Veokid

Volvo FMX. Meie kõige vastupidavam ehitusveok.

Volvo FMX on vastupidav ehitusveok, mis on varustatud tehnoloogiaga, mis muudab kõige nõudlikumad ülesanded lihtsamaks. Elektri või diisliga töötavad jõuülekanded, vedav esisild, suur kliirens ja teljed raskete koormate kandmiseks. See veok on loodud viima teid sinna, kuhu teised ei suuda, olenemata sellest, kas teed on võimalik kasutada või mitte.

  Volvo FMX

  Rakendused: ehitustransport, kaevandus- ja karjääritransport, avalikud teenused ja kommunaaltransport
  Võimsus: 330–540 hj

  Lugege kõiki tehnilisi andmeid

  Volvo FMX Electric

  Rakendused: ehitustransport, avalikud teenused ja kommunaaltransport
  Täismass: kuni 44 tonni
  Võimsus: 490 kW
  Sõiduulatus: kuni 300 km


  Lugege lähemalt Volvo FMX Electricu kohta 

Ehitatud tõsisteks ehitustöödeks

Kohandage oma Volvo FMX nii, et tuleksite oma tööülesannetega hõlpsalt toime. Raamveoki kerel on funktsioonid, mis suurendavad teie kasutuskindlust ja tootlikkust olenemata sellest, kas sõidate maanteel või maastikul. Vaadake lähemalt meie kerede valikuid allolevast pildigaleriist.

Vedav esisild

Hankige endale maksimaalse veojõu tagamiseks vedava esisillaga Volvo FMX. Automaatne veojõukontroll rakendub vaid vajadusel. Ja lülitab selle välja, kui seda enam vaja ei ole.

kliirens 300 mm

Ehitusveokite jaoks mõeldud tagumine õhkvedrustus pakub 300 mm kliirensiga ületamatut mugavust ja veojõudu.

38-tonnise kandevõimega telik

Suurendage vastupidava lahendusega oma tootlikkust. Meie raskeveoki telik tuleb kergesti toime kuni 38-tonnise koormusega. Sobib ideaalselt Volvo FMX-iga.

Kohandage oma ehitusveokit

Jõuline välisilme, mis tuleb toime karmides tingimustes. Legendaarne vastupidav põrkeraud, mis on valmistatud 3 mm kõrgkvaliteetsest terasest ning mis kaitseb mis tahes maastikul teie esiosa mõlkide ja esitulede purunemise eest. Teljed, mis kannavad teie koormaid ja tagavad veojõu. Lai valik elektri- ja diiselmootoreid aitab teil kohaldada Volvo FMX-i vastavalt oma vajadustele.

Kontroll energiatarbe üle I-Shiftiga

I-Shift pakub täisautomaatkäigukastide valikut, mis aitavad teil energiast maksimumi võtmiseks oma jõuülekannet paremini ära kasutada. Valige erakordse paigaltvõtu tagamiseks roomekäigud ja kohandatud tarkvara. Sõitmist ühe pedaaliga on võimalik kasutada raskel maastikul sõites ning sõidusuunda muutes. I-Shift muudab iga kord rasked tingimused lihtsamaks.
 

Tutvuge I-Shiftiga 

Stabiilselt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga

Volvo dünaamiline roolisüsteem aitab teil manööverdada stabiilselt ja täpselt väiksema pingutusega. See summutab konarused, jõnksud ja keerud, et vähendada sõidust tekkivat pinget. Süsteem lisab ohutuse ja tootlikkuse parandamiseks juhti abistavatele süsteemidele funktsioone. Lisaks kõigele võimaldab Volvo dünaamiline roolisüsteem välist juhtimist, mis lubab tootlikkuse suurendamiseks juhtida veokit kaugjuhtimispuldi abil.

Lisateave Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta 

Valmis raskeks tööks

Volvo FMX on tõhus tööriist professionaalidele. Kere, mida on lihtne vastavalt teie vajadustele kohandada. Funktsioonid, mis muudavad rasked ülesanded lihtsamaks ja võimaldavad teil tehtud tööst maksimumi võtta. Volvo FMX-iga töötamise kohta lisateabe saamiseks klõpsake pildigaleriil.

Ettevalmistatud pealisehitise paigaldamiseks

Volvo FMX-i kere on teie tegevusvaldkonnas kasutamiseks valmis. Valikute hulk ja tehnilised võimalused võimaldavad kohandada veokit hõlpsalt vastavalt teie konkreetsetele vajadustele.
 

Täpsem teave pealisehitisest 

Work Remote

Saate veoki ümber töötades kerefunktsioone, töötulesid, ukselukke ja muud. Work Remote laiendab teie kasutusulatust kabiinist väljapoole.
 

Tutvuge meie keredega 

Koormusnäidik võimaldab juhtida

Kasutage oma veokit ja jääge normidesse. Juhi infoekraani teljekoormuste näidik võimaldab teil jälgida reaalajas kõikide telgede koormust.
 

Uurige Volvo FMX-i tehnilisi andmeid lähemalt 

Kabiinide versioonid

Volvo FMX kabiin on rasketes tingimustes teie varjupaik ja kabiinimudelid on saadaval erinevates valikutes, mis vastavad teie vajadustele. Valige kaamerajälgimissüsteemi ja küljepeeglite vahel. Tutvuge lähemalt oma võimalustega allpool.

  Päevakabiin

  Päevakabiiniga Volvo FMX pakub juhile ohutut, mugavat ja ergonoomilist töökeskkonda. Kabiini pikkus on optimeeritud, et maksimeerida veoki pikkust.

  Madal päevakabiin

  Madala päevakabiiniga Volvo FMX pakub juhile kõrge ohutustasemega mugavat ja ergonoomilist keskkonda. See on hea valik, kui pealisehitis vajab kabiini kohal ruumi või töötingimused piiravad sõiduki kõrgust.

  Magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FMX-i kabiin ühendab endas piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust, ohutust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

  Madal magamiskohaga kabiin

  Volvo FMX-i madal magamiskohaga kabiin ühendab endas piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust, ohutust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust. See sobib suurepäraselt, kui pealisehitis vajab kabiini peal ruumi.

  Kabiin Globetrotter

  Globetrotter kabiiniga Volvo FMX ühendab endas suurepärase sõiduomadused, ohutuse ja mugavuse kuni kahele inimesele. Sellel on korralikult hoiuruumi ja kabiinis on võimalik püsti seista.

  Meeskonnakabiin

  Volvo FMX-i meeskonnakabiini mahub kokku kuni 9-liikmeline meeskond. See on konstrueeritud turvaliseks ning kiireks sisenemiseks ja väljumiseks.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.