Lenneldes üle mägede

I-Shift Dual Clutch käigukast

Lenneldes üle mägede

I-Shift Dual Clutch ehk topeltsiduriga käigukast aitab hoida vajalikku kiirust ja säästa kütus, lisaboonusena veelgi suurem sõidumugavus. 2017 aasta kampaaniaveoki koodnimeks on "Hoidke kiirust, säästke kütust", spetsifikatsioonis mitmed tooteid ja teenuseid, mille eesmärgiks ökonoomsus ja sõidumugavus. Soovitusliku lisavarustusena ka I-Shift Dual Clutch, mis mai lõpuni suurepärase hinnaga.

Näidisveoki Volvo FH 4x2 460 varustuses muuhulgas VEB+ mootoripidur, jälgimisssüsteem Dynafleet (seadmed ja aastane ettemaks pakettidele). Väliselt jäävad kindlasti silma ilukilbid ja spoileripakett, kabiinis sees painpaigad tagaseinal, piisavalt ruumi kahele juhile ja meediapakett, mis ühildub ka Dynafleetiga. Lisaks koolitus veokijuhile ja mõnus meenetekomplekt uue veokiga mõnusalt kohanemiseks.

Lisainformatsioon Volvo Estonia müügiesindusest. Pakkumine kehtib kuni 31.05.2017.

 

Volvo Estonia kevadpakkumised

Volvo Estonia kevadpakkumised

Kevadistes pakkumistest soodsad lahendused veokitele ja bussidele, eriti vanematele sõidukitele. NB! Aasta alguses toimunud varuosade hinnainventuuri tulemusena on mitmeid hinnad korrigeeritud teile soodsas suunas:

  • Vanematele sõidukite paketid sisaldavad soodsat Volvo originaalvaruosa ja paigaldst, lisaks 12+12 kuud garantiid;
  • Tagastatud akud käitleme vastavalt keskkonnanõutele ja uued soodsa hinnaga;
  • Sooja suve ootuses sooduspakkumine konditsioneeri hooldusele;
  • Originaalesiklaas tagab kabiini algkonstruktsiooni jäikuse ja maksimaalse turvalisuse, soodsalt;
  • Volvo kollektsioonid https://www.store.volvotrucks.com/, tellimine volvoestonia@volvo.com

Toredat kevadhooaja algust ja kohtumisteni esindustes! Laadige materjalid alla: Volvo Estonia kevadpakkumised 2017

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Teie veoki suuremaks kasutuskindluseks ja vähemaks ajakuluks on Volvo välja töötanud hooldus- ja remondilepingu, mille tulemusena kulub vähem aega paberimajandusele ja saate tähelepanu pöörata oma põhitegevusele.  Hooldus- ja remondileping luuakse just teie veoki tegevusalale ja koormusele vastavalt ning eesmärgiks suurem töökindlus ja järelturuväärtus.

Volvo Estonias sooduspakkumine vanematele veokitele (esmaregistreerimine 2011 aastal või varem) ja soodushinnad veoki varuosadele meie esindustes remonditöö tellimisel. Lisainformatsioon meie hoolduslepinguspetsialistidelt:

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Kas otsid uusi väljakutseid?

Volvo Estonia kasvab ja ootab Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi meeskondadega liituma tehnikuid. Töö on arendav, sinu arvamus loeb, palk on korralik ja kindel ning boonuseks mitmekülgne sooduspakett, mille eesmärk sinu tervis ja heaolu.

Kui soovid olla osa meie meeskonnast, siis võta ühendust meie personalijuhi Kadri Arrastega (kadri.arraste@volvo.com) ja räägime lähemalt. 

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Volvo Estonia esinduste andmed