Veokid

Kaameraga jälgimissüsteem

Kaameraga jälgimissüsteem parandab veoki aerodünaamilisust ja vähendab energiakulu. See võimaldab paremat otsenähtavust, paremat öist nähtavust ja vähendab veoki lähiümbruse pimealasid.

Voolujoonelisus suurendab kütusesäästlikkust

Tahavaatepeeglid mõjutavad aerodünaamilisust, olenemata nende voolujoonelisusest. Kaameratega on veoki kuju voolujoonelisem, mis vähendab energiakulu.

Parem vaade

Parem nähtavus

Peeglite eemaldamine suurendab otsenähtavust, sest puuduvad teie vaadet osaliselt varjavad peeglikorpused. Kaameraga jälgimissüsteem võimaldab ka paremat tahavaadet vihma korral ning otsese päikesevalguse põhjustatud ebamugavuse vähendamist. See kõik aitab suurendada sõidumugavust.

Suumi välja

Täpsel manööverdamisel võimaldab kaameraga jälgimissüsteem teil täpsema vaate saamiseks sisse suumida või laiema vaatenurga saamiseks välja suumida. Nutikas lüliti võimaldab teil valida erinevate vaateväljade, kitsa ja laia vaatenurga vahel.

Parem öine nähtavus

Öösel või hämarates tingimustes saab sisse lülitada infrapunatoe. See tagab parema öise nähtavuse ja parema vaate, kui traditsiooniliste peeglitega pimedas sõitmisel.

Kaamerad ja ekraanid

Kaamerad, mis tagavad teile parima vaate

Kaameraga jälgimissüsteem sisaldab kuni kolme kaamerat. Üks juhipoolsel küljel, üks kõrvalistuja poolsel küljel ja valikvarustusse kuuluv kaamera kõrvalistuja poolsel esinurgal. Kaamerad võimaldavad põhi-tahavaadet ja lainurk-tahavaadet. Kaameraobjektiivid soojenevad külmades tingimustes automaatselt, et sulatada jää või lumi ning eemaldada udu ja niiskus.

Mitu ekraani

Süsteem võimaldab erinevatel ekraanidel mitut vaadet. Ekraanidel näidatakse põhi-tahavaadet ja lainurk-tahavaadet. Eesmine lähialapeegel paikneb täpselt seal, kus vaja, ja see pakub täiuslikku vaadet veoki kabiiniesisele lähiümbrusele.

Valverežiim

Parkimisel saab kaameraga jälgimissüsteemi sisse lülitada valverežiimil, et aidata juhil näha, mis veoki ümber toimub.

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.