Veokid

Tere tulemast koju

Volvo Connect 

Lihtsustades teie igapäevatööd
 

Kas sõidate oma veokiga või haldate veokiparki – nüüd saate oma äritegevuse olulised aspektid ühendada täiesti uuel viisil. Ühes kohas, ühe sisselogimisega ja ühes vaates. Volvo Connect on liides teie digiteenuste jaoks. Võtke seda kui oma digikodu, mis tagab teile kasumlikuma veondustegevuse.

Teie kasutuskindlus

Haarake ohjad enda kätte ja saavutage hingerahu, teades, et teie veokid on heas seisukorras ja töövalmis. Volvo Connect annab teile juurdepääsu paljudele teenustele, mis suurendavad kasutuskindlust. Näiteks: Saate ülevaate kõigi oma objektide seisundist, sealhulgas hoiatused ja häired. Vaadake kõiki teie planeeritud ja broneeritud hoolduskülastusi. Saate kergesti teatada varaga seotud probleemidest. Ja veel muudki.

Teie tootlikkus

Tutvuge andmetega, mis aitavad teil oma äritegevusega eesliinil püsida. Volvo Connect sisaldab selliseid veokipargi haldusteenuseid nagu Dynafleeti Positsioneerimine, mis annab teile reaalajas ülevaate iga veoki asukohast ja seisundist – see muudab teie veokite ja transpordiga seotud varade jälgimise lihtsaks.

Teie jõudlus

Saage detailne ülevaade, et tagada sujuvam, koordineeritum ja tootlikum äritegevus. Volvo Connect annab teile juurdepääsu jõudlust suurendavatele teenustele, nagu Dynafleeti Kütus ja keskkond, mis lihtsustab kütusekulu jälgimist pikema perioodi jooksul. Samuti toimub selle kaudu veokijuhi nõustamine, et parandada kütusesäästuoskusi.

Kõik oluline ühes vaates
 

Teie veokid, tegevused, isegi teie ülevaated – kõik ühes digitaalses liideses. Koondades teie äritegevuse andmed, säästab Volvo Connect teid ajakulust ja ebamugavustest ning annab teile olulistest asjadest selgema ülevaate. See aitab teil ette valmistada, planeerida ja pidevalt areneda. Nii saate viia veoki kasutuskindluse, tõhususe ja jõudluse uuele tasemele.

Toetades kogu teie äritegevust
 

Volvo Connect on loodud teie jõuliseks abistamiseks. See annab teile juurdepääsu valdkonna parimatele teenustele teile vajalikul ajal, kohas ja viisil. Nii lihtne see ongi.
 

Selge ja intuitiivse liidese abil on lihtne navigeerida. Teie jaoks olulisimate andmete ja teenuste ülevaade avaneb juba sisselogimisel. Ja üksikasjalikumat teavet saate vaadata vaid paari klõpsuga. Paindliku ja kohandatava Volvo Connecti saab kohandada teie vajaduste ja eelistustega. See kõik on teie otsustada.

See on Volvo Connect

Kliendiportaal

Võtke Volvo Connecti kui oma organisatsiooni juhtimiskeskust. Kliendiportaal on töökeskkond, kus saate kogeda oma teenuste kõiki võimalusi. Kasutajad saavad rollipõhise juurdepääsu – seega saavad kasu nii veokite omanikud, veokipargi haldurid, veokijuhid, dispetšerid kui ka administraatorid. Isikupärastatud juhtpaneel annab ülevaate teabest ja teenustest, mis on iga inimese jaoks kõige asjakohasemad. Muutes iga päeva lihtsamaks, targemaks ja sujuvamaks – kõigile.

Rakendus Volvo Connect

Volvo Connecti jõud teie peopesas. Juurdepääs võimsatele analüüsitöövahenditele, objektide andmetele ning veokijuhi töö- ja puhkeajale, mitme veokipargi haldamine ja kiirsõnumite saatmine – kõik ühest intuitiivsest ja hõlpsasti kasutatavast juhtpaneelist.

Marketplace

Funktsiooni Marketplace (e-poe keskkond) kaudu lihtsasti juurdepääsetav Digital Services Store pakub nii Volvo Trucksi kui ka valitud partnerite digiteenuseid. Tulevikus saate teenuseid tellida ja aktiveerida veel suurema valiku hulgast – just siinsamas.

Arendajate portaal

Arendajate portaal aitab tagada, et Volvo Connect muutub tulevikus aina paremaks ja paremaks. Tervitame ja rakendame uuenduslikke teenuseid, mille on välja töötanud valitud kvalifitseeritud partnerid ja muud arendajad.

Oleme teie jaoks olemas

Parim viis Volvo Connecti tundmaõppimiseks on seda ise järele proovida. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Volvo esindusega.