Volvo Estonia

EESTI

×

Sellelt lehelt leiate Volvo Estonia töötajate ja esinduste kontaktandmed ning pakutavad teenused.

Volvo Estonia OÜ on Volvo Grupi kaubamärkide Volvo Trucks, Renault Trucks ja Volvo Buses ametlik esindaja Eestis. Ettevõtte esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis müüakse, remonditakse ja hooldatakse Volvo veokeid, Renault tarbesõidukeid ja Volvo busse.

Volvo Estonia on Schmitz Cargobull haagiste ametlik hooldus- ja remondipartner.

Volvo Estonia esinduste andmed

Esindus Lahtiolekuajad ja kontaktandmed
Ettevõtte üldandmed VOLVO ESTONIA OÜ
Kurekivi tee 10, Lehmja küla, Rae vald,
75306 Harjumaa
Üldtelefon: +372 671 8360
Registrikood: 10918874
KMKR nr: EE100802221
Krediidilepingu sõlmimiseks palume vajutada siia: krediidilepingu vorm
Arved palume edastada: arved@volvo.com
Panga rekvisiidid:
SEB Pank: EE601010220029323017, SWIFT: EEUHEE2X
Swedbank: EE12200221020907234, SWIFT: HABAEE2X
volvoestonia@volvo.com

Volvo Truck Center Tallinn

Kurekivi tee 10, Lehmja küla, Rae vald,
75306 Harjumaa

Avatud I-VII 08.00 - 20.00,
Hooldus ja remont +372 671 8382
Varuosad +372 671 8372
Pesula +372 5304 7147
hooldus.tallinn@volvo.com
varuosad.tallinn@volvo.com

Volvo Truck Center Tartu
Ringtee 53, Kandiküla, Tartu,
61404 Tartumaa

Avatud I-VII 08.00 - 20.00

Hooldus ja remont +372 738 4150
Varuosad +372 738 4148
Pesula +372 738 4150
hooldus.tartu@volvo.com
varuosad.tartu@volvo.com

Volvo Truck Center Pärnu
Keskuse 1, Sauga alevik, Tori vald, 85008 Pärnumaa

 

Avatud I-V 08.00 - 17.00
Hooldus ja remont +372 449 9610
Varuosad +372 449 9614

Volvo Truck Center Jõhvi
Pargi 25a, Jõhvi, 41537 Ida-Virumaa

 

Avatud I-V 08.00 - 17.00, VI 08.00 - 14.00 
Hooldus ja remont +372 357 6690
Varuosad +372 3576690

 

Volvo Action Service tugi 24/7

Eestis +372 512 5604
Euroopas +329 255 6711
Volvo Action Service juhtumite jälgimine http://tyc.it.volvo.com/volvo
Volvo Truck Assistance   +433 622 20700

 

Volvo Estonia töötajad

          JUHTKOND  
          Maria Karlström
tegevjuht
+372 671 8361
+372 503 4277
maria.karlstrom@volvo.com
          Katrin Kalmer
finantsjuht
+372 522 4200
katrin.kalmer@volvo.com
          Hannes Reinvald
järelteeninduse juht
+372 671 8381
hannes.reinvald@volvo.com
         

Maria Karlström

müügijuht

+372 503 4277
maria.karlstrom@volvo.com
          Triin Hartikainen
personalijuht
+372 5342 2034
triin.hartikainen@volvo.com
             
          UUED JA KASUTATUD VEOKID  
          Tarmo Odar
müügiesindaja (Harjumaa)
+372 668 4544
+372 506 7467
tarmo.odar@volvo.com
          Sander Maasing
müügiesindaja (Pärnu, Lääne-Eesti, Harjumaa)
+372 5661 1526
sander.maasing@volvo.com
         

Aleksandr Smirnov

müügiesindaja (Ida-Eesti ja Harjumaa)

+372 5348 1754
aleksandr.smirnov@volvo.com
          Sander Kõivuste
müügiesindaja (Tartu ja Lõuna-Eesti)

+372 507 9469

sander.koivuste@volvo.com

          Markus Maran
müügiesindaja (kasutatud veokid)

+372 53 005 475

markus.maran@volvo.com

          Koit Kolganurm
veokijuhtide koolitaja
+372 671 8365
+372 521 6026
koit.kolganurm@volvo.com
          Andre Leet
müügiinsener
+372 668 4546
andre.leet@volvo.com
          MÜÜGIJÄRGSED TOOTED JA TEENUSED  
          Rein Suigusaar
Tallinna töökoja juhataja
+372 671 8369
+372 5749 3682
rein.suigusaar@volvo.com
         

Guido Valge

Tartu töökoja juhataja

+372 5886 8669 
hooldus.tartu@volvo.com
          Heigo Põldsam
Pärnu töökoja juhataja
+372 449 9610
+372 507 9473
heigo.poldsam@volvo.com
          Maksim Zahharov
Jõhvi töökoja juhataja
+372 507 7651
maksim.zahharov@volvo.com
          Taivo Lukats
hoolduslepingud, müügijärgsed tooted ja teenused (Põhja- ja Lääne-Eesti)
+372 668 4545
+372 501 4067
taivo.lukats@volvo.com
          Kristo Kontro
hoolduslepingud, müügijärgsed tooted ja teenused (Lõuna - ja Ida-Eesti)

+372 5347 7089
kristo.kontro@volvo.com
         

Kaur Karma
ärisüsteemide ja protsesside tugi

+372 668 4549
kaur.karma@volvo.com
          Tõnis Nõlve
logistik
+372 671 8371
tonis.nolve@volvo.com
          Maksim Ovsjankin
tehniline koolitaja
+372 671 8386
maksim.ovsjankin@volvo.com
          Karel Pais
tehniline nõustaja
+372 527 0688
karel.pais@volvo.com
          Veiko Punab
teeninduse spetsialist
+372 671 8385
veiko.punab@volvo.com
          Kaido Kaareste
kinnisvara haldusjuht
+372 522 0083
kaido.kaareste@volvo.com
          ADMINISTRATSIOON  
             
          Eve Kiisel
raamatupidaja
+372  671 8362
eve.kiisel@volvo.com
          Annika Taukul
ärikontrolleri assistent
+372 671 8367
annika.taukul@volvo.com
          Kati Borkman
raamatupidaja
+372 671 8361
kati.borkman@volvo.com
         

Eerika Telvar

Krediidikontroller/raamatupidaja

+372 59146011
eerika.telvar@volvo.com
          VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ  
          Roman Trošin
Volvo finantsteenused piirkonnajuht
+372 671 8390
roman.trosin@volvo.com
          Krista Siilivask
Liisingu spetsialist
+372 671 8389
krista.siilivask@volvo.com

 

Esinduste teenused

 Teenus Tallinn Tartu  Pärnu  Jõhvi
 Veokite müük, hooldus, remont ja diagnostika  x  x  x   x
 Volvo busside hooldus, remont ja diagnostika  x  x  x  x
 Kasutatud veokite müük  x  x  x  x
 Volvo ja Renault originaalvaruosad ja lisavarustus  x  x  x  x
 Sõidumeeriku kalibreerimine  x  x  x  x
 Rataste suunang  x  x  x  x
 Pidurite test piduristendil  x  x  x  x
 Haagiste hooldus ja remont  x  x  x  x
 Schmitz Cargobull külmikute remont  x      
 Veokite, busside ja haagiste pesula  x  x  x  x
 AdBlue tankla  x  x  x  x
 Tehnilise ülevaatuse ettevalmistus  x  x  x  x
 Tulede kontroll  x  x  x  x
 Konditsioneeri kontroll ja täitmine  x  x  x  x
 Esiklaasi vahetus  x  x  x  x
 Volvo Action Service 24/7  x  x    
 Express Service  x      
 Veokijuhtide koolitus  x       
 Avariiremont  x   x   x   x
 Tulekustuti kontroll  x   x   x   x
 Raamide ja kabiinide sirgestamine JOSAM tehnoloogiaga    x