Veokid

Volvo FH16 Aero. Efektiivne raskeveok.

Volvo FH16 Aero on raskevedude jaoks mõeldud veok, mis on kujundatud ja varustatud suuremaks jõudluseks. Aerodünaamiline disain koos võimsa D17 mootoriga võimaldavad teil kütust säästes oma jõudlust suurendada. Komplektis on ka suurepärane sõidukogemus.

Volvo FH16 Aero

Kasutusvaldkonnad: raskeveod
Võimsus: 600 hj, 700 hj või 780 hj

Lugege kõiki tehnilisi andmeid

Tõhusus ja mugavus vastavalt teie vajadustele

Vaadake lähemalt aerodünaamilise veoki disaini koos kaamerajälgimissüsteemiga: Vähendades kütuse säästmiseks õhutakistust, parandades samal ajal otsenähtavust. Saate tunda kabiini Globetrotter XXL mugavust. Volvo FH16 Aero paremaks tundmaõppimiseks uurige allolevat galeriid.

Kaamerajälgimissüsteem

Kaamerajälgimissüsteem parandab kütuse säästmiseks aerodünaamikat. Samuti suurendab see teie nägemisvälja nii heades kui ka rasketes tingimustes. Öövalgustus aitab pimedas näha ja valverežiim võimaldab vaadata, mis pargitud veoki ümber toimub.

Tutvuge meie kaamerajälgimissüsteemiga

Meediakeskkond ja heli

Hõlpsalt kasutatav veokijuhi kasutajaliides, mille kahel tasemel saadaval olev meediakeskkond ja helisüsteem muudavad Volvo FH16 Aero mugavaks, olenemata sellest, kas sõidate või puhkate.

Kabiini Globetrotter XXL mugavus

Volvo FH16 Aero on loodud, et teie elu teedel paremaks muuta. Kasutage kabiini Globetrotter XXL kõiki võimalusi. Veelgi rohkem ruumi, mugavam, suurem voodi ja rohkem kodust mugavust. Kõik see ja kandevõime ei muutu.

Uurige lähemalt kabiinis elamise kohta

Looge oma Volvo FH16 Aero

Võimas olemus aerodünaamilise disaini ja takistusteta ketaspiduritega, mis minimeerivad teie süsiniku jalajälge ning vähendavad kütusekulusid. Kohandage oma Volvo FH16 Aero raskevedude jaoks.

Suurendage oma tootlikkust kohanduva kiirusehoidikuga

Kütuse säästmiseks hoidke ühtlast kiirust. Suure keskmise kiiruse säilitamine tõstab ka teie tootlikkust. Kohanduv kiirushoidik seadistab kiirust vastavalt eessõitvale sõidukile ja töötab kogu teekonna vältel, täiskiirusel sõitmisest kuni täieliku peatumiseni – ja vajadusel jälle püsikiirusel. See tähendab, et saate seda veelgi rohkem kasutada.

Meie juhti abistavad süsteemid

I-See aitab ennustada teekondasid ja säästa kütust

I-See teab teie teekondasid ja optimeerib vastavalt kiirust, käiguvahetust, vabakäigul sõitmist ja mootori seiskamist. Kütuse säästmiseks võetakse reaalajas arvesse tulevane topograafia, kurvid, ringristmikud ja liiklusteave.

Lugege I-See kohta

Varustatud võimsuse ja jõudluse tagamiseks

D17 on võimsaim mootor, mis eales Volvo veokisse on paigaldatud. Kuid just kütusesäästlikkus ja saadaolev suur pöördemoment muudavad Volvo FH16 Aero ideaalseks raskevedude jaoks, millel on suur keskmine kiirus.

Kuni 780 hj

D17 on 17-liitrine kuuesilindriline mootor, mis on kaalult kerge ja millel on suur kasutegur. Valige 600 hj, 700 hj ja 780 hj vahel. CO2-jalajälje vähendamiseks töötavad kõik versioonid kas diisli või hüdrogeenitud taimeõliga.

Tutvuge kõikide Volvo FH16 Aero tehniliste andmetega

Suurem tõhusus ja kõrgem pöördemoment

Volvo FH16 Aero mootoril on madalatel pööretel suurem võimsus, kuni 3800 Nm pöördemoment ja suurem mootori pidurdusjõud. See tähendab, et saate kohandada sujuva, võimsa ja tõhusa jõuülekande ning potentsiaalselt vähendada oma kütusekulusid.

Lugege täpsemalt Volvo mootorite kohta

Rohkem võimsust säästlikuma kütusekasutusega

Võimas D17 jõuülekanne on loodud selleks, et säästa raskete koormate vedamisel kütust. Kuidas? Suur võimsus ja pöördemoment võimaldavad mootoril töötada madalamatel pööretel väiksema pingega, mis aitab säästa kütust.

Täielik kontroll võimsuse ja manööverdamise üle

Kasutage oma võimsust tõhusalt. I-Shift annab teile täieliku kontrolli D17 võimsuse üle. Ja Volvo dünaamilise roolisüsteemi abil on teie järgmine liigutus lihtne kui ka täpne. Nende funktsioonide kohta lisateabe saamiseks minge allolevasse pildigaleriisse.

Täiuslikud käiguvahetused I-Shiftiga

I-Shiftiga on iga käiguvahetus sujuv ja ajastatud millisekundi täpsuselt. See muudab teie sõidu mugavaks ja tõhusaks. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti vastavalt oma raskevedude vajadustele.

Rohkem I-Shifti kohta

Volvo dünaamiline roolisüsteem: kindel käsi

Kas suudate manööverdada raskete koormatega madalal kiirusel, täpselt ja kontrollitult? Nagu kindel käsi, muudab Volvo dünaamiline roolisüsteem teie sõidu lihtsamaks. Samuti võimaldab see suhelda juhti abistavate süsteemidega.

Lisateave Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta

Kabiinide versioonid

Pakume Volvo FH16 Aerot kabiinivalikuga, mis vastab teie vajadustele. Tutvuge lähemalt valikutega allpool.

  Kabiin Globetrotter XXL

  Globetrotter XXL kabiiniga Volvo FH16 Aero ühendab endas suurepärased sõiduomadused ja kahele inimesele mugava elukeskkonna. Pikendatud ja laiem alumine voodi pakub suurepärast magamismugavust.

  Kabiin Globetrotter XL

  Globetrotter XL kabiiniga Volvo FH16 Aero ühendab endas suurepärased sõiduomadused ning kahe inimese jaoks mugava elukeskkonna, kus on palju panipaiku ja ruumi.

  Kabiin Globetrotter

  Globetrotter kabiiniga Volvo FH16 Aero ühendab endas suurepärased sõiduomadused ja kuni kahe inimese jaoks mugava elukeskkonna, mille mootoriruum võimaldab püsti seista.

  Magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FH16 Aero kabiin pakub kuni kahele inimesele piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja mugavat ööbimisvõimalust.

  Madal magamiskohaga kabiin

  Magamiskohaga Volvo FH16 Aero madal kabiin pakub piiratud seisukõrgusega suurepärast sõidumugavust ja ühele inimesele mugavat ööbimisvõimalust.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.