Veokid

Volvo FM Electric

Volvo FM Electric on paindlik ja dünaamiline elektriline raskeveok, millel on madal heitme- ja müratase. See sobib suurepäraselt suure mahutavusega toidukaupade tarnevedudeks, konteinerite transpordiks, kraana teenusteks ja muudeks transporttöödeks linnas ning selle ümbruses. Hulgaliselt teenuseid ja tugiteenuste paketid muudavad elektrile ülemineku lihtsaks.

Elektriveok, mis on teretulnud kõikjal

Vaikne ja heitmevaba elektriline jõuülekanne muudab Volvo FM Electrici linnade ja linnapiirkondade puhul tootlikuks transpordilahenduseks. See võib potentsiaalselt töötada saastevabades tsoonides või kellaaegadel, mis pole diiselmootoriga veokitele võimalikud.

Elektriveokite kasutamine on tehtud lihtsaks

Toetame teid laadimissüsteemide seadistamisel, hoiame teie sõidukiparki teel ja pakume digiteenuseid, et saaksite teekondadest maksimumi võtta: päevast päeva.

Sujuv ja vaikne võimsus

Volvo FM Electric pakub paljude erinevate ülesannete puhul sujuvat, vaikset ja võimsat sõidukogemust. Parimad tingimused nauditavaks elamuseks rooli taga loovad kaks või kolm kuni 490 kW elektrimootorit koos elektriveokitele mõeldud I-Shift käigukastiga. 

Teie vajadustele vastavad akud

Paindlik Volvo FM Electric suudab vedada kahte kuni kuute akupaketti, mis vastavad sõiduulatuse ja kandevõime osas teie konkreetsetele nõudmistele.

Elektriveok on teretulnud kõikjal

Olenemata sellest, millist pealisehitist te oma elektrilisele raamveoki kerele soovite või millist haagist soovite pukseerida, alustage õigest alusstruktuurist. Valige kabiinide, telgede ja jõuülekannete hulgast. Alustage siit.

Lisage konkurentsieelis

Lisage oma sõidukiparki Volvo FM Electric ja püsige konkurentidest ees. See võib aidata teil ambitsioonikate jätkusuutlikkuse eesmärkidega võita teenuslepinguid. Lisatud on kandevõime, võimsus ja sõiduulatus.

Autorongi täismass kuni 44 tonni

Sõiduulatus kuni 300 km

Võimsus kuni 490 kW

Volvo FM Electrici tehnilised andmed

Omadused

Volvo FM Electric

  

Sillakonfiguratsioonid

Sadulveduk: 4×2, 6×2, 6x4​​
Raamveok: 4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4
Kõik sillad on õhkvedrustusega

  

Kabiin

Madal päevakabiin, päevakabiin, madal magamiskohaga kabiin,
magamiskohaga kabiin, kabiin Globetrotter

  

Autorongi täismass

Kuni 44 tonni

  

Aku mahtuvus

180-540 kWh, 2 kuni 6 akut

  

Ulatus

Kuni 300 km 

  

Laadimisaeg (täislaadimine)

9,5 tundi vahelduvvooluga (43 kW)
​2,5 tundi alalisvooluga (250 kW)

  

Jõuülekanne

2-3 elektrimootorit, I-Shift käigukast

  

Jõudlus

Pidev võimsus kuni 330-490 kW

  

Kasutusvaldkonnad

Sobib keretöödeks. 3 käitusvõlli
(elektriline, mehaaniline ja ülekanne)

  

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.