Volvo Estonia talvepakkumised

Volvo Estonia hooajalised pakkumised

Eesmärgiks ohutu ja efektiivne liikumine pimedates ja külmades oludes:

  • Vanematele bussidele ja veokitele soodsamad tava- ja hooldustööhinnad
  • Akud - soodustused nii akude vahetusele, sulfateerumise tõkestamisele kui ka laadimispakettidele
  • Seisusoojendi - soodustused varuosadele ja remondipaketile
  • Paigaltstardiabi aitab keerukates oludes liikuma saada
  • Esiklaasi ja esilaterna vahetus soodsama hinnaga
  • Nähtavuspakett - APM filter, kojamehed ja aknapesuvedelik - ohutuks liikumiseks

Tutvuge ka Volvo originaalosade 12+12 kuud garantiiga Volvo Estonia lisagarantii ja laadige materjal alla Volvo talvepakkumised 2016/2017 talv

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Teie veoki suuremaks kasutuskindluseks ja vähemaks ajakuluks on Volvo välja töötanud hooldus- ja remondilepingu, mille tulemusena kulub vähem aega paberimajandusele ja saate tähelepanu pöörata oma põhitegevusele.  Hooldus- ja remondileping luuakse just teie veoki tegevusalale ja koormusele vastavalt ning eesmärgiks suurem töökindlus ja järelturuväärtus.

Volvo Estonias sooduspakkumine vanematele veokitele (esmaregistreerimine 2011 aastal või varem) ja soodushinnad veoki varuosadele meie esindustes remonditöö tellimisel. Lisainformatsioon meie hoolduslepinguspetsialistidelt:

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Töökuulutus: meister (Tallinn)

Volvo Estonia meister Maksim Toots liigub ettevõtte sees uuele positsioonile ja ootame meeskonnaga liituma MEISTRIT, kelle tööülesanneteks on töökoja töö korraldamine ning aktiivne kliendisuhtlus. Meistrina oled töökoja võtmeisik, suhtled klientidega ja haldad veoki remondiprotsessi algusest lõpuni. Oled sobiv kandidaat kui sul on eelnev töökogemus tehnikavaldkonnas, kliendikeskne ja suurepärane suhtlusoskus, väga head autoalased teadmised ning B-kategooria juhiload. Lisaks oskad efektiivselt kasutada MS Office tarkvara, eesti- ja inglise keele oskus on kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil. Eelisteks on autoalane haridus ja kliendisuhtlusalane töökogemus.

Kandideerimise tähtaeg on 5.03.2017, kandideeri kirjutades kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Meister“ või läbi CV Keskuse. Lisainformatsioon telefonil 6718369. Esindus asub Kurekivi tee 10, Lehmja.

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Kas otsid uusi väljakutseid?

Volvo Estonia kasvab ja ootab Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi meeskondadega liituma tehnikuid. Töö on arendav, sinu arvamus loeb, palk on korralik ja kindel ning boonuseks mitmekülgne sooduspakett, mille eesmärk sinu tervis ja heaolu.

Kui soovid olla osa meie meeskonnast, siis võta ühendust meie personalijuhi Kadri Arrastega (kadri.arraste@volvo.com) ja räägime lähemalt. 

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Volvo Estonia esinduste andmed