Veokid

Volvo FE Electric

Abiks linna tegevustes. See vastupidav kolmeteljeline veok, mille täismass on kuni 27 tonni, peab vastu ka nõudlikele linnaveoülesannetele, nagu jäätmeveod, kergehitusveod ja kaupade tarne. Elektritranspordile ülemineku lihtsustamiseks on veok saadaval koos hoolduse ja tugiteenusega.

Autorongi täismass kuni 27 tonni

Võimsus kuni 225 kW

Sõiduulatus kuni 275 km

Produktiivne ja kõik on kontrolli all 

Saate kasutuskindluse ja tarnete tagamiseks juurdepääsu pidevale veokite jälgimisele ning ennustavale teeninduse planeerimisele. Volvo Connecti kaudu pakuvad lisa meelerahu marsruudi planeerimine ja reaalajas energiaseisundiga positsioneerimine.

Sujuv võimsus

Kaks elektrimootorit koos 2-käigulise käigukastiga pakuvad väga sujuva sõidukogemuse. Massiivset kuni 225 kW/300 hj võimsust on lihtne hallata.

Sõiduulatus vastavalt teie vajadustele

Kõige uuema põlvkonna akutehnoloogia, millel on kuni 275 km sõiduulatus, võimaldab teil optimeerida oma veokit vastavalt oma vajadustele. Kui väiksem sõiduulatus katab teie vajadused, võite valida vähem akusid ja selle asemel suurendada oluliselt kandevõimet. 

Tehnilised andmed – Volvo FE Electric

Omadused

Volvo FE Electric

  
Sillakonfiguratsioonid

Raamveok: 4×2, 6×2

Kõik sillad on õhkvedrustusega

  

Kabiin

Päevakabiin, lühike magamiskohaga kabiin, magamiskohaga kabiin, madala sissepääsuga kabiin

  

Autorongi täismass 

Kuni 27 tonni  
Aku mahtuvus280-375 kWh, 3 kuni 4 akut.  

Sõiduulatus

Kuni 275 km

  
Laadimisaeg (täislaadimine, 4 akut)

16,8 h vahelduvvooluga (22 kW)

​2,3 h alalisvooluga (150 kW)

  

Jõuülekanne 

2 elektrimootorit, 2-käiguline käigukast  
JõudlusPidev võimsus kuni 225 kW (300 hj)  

Rakendused

Sobib keretöödeks. Elektriline jõu väljavõtt

  

 

   

 

Võtke kasutusele elektriveokid kasutades vaid nelja sammu

Meiega võib elektriveokite kasutuselevõtt olla lihtne protsess. Lisaks veokite ja taristu pakkumisele ulatame teile abistava käe, et saaksite oma nõuetele vastava õige lahenduse. Vaatame läbi teie eesmärgid ja rutiinid ning leiame sobiva täislahenduse. Siin on neli lihtsat sammu elektriveokitele üleminekuks.

 

Lugege nelja sammu kohta siit

Olulised teenused. Pühendunud tugi. 

Volvo Trucks on elektripõhise veonduse valdkonnas end tõestanud partner. Lisaks meie tõestatud innovatsiooniajaloole elektrisõidukite arendamisel oleme pühendunud terviklike lahenduste pakkumisele, mis ulatuvad veokist palju kaugemale. Me pakume teile vajalikku tuge, et muuta elektritransport projektist paberil oluliseks ärivaraks.

 

Lisateave meie pakutavate elektriveokite teenuste kohta

Ehitage oma Volvo FE Electric

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.