Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo Connecti maja

Tere tulemast koju

Volvo Connect 

Lihtsustades teie igapäevatööd

Kas sõidate oma veokiga või haldate veokiparki – nüüd saate oma äritegevuse olulised aspektid ühendada täiesti uuel viisil. Ühes kohas. Ühe sisselogimisega, ühes vaates. Volvo Connect on uus liides teie digiteenuste jaoks. Võtke seda kui oma digikodu, mis tagab teile kasumlikuma veondustegevuse.

Volvo Connectiga töötamine sülearvutil

Kõik oluline ühes vaates

Teie veokid, tegevused, isegi teie ülevaated – kõik ühes digitaalses liideses. Koondades teie äritegevuse andmed, säästab Volvo Connect teid ajakulust ja ebamugavustest ning annab teile olulistest asjadest selgema ülevaate. See aitab teil ette valmistada, planeerida ja pidevalt areneda. Nii saate viia veoki kasutuskindluse, tõhususe ja jõudluse uuele tasemele.

Assets image Volvo Connect

Hoolitsedes teie veokite eest

Haarake ohjad enda kätte ja saavutage hingerahu, teades, et teie veokid on heas seisukorras ja töövalmis.

Activities image Volvo Connect

Täiustades teie sõite

Tutvuge andmetega, mis aitavad teil oma äritegevusega eesliinil püsida.

Insights image Volvo Connect

Teades rohkem. Tagades parema jõudluse

Saage detailne ülevaade, et tagada sujuvam, koordineeritum ja tootlikum äritegevus.

Toetades kogu teie äritegevust

Kasutage meie tipptasemel digivahendeid ning teie ees avaneb teenuste ja funktsioonide kirju maailm. Siin on esitatud hetkel saadaval valik. Kuid see on alles algus.

Layers Volvo Connect

Lihtsuses peitub võlu

Et Volvo Connect on selge ja intuitiivne, on selles lihtne navigeerida. Teie jaoks olulisimate andmete ja teenuste ülevaade avaneb juba sisselogimisel. Volvo Connectile pääseb ligi ja seda saab kasutada mitmesuguste nutiseadmetega ja mistahes suurusega ekraanilt.

 

Funktsioonide kihid

Andmete ja funktsioonide kihiti lisamine lihtsustab otsuste tegemist ja suurendab tõhusust.

Marketplace Volvo Connect

Teie e-poe keskkond

Volvo Connecti töölaual lihtsasti juurdepääsetav funktsioon Marketplace (e-poe keskkond) pakub nii Volvo Trucksi kui ka valitud partnerite digiteenuseid. Tulevikus saate teenuseid tellida ja aktiveerida veel suurema valiku hulgast – just siinsamas.

 

Arendajate portaal

Arendajate portaal aitab tagada, et Volvo Connect muutub tulevikus aina paremaks ja paremaks. Tervitame ja rakendame uuenduslikke teenuseid, mille on välja töötanud valitud kvalifitseeritud partnerid ja muud arendajad.

Devices Volvo Connect

Lihtne alustada

Volvo Connecti saab kasutada tasuta. Kuid oluline on hoopis see, kuidas te seda täidate ja kasutate. Saate tellida teenuseid, mida soovite ja mis lisavad teie äritegevusele väärtust. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Volvo esindusega.

 

Ka erinevate tootjate veokitest koosneva veokipargi jaoks

Volvo Connect võimaldab integreerida väliste süsteemide andmeid ja kasutada veokite andmeid olenemata veokitootjast.

Man beside truck Volvo Connect

Areneb koos teiega

Edendage oma äritegevust dünaamilise liidesega, mis areneb koos teiega. Hetkel pakub Volvo Connect olulisi teenuseid, mis aitavad teil oma äri tõhusamalt juhtida ja arendada. Kuid see on alles algus. Tulevikus pakume ka uusi digiteenuseid, mis hoiavad teie äritegevuse tipptasemel.

OLEME TEIE JAOKS OLEMAS

Parim viis Volvo Connecti tundmaõppimiseks on seda ise järele proovida. Lisateabe saamiseks võtke ühendust esindusega.