Volvo Estonia

EESTI

×
Hoolduslepingud hoiavad teid teel

Volvo hoolduslepingud

Alates planeeritud hooldusest kuni garanteeritud 100% kasutuskindluseni – Volvo hooldusleping hoiab teid teel. Seisakuaja ja veoki kogukulude vähendamine parandab kontrolli tegevuse üle ja suurendab tunduvalt ka teie majandustulemust.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

See mõjub ärile hästi

Eelnevalt planeeritud ja teadaoleva hinnaga hooldus annab teile parema kontrolli oma tegevuse üle ja parema ülevaate oma ettevõttest, säästes administreerimisele kuluvat aega ja raha. Hästi hooldatud veok on ka töökindlam ja kütusesäästlikum. Kõik see vähendab veoki kogukulusid ja vähendab teie koormust – seega saate keskenduda oma äritegevuse laiendamisele.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

See on teie veokile suurepärane

Teie veoki optimaalse seisundi säilitamiseks, mis on kõige kasulikum, hooldavad seda kvalifitseeritud Volvo tehnikud. Neil on kõik vajalikud Volvo tööriistad ja diagnostikavahendid ning andmebaasid. Nad kasutavad ainult Volvo originaalosi. Liiklushäirete vähendamiseks on nende eesmärk töötada teile sobival ajal. 

Valige enda jaoks ideaalne leping

Teie vajadustele kohandatud hooldus

Alustage hooldusplaaniga

Maksimaalne kasutuskindlus algab tasuta hooldusplaanist. Õpime tundma teie veokit ja ettevõtet ning selgitame koos teiega välja õige hooldustaseme. Seejärel lepime kokku hooldusplaanis, mis aitab teil võtta maksimaalset igast kilomeetrist.

Milline leping teile sobib?

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Hooldusplaani tegemiseks minge tema juurde või helistage talle.