Veokid

Meie ülemaailmne laste liiklusohutuse kampaania

Peatu. Vaata. Lehvita.

Muutke maailma – kus iganes viibite

Volvo Trucksi kampaanias „Peatu, vaata, lehvita!“ osaleb üha rohkem lapsi. Eesmärk on õpetada kogu maailma lastele, kuidas liikluses ohutult käituda. Kõigepealt peatu. Seejärel vaata ja jälgi ümbrust. Lõpuks lehvita juhile ja veendu, et ta on sind näinud.

Oleme julgustanud töötajaid kogu maailmas propageerima liiklusohutust nii oma laste kui ka kogukonna laste seas. Kampaanias „Peatu, vaata, lehvita!“ osaleb üha enam riike.

Meiega liitudes saate midagi tõeliselt muuta.

„Peatu, vaata, lehvita!“ võib päästa elusid

Igal aastal hukkub liiklusõnnetustes rohkem kui 260 000 alla 19-aastast last. Liiga palju liiklusõnnetusi juhtub just veokite ja bussidega. Liikluskäitumise õpetamine aitab päästa mitmeid noori elusid.

Kampaania „Peatu, vaata, lehvita!“ koolitusmaterjalid aitavad vanematel, õpetajatel, organisatsioonidel ja ametiasutustel harida lapsi lõbusate interaktiivsete ja praktiliste harjutuste kaudu.

Kogu materjal on tasuta ja kõigile saadaval. Sinna kuuluvad põhikomplekt ja täiendatud komplekt, animeeritud interaktiivne lugu, Powerpointi esitlus ja koolituse juhend.

Koolituskomplektid on saadaval mitmes keeles.

Nõuandeid elude päästmiseks

Volvo Trucks on kampaania „Peatu, vaata, lehvita!“ jaoks koostanud inspireerivad ja lihtsasti kasutatavad materjalid. Need aitavad vanematel, õpetajatel, organisatsioonidel ja ametiasutustel harida lapsi lõbusate interaktiivsete ja praktiliste harjutuste kaudu.

Kõik kampaaniamaterjalid on tasuta ja kõigile saadaval.

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.