Veokid

Volvo FM Low Entry

Volvo FM Low Entry on suurepärase nähtavusega ja juhile mugav elektriveok. See on ideaalne valik, kui vajate suure kandevõimega veokit mis tahes linnavedudeks, näiteks jäätme-, ehitus- või jaotusvedudeks. Valige vastavalt oma vajadustele erinevate kabiini ja kere konfiguratsioonide hulgast.

Suurepärane nähtavus ja mugavus

Juhiistmel istude olete teele lähedal ja madal kabiin tagab maksimaalse otsevaate. Tänu sellele vastab Volvo FM isegi kõige rangematele otsenähtavusega seotud ohutusnõuetele.

Saate sujuvalt siseneda ja väljuda

Madala sissepääsuga kabiin on ideaalne, kui sisenete oma vahetuse ajal sageli kabiini ja sealt väljute. Juht saab ohutuse ja mugavuse suurendamiseks hõlpsasti siseneda ning väljuda kõrvalistuja poolelt. Kokkuvõtteks võib see muuta teie töökeskkonna ergonoomilisemaks ja isegi turvalisemaks. 

Kerge juhtida

Standardvarustuses olev sujuv elektriline jõuülekanne ja Volvo dünaamiline roolisüsteem muudavad veokiga kitsastel tänavatel manööverdamise lihtsaks. Lihtne sõidukogemus võib aidata juhtidel oma vahetust rohkem nautida ja tunda pingevabamalt.

Tehke ruumi meeskonnale

Volvo FM Low Entry on kohandatav kas ainult juhile, ühele kaassõitjale või kuni kolmele kaassõitjale. See tähendab, et veokit saab kasutada paljudes valdkondades – jaotusvedudeks, jäätmete kogumiseks, munitsipaal ja ehitusvedudeks.

Valmis linnasõitudeks

Volvo FM Low Entry puhul on teil parem otsenähtavus kui enamike teiste veokite puhul. See võimaldab teil tööülesandeid täites vastata linna kõige rangematele ohutusnõuetele. Lisaks kõigele on sellega sujuv ja lihtne sõita ning saate raskeveokiga sõita ilma heitmeid tekitamata.

Autorongi täismass kuni 32 tonni

Sõiduulatus kuni 200 km

Võimsus kuni 330 kW

Volvo FM Low Entry tehnilised andmed

Omadused

Volvo FM Low Entry

  

SillakonfiguratsioonidRaamveok: 4x2, 6x2, 6x4, 8x2, 8x4

  

Kabiin

Väike meeskond

  

Autorongi täismass

Kuni 32 tonni

  

Aku mahtuvus

360 kWh, 4 akut

  

Ulatus

Kuni 200 km

  

Laadimisaeg (täislaadimine)

8,5 h vahelduvvooluga (43 kW)
1,5 h alalisvooluga (250 kW)

  

Jõuülekanne

2 elektrimootorit, I-Shift käigukast

  

Jõudlus

Pidev võimsus kuni 330 kW

  

Kasutusvaldkonnad

Sobib keretöödeks. 3 käitusvõlli
(elektriline, mehaaniline ja ülekanne)

  

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Valmis linnasõitudeks

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.