Veokid

Volvo originaalvaruosad 

Sellise kasutuskindluse, töökindluse ja jõudluse saavutamiseks, mida Volvolt ootate, kasutage vaid Volvo originaalosi. Need on konstrueeritud teie veokiga ideaalselt sobivaks. Toodetud meie kompromissitute standardite kohaselt. Nii nagu meie veokeid, katsetatakse ka neid meie laborites, kuid peale selle ka laiaulatuslikus kasutustingimustes katsetamise programmis, mis hõlmab väga erinevaid sõidutingimusi – arktilisest jääst kõrbekuumuseni. Teisisõnu – kvaliteet on tagatud. Ning kui need on paigaldatud Volvo volitatud esinduses, on neil paigaldatud osade garantii 2 aastat. See annab teile vajaliku meelerahu.

Õige varuosa. Õigel kohal. Õigel ajal.
 

Volvo originaalosad on saadaval nii meie veebipoes kui ka kohalikus esinduses. Meil on töökodade ja esinduste võrgustik 130 turul üle maailma – seega ei ole te kunagi kaugel osadest ja teenustest, mis aitavad teil teekonda jätkata. Meie tõhus logistikasüsteem tagab vajaliku osa saamise just siis, kui seda vajate.

Lubame osi tarnida 15 aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist
 

Pole oluline, millise Volvo veokiga te sõidate või millal selle ostsite, teie kasutuskindlus on meile prioriteediks. Sellepärast jätkame vähemalt 15 aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist selle oluliste osade tootmist ja tarnimist.

Paigaldatud osade garantii
 

Volvo originaalosad 2-aastase paigaldatud osade garantiiga. Kui varuosa ütleb üles esimese 2 aasta jooksul garantiiga hõlmatud defekti tõttu, tasume remondi või varuosa asendamise kulud. Täielik garantii kehtib siis, kui töö on tehtud Volvo volitatud esinduses. See hõlmab varuosade remonti või asendamist ja isegi kaudseid kahjusid.
 

Lugege täpsemalt Volvo originaalhoolduse kohta

Leidke ideaalne varuosa

Valmistame ja tarnime rohkem kui 100 000 Volvo originaalvaruosa. Meie varuosade kataloogist on lihtne leida vajalik osa.

Olge selle osa

Volvo originaalvaruosad, ekspertteenindus ja paigaldajad, kes teevad kõik esimese korraga õigesti. Kõik algab kohalikust Volvo Trucksi müügiesindusest.