Veokid

Veokijuhtide täiendkoolitus

Kas soovite oma oskused uuele tasemele tõsta? Meie koolitused võivad aidata. Olgu teemaks kütuse kokkuhoid, tootlikkuse suurendamine või valdkonna uusimad saavutused – pakume praktilist oskusteavet ja kindlust, mis viib teid liidrite hulka.
 

Õppige parimatelt
 

Meie koolitustel saate oma veoki kohta teavet neilt, kes seda kõige paremini tunnevad – neilt, kes selle ehitasid. Veelgi enam, meie tihe koostöö veoettevõtete, ametiasutuste ja logistikaettevõtetega tagab teile alati kõige ajakohasema info valdkonna arengute ja suundumuste kohta. Sama oluline on meie arendustöö ja koolitajate pidev täiendõpe – nii võite olla kindel, et nad on alati parimate oskustega ja sertifitseeritud. Kõik selleks, et saaksite oma veokist maksimaalselt tulu.

Volvo Trucksi veokijuhtide koolituse eelised

  • Kütuse maksimaalselt tõhus kasutamine
  •  Säästke kütust.
  • Tootlikkuse suurendamine
  • Valdkonna oskusteabe omandamine
  • Juhi ohutuse parandamine

Parandage oma majandustulemusi

Kiireim ja lihtsaim viis oma majandustulemuste parandamiseks on sõidustiili muutmine. Kiirendamis- ja pidurdamisvõtete täiustamise ning veoki omaduste täieliku kasutamisega saate kütusekulu kohe vähendada kuni 10%. Ohutuse suurendamine ja kulumise vähendamine säästab veelgi rohkem raha ja aega.

Koolitustel õpetame veokijuhtidele, kuidas kõige paremini kasutada veoki funktsioone ja teenuseid ning täiendada teadmisi oma valdkonnas. Kõik selleks, et nad saaksid sõita kütusesäästlikumalt, ohutumalt ja oskuslikumalt – see suurendab ka tööviljakust.

Nõuanne, mis tasub ennast ära

Meie spetsialistidest instruktorite juhitud koolitustes on ühendatud teooria ja praktika, mis põhinevad Volvo aastakümnetepikkustel uuringutel ja kogemusel. Meie koolitusveokid on varustatud uusima kütusesäästu- ja ohutustehnoloogiaga. Iga koolituse võib kohandada teie või teie ettevõtte vajadustele vastavaks.

Koolituse eelised
 

  • Märkate kohe edasiminekut kütusesäästus ja ohutuses ning kulumise vähenemist
  • Koolitused vastavad EL-i õigusaktidele (CPC kohta)
  • Koolitajad on Volvo Trucksi kvalifitseeritud spetsialistid
  • Ajakohastame koolitusi pidevalt, see annab teile konkurentsieelise.
  • Koolitused põhinevad aastakümnetepikkustel uuringutel ja kogemusel.

Kursuste valik

Volvo Trucksi Juhijuhend    

Kogu olulise info oma veoki, selle ainulaadse konfiguratsiooni ja kasutamise kohta leiate kohandatud Juhijuhendist. See on saadaval paljudes erinevates vormingutes: Vaadake seda veebis, hankige rakendus, lugege raamatust või laadige alla PDF-fail.

Lugege täpsemalt Volvo Trucksi Juhijuhendi kohta

Koolitusele registreerimine

Volvo Trucksi müügiesindus võib teil aidata leida õige koolituse ja sellele registreeruda.