VOLVO SUVEPAKKUMISED 2018

HOOLDUS / REMONT / ORIGINAALVARUOSAD / PAKETTPAKKUMISED

VOLVO SUVEPAKKUMISED 2018

Volvo suvepakkumised kehtivad 01.06 - 31.08.2018. Suvel fookuses:

  • Mõnus ja puhas õhk kabiinis muudab sõidukogemuse veelgi mugavaks ja aitab allergiate vastu võidelda - soodustused nii konditsioneerile kui ka kabiinifiltritele;
  • Vanus pole põhjus B varuosade kasutamiseks, eriti kui originaalil nii hea hind. Meie vanemate veokite pakkumises (sõidukid, mis toodetud 2013. aastal või varem) mitmetele varuosadele soodushinnad kuni 30%;
  • Pragude ja täketeta esiklaas ja korralikud klaasipuhastid tagavad turvalisema liiklemise nii kirka päikese kui ka vihmaga. Mõlemale tootegrupile ja paigaldusele koos kalibreerimisega soodsad hinnad;
  • Uued hinnad täielikult ümbertöödeldud pidurisadulatele, mis aitavad tagada veoki pidurisüsteemi terviklikkuse ja teie meelerahu tulevate hooldus- ja remonditöödega seoses.
Valides Volvo originaalvaruosad ja -paigalduse kehtib varuosadele garantii 2 aastat, tagatud on korrektne kalibreerimine, veoki maksimaalne turvalisus ja kõrgem järelturuväärtus. Tutvuge pakkumistega: Volvo suvepakkumised 2018
Volvo Estonia sooduspaketid

Kindlalt teel

VOLVO GEELAKUDE KAMPAANIA KUNI 31.12.2018

Akud on veoki töö tagamiseks kriitilise tähtsusega. Lisaks mootori käivitamisele on ta abiks ka argipäeva mugavuse nautimiseks kabiinis.

Volvo geelakud on suurepärased energiaallikad, mis taluvad paremini muutlikke olusid ja suuremahulist tarbimist.

Volvo Estonia esindustes kuni 31.12.2018 VOLVO GEELAKUDE PAKETT 599€ + KM.

Paketis sisaldub: kaks geelakut, akuandur, tarkvara ja paigaldus. Lisaks kehtib geelakudele Volvo Estonias paigaldades GARANTII 3. AASTAT. 

Tutvuge lähemalt Geelakude garantiitingimustega ja Geelakude faktidega.

Volvo Estonia sooduspaketid

Fookuses Volvo veokid ja bussid

Volvo Estonia sooduspaketid 2018

Volvo Estonia hinnainventuuri tulemusena kehtivad Volvo Estonia esinduses nüüd hulk sooduspakkumisi, mis sisaldavad Volvo originaalvaruosa, paigaldust ja varuosale kahe aasta pikkune garantii.

NB! 5+ ehk 2013. aastal või varem esmaregistreeritud veokitele veelgi soodsamad hinnad!

 

Laadige nimekiri alla ja üllatuge hindades: Volvo Estonia sooduspakkumised 2018

Garantii tingimused leiate meie kodulehelt www.volvotrucks.ee / Hooldus & osad / Volvo originaalvaruosad / Originaalvaruosade lisagarantii.

Volvo Trucks Driver Challenge 2018

Fookuses ökonoomne, turvaline ja efektiivne sõitmine

Volvo Trucks Driver Challenge 2018

Tere tulemast osalema võistlusel Volvo Trucks Driver Challenge 2018 – meie kõigi aegade kõige nõudlikum võistlus, mille fookuses veokijuht, kes omab olulist rolli nii liikluskultuuri kujundamises kui ka ettevõtte finantstulemustes.

Osalema on oodatud professionaalsed veokijuhid, kes saavad end proovile panna läbides võistlusraja meie võistlusveokiga Tallinna, Tartu, Pärnu või Jõhvi esinduses. Esinduste parimad osalevad Eesti finaalis augusti alguses ja neist parim esindab Eestis globaalses finaalis Göteborgis 13-14. septembril.

Tutvuge võistlusega Volvo Trucks Driver Challenge Eesti lähemalt, pange end kirja ja võite juba septembris võistelda maailmameistri tiitli nimel: Volvo Trucks Driver Challenge 2018 >>

Uuendage oma I-Shifti tarkvara

Uuendage oma I-Shifti tarkvara

NUTIKAS JÕUÜLEKANNE VEELGI NUTIKAMAKS

Teie veokit ehitades optimeerisime I-Shifti tarkvara kindla valdkonna jaoks. Kas teie töövaldkond on pärast seda muutunud? Või olete leidnud sobiva kasutatud veoki, kuid selle I-Shifti tarkvara ei sobi?

Muretsemiseks pole põhjust. Uuendame lihtsalt teie I-Shifti tarkvara ja kohandame selle konkreetsete vajadustega. Teie suurendate tootlikkust, säästate kütust ja vähendate jõuülekande komponentide kulumist.

 

Lugege lähemalt: www.volvotrucks.ee ja küsige lisa meie esindustest Tallinnas, Tartu, Pärnus ja Jõhvis.

Lifepaint helkursprei

Turvaliselt liikluses

lifepaint helkursprei

Volvo Lifepaint helkursprei muudab liikluses teid ja teie liikumisvahendi mõnusalt nähtavaks:

  • lihtne peale kanda
  • sobiv nii riietele kui ka teie sõiduvahendi materjalidele
  • päevavalguses nähtamatu, särab erksalt kui autotuled teie peale on suunatud
  • veebaasil, parim toime tekstiilil, aga sobiv ka teistele materjalidele

Saadaval Volvo Estonia esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. 

Lifepaint tutvustav video: Lifepaint

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Teie veoki suuremaks kasutuskindluseks ja vähemaks ajakuluks on Volvo välja töötanud hooldus- ja remondilepingud, mille tulemusena kulub vähem aega paberimajandusele ja saate tähelepanu pöörata transporditeenuse pakkumisele.  Iga hooldus- ja remondiplaan luuakse vastavalt veoki tegevusalale ja kasutusviisile, kõik selleks, et vältida planeerimatuid seisakuid ja hoida teid teel.

Vanematele veokitele nüüd soodsamad hooldus- ja remondilepingud (esmaregistreerimine 2013 aastal või varem), lisaks soodushinnad varuosadele, mida remondiks kasutame. Lisainformatsioon:

Kasutatud veok Volvo Estoniast

Kasutatud veokid

Kasutatud veok on hea investeering

Volvo Estonia kasutatud veokite platsilt on mitmekülgne valik erineva kaubamärgiga veokeid, mis on hea täiendus igasse veokiparki. 

Vaadake järgi:

Lisaks Volvo Estonia neli esindust tehniliseks toeks ja vajalikeks teenusteks.