile veoki funktsioonide kohandamiseks.

Lugege täpsemalt pealisehitise paigaldamise kohta 

Kabiin kogu teie meeskonnale

Mõnede tegevusvaldkondade puhul on vaja rohkem kui juhti ja kaasjuhti. Volvo meeskonnakabiini mahub kuni 9-liikmeline meeskond. Siseneda ja väljuda on võimalik kiiresti ning turvaliselt. Oleme pannud pealisehitise paigaldusprotsessi lihtsustamiseks suuremad komponendid, näiteks kütusepaagid, akud ja heitgaaside järeltöötlussüsteemi, kabiini alla.

Kabiinide versioonid

Kohandage oma Volvo FM kasutades kabiini, mis vastab teie vajadustele. Saate valida energiasäästliku kaamerajälgimissüsteemi ja küljepeeglite vahel. Vaadake alternatiive lähemalt siin.

  Päevakabiin

  Volvo FM-i päevakabiin pakub juhile mugavat ja ergonoomilist töökeskkonda. Kabiini pikkus on optimeeritud, et maksimeerida veoki pikkust.

  Madal päevakabiin

  Volvo FM-i madal päevakabiin pakub juhile mugavat ja ergonoomilist töökeskkonda. Kabiin on hea valik, kui pealisehitis vajab kabiini kohal ruumi või töötingimused piiravad sõiduki kõrgust.

  Magamiskohaga kabiin

  Volvo FM-i magamiskohaga kabiin ühendab endas piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust, ohutust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

  Madal magamiskohaga kabiin

  Volvo FM-i madal magamiskohaga kabiin ühendab endas piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust, ohutust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust. See sobib suurepäraselt, kui pealisehitisel on kabiini peal ruumi vaja, näiteks autoveotreiler.

  Kabiin Globetrotter

  Globetrotter kabiiniga Volvo FM ühendab endas suurepärase sõiduomadused ja elamismugavuse kuni kahele inimesele. Sellel on korralikult hoiuruumi ja kabiinis on võimalik püsti seista.

  Meeskonnakabiin

  Volvo FM-i meeskonnakabiini mahub kokku kuni 9-liikmeline meeskond. See on konstrueeritud turvaliseks ning kiireks sisenemiseks ja väljumiseks.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.