Veokid

Kvaliteet – see on meile esmatähtis

See ei ole ainult sõna. See on meie missioon. Pidev pingutus, et minna oodatust kaugemale ega jätta midagi juhuse hooleks. See on iga meie tegevuse aluseks, alates toote arendamisest kuni meie ülemaailmse hooldusvõrgustikuni. Kuidas mõõdame kvaliteeti? Teie veoki töökindlusega. Veok sõidab siis, kui teil on seda vaja. Teie äri on maksimaalselt kasumlik.

Kvaliteetsed tooted

Projekteerime, katsetame, mõõdame ja toodame igat osa ja komponenti täpsusega, mida mõni võib pidada äärmuslikuks. Seda tehakse kire ja täpsusega ning algusest lõpuni integreeritud kvaliteedijuhtimisega. Just see loob efektiivsuse, kasutuskindluse, ohutuse ja mugavuse, mida tunnetate Volvo veokiga sõites. Ja mis hoiab seda liikvel kilomeeter kilomeetri järel.

Kvaliteetne teenus

Müügiesinduste osutatav tugiteenus. Meie tehnikute oskused ja teadmised – alati, kui neid vajate. Ja meie ülemaailmse tugivõrgustiku ulatus ning efektiivsus. Mis puudutab hooldust, siis Volvo kvaliteet hõlmab kõike, alates kütusesäästlikkusest ja ohutusest kuni juhi tootlikkuse ja turvalisuseni. See tagab, et abi ja varuosad on käeulatuses, hoiab teie veoki töökorras ja tagab teie kasumlikkuse eesmärgi täitmise.

Soovite näha toimivat kvaliteeti?

Astuge läbi kohalikust Volvo Trucksi müügiesindusest. Nad võivad kvaliteedist rääkida terve päev. See on nende kirg.