See on elu põhitõde – kui olete pühendunud pikaajalistele eesmärkidele, peate enese eest hoolitsema. Kõik on millekski vajalik. Iga treening, iga eine, iga sirutus saab uue tähenduse, sest kui need on õigesti tehtud, saate jätkata oma tavalist tegevust parimal viisil. Sama kehtib ka teie Volvo veoki kohta. Kui valite Volvo originaalvaruosad, püsib teie veok kaua tippvormis.

Volvo originaalvaruosad
Volvo originaalvaruosad

Volvo originaalvaruosade eelised

Ka esmaklassilised veokid, milles kasutatakse kvaliteetseid varuosi, vajavad hooldust ja remontimist. Niisiis, kui saabub aeg, maksimeerime kasutuskindluse ja tõhususe, kasutades Volvo originaalvaruosi. Need on konstrueeritud ja katsetatud optimaalse jõudluse tagamiseks ning sobivad täiuslikult teie Volvo veokiga. Volvo originaalvaruosad, Volvo originaalvahetusvaruosad ja Volvo originaallisaseadmed tagavad teile täieliku meelerahu. Seetõttu saame kindlalt väita, et Volvo originaalvaruosade kasutamine pikendab teie veoki kasutuskestust, vähendab riske ning tagab suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte.

Müügiesinduse otsimine

Paigaldage Volvo originaalvaruosad

Volvo originaalvaruosad, ekspertteenindus ja paigaldajad, kes teevad kõik esimese korraga õigesti. Kõik algab kohalikust Volvo Trucksi müügiesindusest.

Leidke kohalik müügiesindus
Meie varuosad tagavad sellise kasutuskindluse, mida muud varuosad ei võimalda.

Volvo originaalvaruosad nüüd 2-aastase paigaldatud varuosade garantiiga

Meil on kõrged standardid. Ja meie varuosade kvaliteedistandardid on samad nagu komponentidele, millest ehitame teie veoki. Seega alati, kui vajate asendamist, kasutame ainult Volvo originaalvaruosi. Need suurendavad teie veoki kütusesäästlikkust ja vähendavad heitmekogust. Ning hoiavad veoki töös päev päeva järel. Lühidalt öeldes tagavad originaalvaruosad teile kasutuskindluse, mida teised osad ei võimalda.

Varuosad, mis töötavad rohkem

Volvo originaalvaruosad on midagi enamat kui tagatud kvaliteediga osad. Need on konstrueeritud meie tehniliste andmete järgi ja toodetud meie kompromissitute standardite kohaselt. Need on ka rangelt testitud. Need sobivad ideaalselt. Need annavad teile vajaliku meelerahu. 

Te ei ole kunagi kaugel vajalikest varuosadest

Õige varuosa. Õigel kohal. Õigel ajal

Meil on töökodade võrgustik 140 turul üle maailma – seega ei ole te kunagi kaugel varuosadest ja teenustest, mis aitavad teil teekonda jätkata. Meie kõrgetasemelised logistikasüsteemid tagavad, et leiame teile vajaliku varuosa ja tarnime selle Volvo efektiivsusega.

Teie kasutuskindlus on meie prioriteet

Meie 15-aastase tootmise lubadus

Pole oluline, millise Volvo veokiga te sõidate või millal selle ostsite, teie kasutuskindlus on meile prioriteediks. Sellepärast jätkame vähemalt 15 aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist kõikide selle oluliste osade tootmist ja tarnimist.

Leidke vajalikud osad rohkem kui 100 000 toote hulgast

Leidke ideaalne varuosa

Valmistame ja tarnime rohkem kui 100 000 Volvo originaalvaruosa. Meie varuosade kataloogist on lihtne leida vajalik osa.

Sirvige varuosade brošüüri

VOLVO ORIGINAALVARUOSAD – 2 MURETUT AASTAT

Meie varuosad on originaalid. Oleme nii kindlad nende kvaliteedis, et anname neile 2-aastase paigaldatud varuosade garantii. 

Kui varuosa ütleb üles esimese 2 aasta jooksul garantii alla käiva defekti tõttu, tasume remondi või varuosa asendamise kulud.

2-aastane paigaldatud varuosade garantii Volvo originaalvaruosadele kehtib juhul, kui töö on tehtud Volvo volitatud esinduses. See hõlmab varuosade remonti või asendamist ja isegi kaudseid kahjusid.

Volvo vahetusvaruosad

Volvo vahetusvaruosad on Volvo originaalvaruosad, mille esialgne seisund on ümbertöötamise käigus taastatud ja millel on konkurentsivõimeline hind. Vahetusvaruosade kvaliteedistandardid on täpselt samasugused kui täiesti uutel osadel. Ka garantii on täpselt samasugune.

Meie vahetusvaruosade valik on turul üks suuremaid. Leiate kõik alates suruõhukompressoritest, juhtseadmetest ja sidurikomplektidest kuni mootorite, käigukastide, turbolaadurite ja sõidumeerikuteni välja hea hinnaga ja usaldusväärse standardiga.

VT

Olge selle osa

Volvo originaalvaruosad, ekspertteenindus ja paigaldajad, kes teevad kõik esimese korraga õigesti. Kõik algab kohalikust Volvo Trucksi müügiesindusest.

Leidke kohalik müügiesindus