Volvo Estonia

EESTI

×
Kvaliteet loeb

Kvaliteet loeb

Volvo originaalvaruosad nüüd 2-aastase paigaldatud varuosade garantiiga

Varuosad, mis töötavad rohkem

Volvo originaalvaruosad on midagi enamat kui tagatud kvaliteediga osad. Need on konstrueeritud meie tehniliste andmete järgi ja toodetud meie kompromissitute standardite kohaselt. Need on ka rangelt testitud. Need sobivad ideaalselt. Need annavad teile vajaliku meelerahu. 

Te ei ole kunagi kaugel vajalikest varuosadest

Õige varuosa. Õigel kohal. Õigel ajal

Meil on töökodade võrgustik 140 turul üle maailma – seega ei ole te kunagi kaugel varuosadest ja teenustest, mis aitavad teil teekonda jätkata. Meie kõrgetasemelised logistikasüsteemid tagavad, et leiame teile vajaliku varuosa ja tarnime selle Volvo efektiivsusega.

Teie kasutuskindlus on meie prioriteet

Meie 15-aastase tootmise lubadus

Pole oluline, millise Volvo veokiga te sõidate või millal selle ostsite, teie kasutuskindlus on meile prioriteediks. Sellepärast jätkame vähemalt 15 aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist kõikide selle oluliste osade tootmist ja tarnimist.

Volvo FH genuine Volvo parts perfect part

Leidke ideaalne varuosa

Valmistame ja tarnime rohkem kui 100 000 Volvo originaalvaruosa. Meie varuosade kataloogist on lihtne leida vajalik osa.

Volvo originaalvaruosad – 2 muretut aastat

Meie varuosad on originaalid. Oleme nii kindlad nende kvaliteedis, et anname neile 2-aastase paigaldatud varuosade garantii. 

Kui varuosa ütleb üles esimese 2 aasta jooksul garantii alla käiva defekti tõttu, tasume remondi või varuosa asendamise kulud.

2-aastane paigaldatud varuosade garantii Volvo originaalvaruosadele kehtib juhul, kui töö on tehtud Volvo volitatud esinduses. See hõlmab varuosade remonti või asendamist ja isegi kaudseid kahjusid.

Volvo Reman

Saate kogu kindlustunde, mis Volvo originaalvaruosadega kaasneb, kuid madalama hinnaga ja väiksema keskkonnamõjuga.

Olge selle osa

Volvo originaalvaruosad, ekspertteenindus ja paigaldajad, kes teevad kõik esimese korraga õigesti. Kõik algab kohalikust Volvo Trucksi müügiesindusest.