Veokid

Volvo FH Aero. Aerodünaamiline pikamaavedude jaoks.

Volvo FH Aero on ideaalne veok pikamaavedude jaoks. Selle aerodünaamilise kabiini siluett on konstrueeritud energia säästmiseks ja süsiniku jalajälje vähendamiseks. Valige elektri-, gaasi- ja diislimootori vahel. See veok on voolujooneline, mis aitab teil sõita iga päev kaugemale.

  Volvo FH Aero

  Kasutusvaldkonnad: tõhus transport pikamaavedudeks
  Võimsus: 420–540 hj

  Lugege kõiki tehnilisi andmeid

  Volvo FH Aero Electric

  Kasutusvaldkonnad: piirkondlikud ja piirkondadevahelised veotegevused
  Täismass: 44 tonni
  Võimsus: kuni 490 kW
  Sõiduulatus: kuni 300 km

  Lisateave Volvo FH Aero Electrici kohta

  Gaasimootoriga Volvo FH Aero

  Kasutusvaldkonnad: kaug- ja piirkondadevahelised veod
  Võimsus: 420–500 hj
  Sõiduulatus: kuni 1000 km

  Lisateave gaasimootoriga Volvo FH Aero kohta

Tutvuge Volvo FH Aero võimalustega

Aerodünaamiline disain suurel kiirusel pingevabaks sõitmiseks ja selge nähtavus juhile. Mugavad kabiinid integreeritud meediakeskkonna ja helikogemusega. Ja kabiinis Globetrotter XXL on lisaruumi. Sirvige allolevat galeriid ja avastage, mida Volvo FH Aerol pakkuda on.

Kaamerajälgimissüsteem

Kaamerajälgimissüsteem parandab energia säästmiseks veoki aerodünaamikat. Lisaks sellele suurendab see ka teie nägemisvälja nii heades kui ka rasketes tingimustes. Öövalgustus aitab juhti pimedas ja valverežiim võimaldab juhil veokist väljapoole vaadata ka siis, kui kardinad on ette tõmmatud.

Tutvuge meie kaamerajälgimissüsteemiga

Meediakeskkond ja heli

Intuitiivne veokijuhi kasutajaliides, meediakeskkond ja kaks erinevat helisüsteemi taset pakuvad integreeritud kogemust nii sõites kui ka puhates. Kõlarid ja võimsusvõimendid pakuvad uuel tasemel helikogemust.

Kabiinis Globetrotter XXL

Arvestades kogu kabiinis veedetud aega, väärite parimat. Kabiin Globetrotter XXL on loodud selleks, et teie elu teedel paremaks muuta. Selles on rohkem ruumi ja see on mugavam. Ja Volvo FH Aero puhul säilib täiustatud energiatõhususega veokitele kehtivatele erieeskirjade tõttu samasugune laadimisruum.

Lugege täpsemalt kabiinis elamise kohta

Kohandage oma kauguvedude veokit

Eriline aerodünaamilise disainiga profiil, mis vähendab teie süsiniku jalajälge ja energiakulusid. Valige elektri-, gaasi- või diiselmootori vahel. Saadaolev lai valik sadulvedukite ja raamveokite keresid võimaldavad teil Volvo FH Aero oma vajaduste järgi kohandada.

Kütusesäästlikkus I-Save'iga

I-Save'iga Volvo FH Aero on ideaalne lahendus, mis vähendab kaugvedude kütusekulu. I-Save'i keskmeks on Turbo Compound tehnoloogiaga D13 mootor, millel on madalatel mootoripööretel suurem pöördemoment. Tulemuseks on sujuvam ja vaiksem sõit ning oluliselt vähenenud kütusekulu.

Uurige lähemalt I-Save'i kohta

I-See abil on teekonnad optimeeritud

I-See optimeerib kiirust, käiguvahetust, vabakäigul sõitmist ja mootori seiskamist vastavalt tegelikule teekonnale, kui sõidate sisselülitatud kiirushoidikuga. See võtab reaalajas arvesse tulevast topograafiat, kurve, ringristmikke ja liiklusteavet. See tähendab, et saate kasutada I-See võimalusi kütuse säästmiseks koheselt peale sõitma hakkamist.

Uurige I-See võimalusi

Loodud energia säästmiseks

Volvo FH Aero on algusest peale loodud energiat säästma, olenemata sellest, kas valite elektri-, gaasi- või diiselmootoriga mudeli. Aerodünaamiline kuju, voolujooneline kaamerajälgimissüsteem ja takistusteta ketaspidurid aitavad vähendada kulusid ning süsiniku jalajälge.

Tehnoloogia, mis aitab teil sõita

Volvo FH Aero on konstrueeritud teie sõiduoskusi maksimaalselt ära kasutama. Oleme kasutanud tehnoloogiat, mille eesmärk on muuta iga käiguvahetus ja manööver täiuslikuks. Vaadake pildigaleriist mõnda funktsiooni lähemalt.

Mootori võimsuse kasutamine I-Shiftiga

I-Shift muudab sõidu sujuvaks, mugavaks ja tõhusaks. Saate keskenduda teele, samal ajal kui I-Shift kasutab mootori võimsust kõige optimaalsemalt. Kui sõidate mägistel teedel, vaadake I-Shifti topeltsiduri toimimist lähemalt, mis vahetab käike ilma jõuülekande katkestusteta.

Lugege I-Shifti kohta lähemalt

Kerge ja dünaamiline roolisüsteem

Külgtuuled, teeroopad või löökaugud? Muretsemiseks pole põhjust. Volvo dünaamiline roolisüsteem summutab need kõik ning muudab sõitmise lihtsamaks ja veelgi stabiilsemaks, mis vähendab sõidust tekkivat pinget. Süsteem lülitab sisse ka mõningad täiustatud juhti abistavad süsteemid, mis aitavad teie ohutust parandada.

Lisateave Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta

Kabiinide versioonid

Volvo FH Aero puhul on saadaval teie vajadustele vastavad kabiinimudelid. Tutvuge lähemalt oma valikutega allpool.

  Kabiin Globetrotter XXL

  Globetrotter XXL kabiiniga Volvo FH Aero pakub suurepäraseid sõiduomadusi ja kahele inimesele mugavat elukeskkonda. Pikem ja laiem alumine voodi on magamiseks väga mugav.

  Kabiin Globetrotter XL

  Globetrotter XL kabiiniga Volvo FH Aero vastab valdkonna standarditele pikamaavedudel. See võimaldab kuni kahel inimesel mugavalt ja ruumiküllaselt elada.

  Kabiin Globetrotter

  Globetrotter kabiiniga Volvo FH Aero ühendab endas suurepärased sõiduomadused ja kuni kahe inimese jaoks elamismugavuse ning mille mootoriruumis on võimalik püsti seista.

  Magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FH Aero kabiin ühendab endas suurema piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja kuni kahele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

  Madal magamiskohaga kabiin

  Volvo FH madal magamiskohaga kabiin pakub piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.