Veokid

Säästke kuni 5% kütust ja jätkake säästmist

Kütusesäästuabi

Kütusesäästuabi teenust kasutades aitab isiklik nõustaja teil vähendada kütusekulu kuni 5%. Pidev nõustamine ja professionaalne juhendamine tagavad pideva säästmise aasta aasta järel.

Laske meil raske töö ära teha

Teie isiklik kütusenõustaja teeb teie eest raske töö ära. Nad analüüsivad sõidutehnikat ja toovad välja valdkonnad, kus juhi käitumist saab parandada ja selle tulemusena jätkuvalt säästa. Nõuandeid edastatakse regulaarselt e-postiga ja nende abil saab teha paremaid otsuseid reaalajas.

Kui palju te võite säästa?

Aastas 140 000 km läbiv veok võib tänu kütusesäästuabi funktsioonile säästa kokku 2500 €. Teenustasu 20 eurot kuus veoki kohta on õigesti kulutatud raha.

Lisatugi

Kütusesäästuabi teenus annab juurdepääsu tööriistakastile, mis kujutab endast inspireerivat veebipõhist ressurssi, mis aitab tagada pidevat säästu. Tööriistakastis on juhised juhtide motiveerimiseks, nõuanded eesmärkide saavutamiseks ja vahendid oma tulemuste jagamiseks. Seal on ka uuring uusimate kütusesäästutehnikate kohta.

Olete valmis säästma?

Kui teie veokil on Dynafleet, on kõik vajalik olemas. Kui ei ole, võime selle paigaldada. Alustamiseks võtke ühendust Volvo Trucksi müügiesindajaga.