Iga ettevõte on ainulaadne, mis tagab majanduskasvu ja kasumlikkuse oma viisil. Seetõttu võtame aega, et teha teiega tihedat koostööd õige lahenduse leidmise jaoks. Sellest tulenevalt on meie finantseerimislahendused, mida võimaldavad Volvo finantsteenused, nutikad ja paindlikud. Need on kohandatud teie ettevõtte jaoks.

Alates ühest veokist kuni terve veokipargini. Uus või kasutatud. Alati saame pakkuda teie ettevõtte jaoks terviklahendust. Ja alati saate kindel olla teenuseosutajas, kes on toeks nii headel kui ka keerulistel aegadel. Teie igas ettevõtmises.

Paindlikkus

Volvo Trucksi finantsteenuste osutajana mõistame teie ettevõtet – pakume teile parimat tuge ja paindlikkust.

Lihtsus

Koostöö meiega on lihtne. Tegutseme kiiresti. Meie teenused on mugavalt kättesaadavad Volvo Trucksi esinduses.

Täiendav katteallikas

Volvo finantseerimislahendusega pakume täiendavat katteallikat teie finantsvajadustele. Seega säilitate oma krediidi pangas.

Finantseerimine. Finantstooted. Volvo Trucksi hooldusteenused

Finantseerimine

Olenemata teie ettevõtte suurusest ja veokipargi vanusest saavad meie finantsspetsialistid aidata teil leida usaldusväärse lahenduse.

Lugege täpsemalt finantseerimise kohta
Kindlustus. Finantstooted. Volvo Trucksi hooldusteenused

Kindlustus

Teie veok ja teie ettevõte väärivad parimat kaitset. Meilt saate spetsialisti nõuandeid ja mitmesuguseid suurepäraseid kindlustustooteid.

Lugege täpsemalt kindlustuse kohta

Volvo finantsteenused ei paku maksundus- ega raamatupidamisnõustamist. Kliendid peaksid konsulteerima maksuametniku või raamatupidajaga konkreetsete tingimuste suhtes.

Võtke ühendust Volvo esindusega

Võtke ühendust Volvo esindusega

Alates sobiva varuosa leidmisest kuni veoki remontimise ja hooldamiseni – siinkohal aitab teid Volvo Trucksi esindus. Helistage meile või veelgi parem, külastage meid.

Leidke lähim esindus