Veokid

Volvo FH. Algne pikamaavedude sümbol.

Volvo FH on legendaarne kaugvedudeks mõeldud veok, mis on loodud pakkuma teile mugavust ja turvalisust ka kõige pikematel sõitudel. Selles on tõhususe suurendamiseks palju erinevaid tehnoloogiaid. Valige laia valiku elektri-, gaasi- ja diiselmootorite hulgast, mis muudavad sõidu nauditavaks esimesest päevast alates.

  Volvo FH

  Kasutusalad: Kaug- ja piirkondlikud veod, ehitustransport, metsa- ja puiduvedu, kaevandus- ja karjääritransport
  Võimsus: 420 –540 hj

  Lugege kõiki tehnilisi andmeid

  Volvo FH Electric

  Rakendused: Piirkondlikud veod ja konteinerveod, ehitusveod
  Täismass: 44 tonni
  Võimsus: kuni 490 kW
  Sõiduulatus: kuni 300 km

  Lisateave Volvo FH Electric kohta

  Gaasimootoriga Volvo FH

  Rakendused: Kaug- ja piirkondlikud veod, konteinerveod
  Võimsus: 420–500 hj
  Sõiduulatus: kuni 1000 km

  Lisateave gaasimootoriga Volvo FH kohta

Tutvuge Volvo FH mugavus- ja ohutusfunktsioonidega

Omanäoline esitule kuju ja püstine kabiiniprofiil, mida on lihtne eemalt tuvastada. Valik mugavaid kabiine, täis lahendusi, mis muudavad teie elu maanteel veelgi paremaks. Sirvige allolevat galeriid, et saada lisateavet selle kohta, mis teeb sellest veokist tõhusa ja mugava töökoha.

Loodud tõhusaks tööks

Näited tõhusatest Volvo FH disainifunktsioonidest on LED-esituled, tihedamad vahed ja kaameramonitorisüsteem, mis vähendavad takistust ja säästavad energiat. Lisaks optimeerivad kohanduvad kaugtuled liiklusohutuse parandamiseks teie nähtavust teisi häirimata.

Ideaalne temperatuur kabiinis

Hästi kalibreeritud kliimaseade tekitab sõidu ajal teie Volvo FH kabiinis õhuringlust. Kui lülitate mootori puhkamise ajal välja, aktiveerige lihtsalt I-Park Cool, mis kasutab ainult akut, et hoida magamise ajal kabiinis mugavat temperatuuri.

Igapäevane mugavus

Volvo FH kabiinid on konstrueeritud nii, et teie päevad teel kulgeksid sujuvalt. Seal on palju hoiuruumi, kaks külmikut toidu ja jookide värskena hoidmiseks ning mikrolaineahi teie lemmiksuupistete soojendamiseks. Ja kindlasti tõeliselt mugav voodi.

Kohandage oma Volvo FH

Elektri-, diisli- või gaasimootoriga. Viis kabiinisuurust. Valik välis- ja sisekujundustasemeid. Ja suur hulk valikuid, nagu takistusteta ketaspidurid ja I-Save, mis aitavad muuta sõidu veelgi tõhusamaks, ohutumaks ja produktiivsemaks.

I-Save on tõhus ja sujuv

Veelgi sujuvam, vaiksem sõit ja väiksem kütusekulu. I-Save kasutab D13 mootorit koos Turbo Compound tehnoloogiaga, millel on suurem pöördemoment madalatel mootoripööretel, tõhusad tagasillad ja optimeeritud tarkvaralahendused, et säästa kütust ja parandada teie marginaale.

Avastage Volvo FH koos funktsiooniga I-Save

I-See võimaldab energia säästmiseks ette planeerida

I-See abil optimeerib teie veok vastavalt tulevasele topograafiale, kurvidele ja reaalajas liiklusteabele kiirust, käiguvahetust, vabakäigul sõitmist ja mootori seiskamist. Etteplaneerimiseks ja energiasäästmiseks. Saate juba teele asudes I-Seed kasutama hakata.

Lugege I-See kohta lähemalt

Kohanduv kiirushoidik

Ühtlase kiiruse hoidmine säästab energiat. Kohanduv kiirushoidik aitab teil seda teha ohutult ja mugavalt. See töötab igal kiirusel kuni seismajäämiseni ja käivitub automaatselt uuesti, nii et saate kasutada seda mujalgi kui maanteedel.

Täpsem teave juhti abistavate süsteemide kohta

Muutke Volvo FH oma täiuslikuks sõiduvahendiks

Olenemata sellest, kas kasutate oma Volvo FH-d pikamaa- või ehitusvedudeks, on teie käiguvahetus täiuslik ning manöövrid on I-Shifti ja Volvo dünaamilise roolisüsteemi abil kiired ja kontrollitud. Vaadake allolevat galeriid, mille kaudu saate lisateavet I-Shifti, Volvo dünaamilise roolisüsteemi ja muude oma veoki valikute kohta.

Õige käik I-Shiftiga

I-Shift pakub laia valikut jõuülekandeid, mida saab kohandada kõige jaoks, alates pikamaavedudest kuni ehitus- ja raskevedudeni. Topeltsiduriga I-Shifti käigukast vahetab käike ilma katkestuseta jõuülekandes. Roomekäikudega varustatud I-Shift võimaldab teil paigalt liigutada väga raskeid koormaid, ilma et selle puhul oleks suurtel kiirusel järeleandmisi kütusesäästlikkuses.

Lisateavet I-Shifti kohta

Volvo dünaamilise roolisüsteemi täpsus

Volvo dünaamiline roolisüsteem toetab teid juhtimisel nagu kindel käsi, mis muudab juhtimise lihtsamaks ja leevendab pinget. Samuti annab see erinevates olukordades teie aktiivse roolimistoega juhti abistavatele süsteemidele lisafunktsionaalsust. Lisaks on võimalik oma veokit kaugjuhtimispulti kasutades juhtida.

Lugege Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta lähemalt

Tandemtelje tõstuk

Väiksem energiakulu, parem veojõud ja väiksem pöörderaadius. Tandemtelje tõstuk võimaldab ühe vedava telje välja lülitada ja üles tõsta. Kaksikajami veojõud ja kandevõime üksikajami juhitavuse ning tõhususega.

Tutvuge meie kerevalikutega

Meediakeskkonna kogemus

Nautige kabiinis veedetud aega. Meediakeskkond võimaldab teil oma nutitelefoni integreerida. Valige oma lemmikmuusika ja taskuhäälingusaadete jaoks kahe erineva helisüsteemi taseme vahel, võimalusega kasutada istmealust lisakõlarit.

Ohutus kõikjal ümber veoki

Kabiinide versioonid

Kohandage oma Volvo FH vastavalt vajadustele kasutades õiget kabiinimudelit. Saate valida energiasäästliku kaamerajälgimissüsteemi ja küljepeeglite vahel. Vaadake alternatiive lähemalt allpool.

  Kabiin Globetrotter XXL

  Globetrotter XXL kabiiniga Volvo FH pakub suurepäraseid sõiduomadusi ja kahele inimesele mugavat elukeskkonda. Pikem ja laiem alumine voodi on magamiseks väga mugav.

  Kabiin Globetrotter XL

  Volvo FH kabiin Globetrotter XL on originaalne ja vastab pikamaavedude ja muude kasutusvaldkondade standarditele, mille puhul on oluline kõrge mugavustase. Mugav ja ruumiküllane elukeskkond kuni kahele inimesele.

  Kabiin Globetrotter

  Globetrotter kabiiniga Volvo FH ühendab endas suurepärased sõiduomadused ja kuni kahe inimese jaoks elamismugavuse, mille mootoriruumis on võimalik püsti seista.

  Magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FH kabiin ühendab endas suurema piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja kuni kahele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

  Madal magamiskohaga kabiin

  Volvo FH madal magamiskohaga kabiin pakub piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.