Veokid

Paremini kontrolli all, väiksem lihaspinge

VOLVO DÜNAAMILINE ROOLISÜSTEEM

Kas soovite täiuslikku stabiilsust ja juhitavust igal kiirusel – ja väiksemat lihaspinget? Või soovite abi külglibisemise ja tahtmatute rajavahetuste vältimiseks? Tutvuge lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga. See pakub teile kõike seda ja veel ka individuaalseid seadeid. See võimaldab isegi veoki juhtimist kaugjuhtimispuldiga.

Kuidas see töötab?

Volvo dünaamiline roolisüsteem ühendab tavalise hüdraulilise roolivõimendi rooliseadmele paigaldatud elektrimootoriga. Süsteem töötleb mitmelt andurilt saadud signaale ning suudab tuvastada veoki liikumissuuna ja juhi kavatsused. Mootorit juhitakse 2000 korda sekundis, korrigeerides soovimatuid juhtimisliigutusi ja vajaduse korral tagades täiendava pöördemomendi.

Stabiilne ja pingevaba

Suurel kiirusel hoiab Volvo dünaamiline roolisüsteem veoki stabiilsena ja kursil. Aeglasel ning ettevaatlikul manööverdamisel annab teile jõudu rooli keeramiseks, sõltumata koormast. See võtab ära pinge isegi täiskoormaga veoki tagurdamisel ja viib rooli automaatselt keskasendisse tagasi. Võite tagurdada üle 100 meetri ilma suunast kõrvale kaldumata.

Noolsirge

Suuna korrigeerimine pärast ebatasasel pinnal pidurdamist? Läinud. Löökaukude, teeroobaste ja teemärgiste löögid? Peaaegu märkamatu. Volvo dünaamiline roolisüsteem tasakaalustab isegi tugeva külgtuule mõju. Seega võite lõdvendada oma haaret roolil – veok muudab suunda ainult siis, kui teie seda tahate.

Täpselt selline, nagu soovite

Individuaalsed seaded annavad teile otsustusvabaduse. Saate seada rooli keeramise takistuse, mis sobib sõidutingimuste ja teie eelistustega. Saate valida eelmääratud või täielikult kohandatud seade. Ja milline on tulemus? See tagab täpselt teie vajadustele vastava sõiduelamuse.

Külglibisemise vältimine

Volvo dünaamiline roolisüsteem koos stabiilsusabiga minimeerib külglibisemisest tingitud liiklusõnnetuste ohtu. Kui süsteem tuvastab külglibisemise, annab see roolile kohe väikese lisajõu. See aitab veokit vastassuunas roolida ja stabiliseerida – juba enne, kui saate arugi, et midagi on valesti.

Püsige sõidurajal

Volvo dünaamiline roolisüsteem koos sõidurajal püsimise abiga aitab teil sõidurajal püsida. Kui süsteem tuvastab, et teie veok läheneb teekattemärgistusele, aitab see teid aktiivselt tagasi sõiduraja keskele. See on vaevu märgatav, kuid viib ohutuse uuele tasemele.

Kasutage kaugjuhtimispulti!

Volvo dünaamiline roolisüsteem koos välise juhtimisega võimaldab teil veokit juhtida kaugjuhtimispuldi abil. See sobib ideaalselt, kui peate tegema veokiga korduvaid lühikesi manöövreid ja tegutsema väljaspool kabiini. Teie jõudlus paraneb ja teie tööpäev muutub palju mugavamaks.

SAADAVAL NENDE VEOKITE JAOKS

AVASTAGE UUS VIIS

Lubage meil näidata, kuidas sõitmine muutub lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks.