Veokid

Volvo FH16. Raskevedudele kohandatud võimsus.

Volvo FH16 on meie võimsaim veok, mis on loodud rasketeks töödeks, kus on vaja täiendavat võimsust ja pöördemomenti. See ületab väljakutsed, mida teised veokid ei suuda. Tõhus D17 mootor ja täiustatud juhi mugavus vastavad teie produktiivsusnõuetele.

Volvo FH16

Kasutusalad: Raskeveod, metsa- ja puiduvedu, kaevandus- ja karjääritransport
Võimsus: 600 hj, 700 hj või 780 hj

Lugege kõiki tehnilisi andmeid

Teie tootlikkust suurendav veok

Volvo FH16 pakub tootlikkuse suurendamiseks täiustatud võimsust ja suurimat mugavust kabiinis. Olenemata sellest, millise mudeli valite, on ilmne, et see on midagi erilist. Vaadake allolevast galeriist lisateavet Volvo FH16 kohta.

Optimeeritud nähtavus kohandatud kaugtuledega

Mustades toonides esitule kujundus on Volvo FH16 puhul ainulaadne. LED-tuled on erilise profiiliga ja pakuvad suurepärast nähtavust. Võtke kasutusele kohanduvad kaugtuled, mis võimaldavad suurendada nähtavust ilma teisi liiklejaid pimestamata.

Lugege täpsemalt juhti abistavate süsteemide kohta

Eriti tugev kaitseraud

Eriti tugev kaitseraud on konstrueeritud rasketes tingimustes vastu pidama. See on valmistatud 3 mm kõrge kvaliteediga terasest ning kaitseb veoki esiosa mõlkide ja esitulede purunemise eest. See on täpselt nii tugev, kui välja paistab.

Sobiv sisekujundus

Ükskõik, kas valite nahk- või Volvo FH16 viimistluse, on selge, et see on teistest sammu võrra eespool.

Kõik kabiinis elamise kohta

Volvo FH16 kohandamine

Ikooniline disain suure võimsuse ja pöördemomendiga ning lai valik lisavarustust, mis võimaldab teil seda eksperttööriista vastavalt oma vajadustele kohandada. Kuni 780 hj, vastupidavad teljed ja mugavad kabiinid erinevate varustustasemetega – koos kütust säästvate funktsioonidega, nagu takistusteta ketaspidurid. On aeg oma võimsust kujundada.

Volvo dünaamiline roolisüsteem

Kas vedada raskeid koormaid väikesel kiirusel manööverdades või sõita suurel kiirusel teeroobastes või löökaukudes? Volvo dünaamiline roolisüsteem on nagu kindel käsi, mis muudab juhtimise lihtsamaks ja leevendab pinget.

Lugege Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta lähemalt

Säästke kütust funktsiooniga I-See

I-See optimeerib eeloleval teekonnal kütuse säästmiseks kiirust, käiguvahetust, vabakäigul sõitmist ja mootori seiskamist. See võtab kütusesäästlikkuse parandamiseks ja süsiniku jalajälje vähendamiseks reaalajas arvesse tulevast topograafiat, kurve, ringristmikke ja liiklusteavet.

Lugege I-See kohta lähemalt

Teljed kandevõime maksimeerimiseks

Otse tehasest tulev viieteljeline Volvo FH16 tagab suurepärase kandevõime. Sõiduvalmis koos garantii ja müügijärgse tugiteenusega. Saate peale oma veoki mahalaadimist kasutada ühe veotelje lahtiühendamiseks ja tõstmiseks tandemtelje tõstukit.

Tutvuge meie kerevalikutega

D17 mootor saab hakkama

780 hj D17 on võimsaim mootor, mis eales Volvo veokisse on paigaldatud. Kuid just kütusesäästlikkus ja saadaolev tohutu pöördemoment muudavad Volvo FH16 ideaalseks raskevedude ja muude nõudlike ülesannete jaoks.

D17 kolme võimsustasemega

D17 mootoril on kogu võimsus ja tõhusus, mida võite raskevedude puhul nõuda. Valige 600 hj, 700 hj ja 780 hj vahel. Süsinikujalajälje vähendamiseks ja erinõuete täitmiseks saate HVO-ga toita kõiki väljundvõimsusi. Lisaks saab 700 hj versiooni kütusena kasutada biodiislit.

Lugege lähemalt Volvo FH16 tehnilistest andmetest

Suurem pöördemoment

D17 mootoril on madalatel pööretel suurem võimsus, kuni 3800 Nm pöördemoment ja suurem mootori pidurdusjõud. See võimaldab teil kohandada tõhusa jõuülekande, mis töötab täpselt õigel jõudlustasemel, isegi kui teie ülesanne nõuab kõrgeimaid standardeid.

Avastage Volvo mootorid

Rohkem kontrolli I-Shiftiga

I-Shiftiga otsustate teie, kas vajate kohaltliikumiseks veojõudu või soovite säilitada madalal kiirusel pöördemomenti. Tutvuge I-Shifti eelistega selles pildigaleriis.

Roomekäigud

Raske koorma vedamine on väljakutse nii veojõule kui ka sidurile. Roomekäikudega I-Shift parandab paigaltvõtuvõimet ja vähendab oluliselt koormust sidurile.

Sõitmine ühe pedaaliga

Suunamuutmisfunktsioon võimaldab vahetada sõidusuunda ainult gaasipedaali kasutades. Maastikupidur võimaldab kiirusel kuni 4 km/h kasutada gaasipedaali ka rattapidurite juhtimiseks.

Nutikas tarkvara

Saladus peitub elektroonilises juhtplokis, mis juhib sidurit ja käike. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. Saadaval on spetsiaalne pakett raskeveokitele, mis võimaldab teil paigalt liigutada väga raskeid koormaid.

Kaamerajälgimissüsteem

Kaamerajälgimissüsteem parandab energia säästmiseks aerodünaamikat. See parandab ka teie otsenähtavust ja sisaldab jälgimisfunktsioone, mida peeglitel pole. Küljepeeglid on sobivam valik pikemate autorongide puhul.

Tutvuge meie kaamerajälgimissüsteemiga

Meediakeskkond ja heli

Hõlpsalt kasutatav veokijuhi kasutajaliides, mille kahle tasemel saadaval olev meediakeskkond ja helisüsteem muudavad Volvo FH16 mugavaks, olenemata sellest, kas sõidate või puhkate.

Kabiinide versioonid

Volvo FH16-l on suur kabiinide valik, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Saate valida energiasäästliku kaamerajälgimissüsteemi ja küljepeeglite vahel. Vaadake alternatiive lähemalt.

  Kabiin Globetrotter XXL

  Globetrotter XXL kabiiniga Volvo FH16 ühendab endas suurepärased sõiduomadused ja kahele inimesele mugava elukeskkonna. Pikem ja laiem alumine voodi pakub suurepärast magamismugavust.

  Kabiin Globetrotter XL

  Globetrotter XL kabiiniga Volvo FH16 ühendab endas suurepärased sõiduomadused ja kahe inimese jaoks elamismugavused, kus on palju panipaiku ja ruumi.

  Kabiin Globetrotter

  Globetrotter kabiiniga Volvo FH16 ühendab endas kuni kahe inimese jaoks suurepärased sõiduomadused ja elamismugavuse, mille mootoriruum võimaldab püsti seista.

  Magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FH16 kabiin pakub kuni kahele inimesele piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja mugavat ööbimisvõimalust.

  Madal magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FH16 madal kabiin pakub piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.