Volvo Estonia talvepakkumised

Volvo Estonia hooajalised pakkumised

Eesmärgiks ohutu ja efektiivne liikumine pimedates ja külmades oludes:

  • Vanematele bussidele ja veokitele soodsamad tava- ja hooldustööhinnad
  • Akud - soodustused nii akude vahetusele, sulfateerumise tõkestamisele kui ka laadimispakettidele
  • Seisusoojendi - soodustused varuosadele ja remondipaketile
  • Paigaltstardiabi aitab keerukates oludes liikuma saada
  • Esiklaasi ja esilaterna vahetus soodsama hinnaga
  • Nähtavuspakett - APM filter, kojamehed ja aknapesuvedelik - ohutuks liikumiseks

Tutvuge ka Volvo originaalosade 12+12 kuud garantiiga Volvo Estonia lisagarantii ja laadige materjal alla Volvo talvepakkumised 2016/2017 talv

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Teie veoki suuremaks kasutuskindluseks ja vähemaks ajakuluks on Volvo välja töötanud hooldus- ja remondilepingu, mille tulemusena kulub vähem aega paberimajandusele ja saate tähelepanu pöörata oma põhitegevusele.  Hooldus- ja remondileping luuakse just teie veoki tegevusalale ja koormusele vastavalt ning eesmärgiks suurem töökindlus ja järelturuväärtus.

Volvo Estonias sooduspakkumine vanematele veokitele (esmaregistreerimine 2011 aastal või varem) ja soodushinnad veoki varuosadele meie esindustes remonditöö tellimisel. Lisainformatsioon meie hoolduslepinguspetsialistidelt:

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Töökuulutus: autoremonditehnik (Pärnu)

Volvo Estonia Pärnu esindus ootab meeskonnaga liituma autoremonditehnikut, kelle tööks veoautode hooldus- ja remonttööd.

Meeskonda juhib meister Karel Pais, kelle sõnul sobid meeskonda, kui omad töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, kasutad arvutit tavakasutaja tasemel ning valdad eesti ja inglise keelt suhtlustasandil. Kasuks tuleb autoalane haridus ja soov end valdkonnas täiendada. Pakume head töökeskkonda, arenguvõimalusi ja motiveerivat kompensatsioonipaketti.

Kandideerida saate saates CV e-postile kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Autoremonditehnik Pärnu‘‘ või läbi CV Keskuse, tähtaeg 23.01.2017. Küsimuste korral võtke ühendust e-postil kadri.arraste@volvo.com või telefonil 5079473 (Heigo Põldsam, töökoja juhataja). Esindus asub Keskuse 1, Sauga.

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Töökuulutus: veokite müügiesindaja (Jõhvi)

Volvo Estonia OÜ ootab Jõhvi esinduse meeskonnaga liituma veokite müügiesindajat, kelle tööülesanneteks on uute ja kasutatud Volvo veokite ning nendega kaasnevate toodete ja teenuste müümine.

Osakonna juhataja Ilmar Kukk ütleb, et sobiv kandidaat omab eelnevat aktiivse B2B müügitöö kogemust, autoalaseid baasteadmisi ja B-kategooria juhilube. Oluline on hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, iseseisvus ja kliendikesksus. Töös on vajalik efektiivne MS Office tarkvara kasutamine, hea eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas. Pakume konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti ja erinevaid soodustusi.

Kandideerimiseks palume saata CV kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Müügiesindaja‘‘ või kandideerida läbi CV Keskuse. Kandideerimise tähtaeg 31.01.2017. Lisainformatsioon kadri.arraste@volvo.com või 5123099 (Ilmar Kukk, müügijuht). Jõhvi esindus asub Pargi 25A, Jõhvi.

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Kas otsid uusi väljakutseid?

Volvo Estonia kasvab ja ootab Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi meeskondadega liituma tehnikuid. Töö on arendav, sinu arvamus loeb, palk on korralik ja kindel ning boonuseks mitmekülgne sooduspakett, mille eesmärk sinu tervis ja heaolu.

Kui soovid olla osa meie meeskonnast, siis võta ühendust meie personalijuhi Kadri Arrastega (kadri.arraste@volvo.com) ja räägime lähemalt. 

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Volvo Estonia esinduste andmed