Veokid

Volvo hoolduslepingud

Parandage oma kasutuskindlust

Kas olete valmis viima oma veoki, kasutuskindluse ja ettevõtte järgmisele tasemele? Volvo teenindusleping võimaldab selle teoks teha. Jälgime teie veoki kriitilisi komponente ööpäevaringselt reaalajas, kasutades valdkonna juhtivat ühenduvustehnoloogiat ja tehisintellekti. See tekitab suure hulga võimalusi tootlikkuse suurendamiseks, näiteks töökojakülastuste planeerimine vastavalt veoki tegelikule kasutamisele ning isegi planeerimata peatumiste prognoosimine ja vältimine.

Valige oma tugiteenuse tase

Reaalajas jälgimine
Kuldleping
Maksimaalne kasutuskindlus – kõik remondi- ja ennetavad hooldustööd
  Kasutuskindluse teenused (valikuline)
  Ühendatud teenuse planeerimine
  Hooldus ja kontrollimised
  Jõuülekande remont
  Jõuülekannet mitte puudutav remont
  Kuluvad komponendid
  Reaalajas jälgimine
Täpsem teave
Hõbeleping
Jõuallika remont ja hooldus annab parema kontrolli kulude üle
  Kasutuskindluse teenused (valikuline)
  Ühendatud teenuse planeerimine
  Hooldus ja kontrollimised
  Jõuülekande remont
Täpsem teave
Sinileping
Ennetav hooldus ja hooldusplaan, mis põhineb teie veoki tegelikul kasutusel
  Kasutuskindluse teenused (valikuline)
  Ühendatud teenuse planeerimine
  Hooldus ja kontrollimised
Täpsem teave

Mis on reaalajas jälgimine?

Tänapäeval on Volvo iga veok varustatud tööstusharu ühe kõige arenenuma andmeside- ja diagnostikasüsteemiga. Koos uusima ühenduvustehnoloogiaga võimaldab see Volvo Trucksil oluliste komponentide andmeid reaalajas kaugühenduse teel jälgida ja analüüsida ning prognoosida rikke tekkimist. Andmed edastatakse Volvo Trucksi International Uptime Centerisse, kus neid töödeldakse ja analüüsitakse. Töötõrke ohu korral edastatakse hoiatus kohalikule esindusele või asukohariigi Uptime Centerisse, et saaks rakendada ennetavaid toiminguid. Hetkel sisaldab enamiku Euroopa turgude Volvo Kuldleping reaalajas jälgimist.

Vaadake, kuidas reaalajas seire ja kasutuskindluse teenused hoiavad teie veoki liikvel

Võite arvestada Volvo tehnikutega

Võite arvestada meie kvalifitseeritud Volvo tehnikutega, kes hoiavad teie veoki optimaalses korras. Meil on teadmised, kogu Volvo tööriistade valik ning kogu vajalik diagnostika- ja andmebaasisüsteem, et muuta teie töökojakülastus võimalikult tõhusaks. Ja me kasutame alati Volvo originaalvaruosi.

Veoki parimas korras hoidmine tasub end ära

Veoki parimas korras hoidmine tasub end ära mitmel viisil. Eelplaneeritud ja teadaoleva hinnaga hooldus vähendab planeerimata seisakute riski ja annab teile parema kontrolli oma tegevuse üle, säästes haldusele kuluvat aega ja raha. Hästi hooldatud veok on lisaks töökindlam ja kütusesäästlikum ning suurema jääkväärtusega. Kõik see vähendab veoki kogukulusid ja vähendab teie koormust – seega saate keskenduda oma äritegevusele.

Milline leping teile sobib?

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Hooldusplaani tegemiseks minge tema juurde või helistage talle.