Volvo Estonia suvepakkumised

Fookuses Volvo veokid ja bussid

Volvo suvepakkumised 2017

Volvo suvepakkumised sisaldavad mitmekülgseid pakkumisi erinevas vanuses Volvo veokitele ja bussidele: 

  • Nii uutele kui ka vanematele sõidukitetele paketid, mis sisaldavad originaalvarusa, paigaldamist ja kalibreerimist;
  • Uus Volvo Ocean Race eriveok, mis jääb silma nii liikluses kui ka muutub peagi veokijuhtide lemmikuks suurepärase interjööriga; 
  • Lisaks Volvost ostetud ja seal paigaldatud originaalvaruosadele 12 kuuline lisagarantii;
  • Uudistooted Volvo ametlikust tootekollektsioonist - kvaliteetsed ja jätkusuutlikest materjalidest toodetud riided ja aksessuaarid, mis aitavad püsida stiilsed nii vabal ajal kui ka tööl.

Ja palju muud nii meie esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Laadige materjalid alla: Volvo Estonia suvised pakkumised 2017

 

VOLVO ESTONIA LAIENEB

VOLVO ESTONIA LAIENEB

TÖÖKUULUTUS: TEHNIK (PÄRNU)

Volvo Estonia OÜ Pärnu meister Jaan Talving (pildil) ootab meeskonnaga liituma AUTOREMONDI-TEHNIKUT, kelle tööülesanneteks veoautode hooldus-ja remonttööd.

Oled sobiv kandidaat omab eelnevat töökogemust autoremonditehnikuna, teadmisi autode ja veokite ehitusest, arvutioskust tavakasutaja tasemel ning eesti ja inglise keele valdamist suhtlustasandil. Eeliseks on autoalane haridus ja töökogemus autoremonditehnikuna.

Kandideerimiseks palun saata CV e-postile kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Autoremonditehnik Pärnu“ või kandideerida läbi CVKeskuse. Lisainformatsioon e-postil kadri.arraste@volvo.com või telefonil 5079473 (Heigo Põldsam, juhataja). Pärnu esindus asub Keskuse 1, Sauga.

Volvo Ocean Race eriseeria 2017-2018

Tähistame regatti Volvo Ocean Race

Volvo Ocean Race eriseeria

Volvo Trucks tähistab oktoobris algavat Volvo Ocean Race regatti traditsiooniliselt silmajääva eriveokiga! Volvo FH13 ja Volvo FH16 mudelite Volvo Ocean Race erikujundusega veokid jäävad silma nii välise kui ka sisemise kujundusega. Erivärvid Shimmering Gold ja Cool Breeze Metallic, interjööris perforeeritud Dark Sky Lark nahk koos Sea Blue tooni nahaga ja kaunite tikanditega. Lisaks valikvarustuses ohutus- ja jõudluspakett mitmekülgsete võimalustega.

  • Tutvuge Volvo Ocean Race eriveokiga lähemalt: link
  • Ja võtke ühendust meie meeskonnaga: link
töökuulutus: veokite pesija (TARTU)

Volvo Estonia laieneb

töökuulutus: veokite pesija (TARTU)

Volvo Estonia OÜ Tartu esindus ootab liituma VEOKITE PESIJAT, kelle tööülesanneteks on busside, veo- ja sõiduautode välis-, sisepesu ja keemilise puhastuse teostamine, sõidukite poleerimine ja vahatamine. Sobivalt kandidaadilt ootame eelnevat töökogemust veoautode pesijana, arvuti kasutamise oskust ning B-kategooria juhilubade olemasolu. Veokite pesija on oma töös korrektne, kohusetundlik ja kliendikeskne.

Kandideerimiseks palume saata CV e-postile kadri.arraste@volvo.com märksõnaga „Veokite pesija“. Lisainformatsioon e-postil kadri.arraste@volvo.com või telefonil 5120151. Volvo Estonia asub Ringtee 53, Kandiküla, Tähtvere vald, Tartumaa.

 

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Teie veoki suuremaks kasutuskindluseks ja vähemaks ajakuluks on Volvo välja töötanud hooldus- ja remondilepingu, mille tulemusena kulub vähem aega paberimajandusele ja saate tähelepanu pöörata oma põhitegevusele.  Hooldus- ja remondileping luuakse just teie veoki tegevusalale ja koormusele vastavalt ning eesmärgiks suurem töökindlus ja järelturuväärtus.

Volvo Estonias sooduspakkumine vanematele veokitele (esmaregistreerimine 2011 aastal või varem) ja soodushinnad veoki varuosadele meie esindustes remonditöö tellimisel. Lisainformatsioon meie hoolduslepinguspetsialistidelt:

otsid uusi väljakutseid? töökuulutus

Volvo Estonia laieneb

Kas otsid uusi väljakutseid?

Volvo Estonia kasvab ja ootab Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi meeskondadega liituma tehnikuid. Töö on arendav, sinu arvamus loeb, palk on korralik ja kindel ning boonuseks mitmekülgne sooduspakett, mille eesmärk sinu tervis ja heaolu.

Kui soovid olla osa meie meeskonnast, siis võta ühendust meie personalijuhi Kadri Arrastega (kadri.arraste@volvo.com) ja räägime lähemalt. 

Volvo Estonia esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Volvo Estonia esinduste andmed