Veokid

OHUTUS – SEE ON MEIE DNA-S

Oleme liidrid liiklusohutuses. Meie eesmärk on tagada, et ükski veok ei satuks liiklusõnnetusse. Rajasime Volvo liiklusõnnetuste uurimisrühma 1969. aastal ja olemesellest saadik olnud ohutuse suhtes esirinnas, olles teerajaja õnnetusi vältivate ja vigastuste vähendamist tagavate innovatsioonide kasutamises. Mitte ainult juhile. Kõigile.

Päästes elusid rohkem kui 50 aastat

Umbes pool kõigist veokitega seotud surmajuhtumitest oleks olnud turvavööd kasutades välditavad. Seepärast on äärmiselt oluline, et iga uus veokijuhtide põlvkond mõistab selle leiutise tähtsust. Elude säästmine tähendab meile rohkem kui miski muu.

Öörežiim võimaldab juhil ebavajaliku näidikuploki valgustuse nupuvajutusega välja lülitada. See vähendab juhi pimestamist ning tähelepanu hajumist esiklaasil ja välispeeglites olevate peegelduste tõttu. Öörežiim sobib kõige paremini öisteks kaugvedudeks ning rasketes ilmastikutingimustes ja keerulistes olukordades tagurdamise ja manööverdamise korral (nt haagise külge- ja lahtiühendamine).

Õnnetuste vältimine

Meie aktiivsed ohutussüsteemid on ette nähtud vigade vältimiseks, mis põhjustavad umbes 90% kõigist liiklusõnnetustest. Sellepärast aitame juhil rohkem näha. Aitame neil tunda end mugavalt ja keskendunult. Varustame oma veokid süsteemide ja tehnoloogiaga, mis viivad ohutuse uuele tasandile.

Vigastuste vähendamine

Kahjuks on liiklusõnnetused vältimatud – seetõttu keskenduvad meie ohutusalased algatused vigastusohu vähendamisele. Keskendume selliste veokite ehitamisele, mis annavad juhile, kaassõitjatele ja kaasliiklejatele võimalikult palju kaitset.

Lisateave Volvo FH ohutussüsteemide kohta

Õpetame lapsi

„Peatu, vaata, lehvita“

Kampaania, mis näitab, kui oluline on näha ja olla nähtav

Kampaania, mis näitab, kui oluline on

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.