Kõik vajalik muretuks transporditeenuse pakkumiseks:

Fikseeritud kuutasu muretuks transporditeenuse pakkumiseks

Fikseeritud kuutasuga sadulveok neljaks aastaks

Volvo sadulveok, finantseerimine, hooldus, remont, kaskokindlustus ja kasutuskindlustus ehk kõik vajalik muretuks transporditeenuse pakkumiseks. Näiteks:

 • Volvo FH460 4x2, Globetrotter kabiin - 1480 eur/kuu
 • Volvo FH460 6x2, Globetrotter kabiin - 1540 eur/kuu
 • Volvo FH460 6x2 pusher, Globetrotter kabiin - 1560 eur/kuu

Näidispakkumise eelduseks lepingu periood 48 kuud, sissemaks 6500 €, läbisõit kuni 120 000 km aastas, veoki tarne kuni 31.12.2018, lõplik kuutasu sõltub veoki spetsifikatsioonist. Pakett sisaldab Volvo telemaatikalahendust Dynafleet ja paketti Kütus & Keskkond, Töö- & puhkeaeg, Positsiooneerimine üheks aastaks. Pakett ei sisalda liikluskindlustust. Hinnale lisandub käibemaks. Laadige kampaanialeht alla siit: link

Lisainformatsiooni annavad TALLINNAS Tarmo Odar, +372 506 7467 või Erki Vaikmäe, +372 514 4107, TARTUS Aare Tikkerberi, +372 507 9469, PÄRNUS Ragner Saard, +372 566 11526 ja JÕHVIS Tiit Vanamölder, +372 508 0080 või volvoestonia@volvo.com

Volvo Estonia sooduspaketid

Sügis 2018

Volvo sügispakkumised

Hooajapakkumiste fookuses on mitmesugused pakkumised nii uutele kui ka vanematele veokitele, uuenenud varuosade hinnad tasuvad uudistamist! Volvo Estonia sügispakkumised 2018.

 • Volvo geel- ja pliiakude paketid, mille abil saate just endale sobiva lahenduse leida;
 • Seisusoojendi aitab vähendada kütusekulu ja muuta elu kabiinis mõnusamaks. Pakkumised nii seisusoojendi remondiks kui ka hoolduseks;
 • Mitmed sooduspaketid sisaldavad varuosi koos paigaldusega, vanematele veokitele kuni 30% soodustusega ja tõeliselt konkurentsivõimelise hinnaga;
 • Sooduspaketid AdBlue pumbale, katalüsaatorile ja lisaks ka emissioonitaseme tõstmise pakettidele ja palju muud.

Tuletame meelde, et Volvo originaalvaruosadele kehtib volitatud esinduses paigaldades garantii 2 aastat. Lisainformatsioon Volvo Estonia esindustest - kohtumiseni Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis ja laadige materjalid alla siit: Volvo Estonia sügispakkumised 2018

Küsimuste korral võite alati kirjutada volvoestonia@volvo.com

Globetrotter klubi 2018

Globetrotter klubi 2018

Tangoks on vaja kahte

Volvo veok hea koostööpartneri kätes on parim kombinatsioon. Just sellest mõttest lähtub Globetrotter klubi 2018 juhtmõte - tangoks on vaja kahte!

Teie vajadustest lähtuvalt kokku pandud Globetrotte klubi kampaaniaveok (baasmudelid Volvo FM, Volvo FMX, Volvo FH ja Volvo FH16) ja mitmed suurepärased ja Volvole unikaalsed omadused soodushinnaga, näiteks:

Lisainformatsiooni kampaania kohta annavad TALLINNAS Tarmo Odar, +372 506 7467 või Erki Vaikmäe, +372 514 4107, TARTUS Aare Tikkerberi, +372 507 9469, PÄRNUS Ragner Saard, +372 566 11526 ja JÕHVIS Tiit Vanamölder, +372 508 0080 või volvoestonia@volvo.com

Volvo Estonia sooduspaketid

Kindlalt teel

VOLVO GEELAKUDE KAMPAANIA KUNI 31.12.2018

Akud on veoki töö tagamiseks kriitilise tähtsusega. Lisaks mootori käivitamisele on ta abiks ka argipäeva mugavuse nautimiseks kabiinis.

Volvo geelakud on suurepärased energiaallikad, mis taluvad paremini muutlikke olusid ja suuremahulist tarbimist.

Volvo Estonia esindustes kuni 31.12.2018 VOLVO GEELAKUDE PAKETT 599€ + KM.

Paketis sisaldub: kaks geelakut, akuandur, tarkvara ja paigaldus. Lisaks kehtib geelakudele Volvo Estonias paigaldades GARANTII 3. AASTAT. 

Tutvuge lähemalt Geelakude garantiitingimustega ja Geelakude faktidega.

Volvo Estonia sooduspaketid

Fookuses Volvo veokid ja bussid

Volvo Estonia sooduspaketid 2018

Volvo Estonia hinnainventuuri tulemusena kehtivad Volvo Estonia esinduses nüüd hulk sooduspakkumisi, mis sisaldavad Volvo originaalvaruosa, paigaldust ja varuosale kahe aasta pikkune garantii.

NB! 5+ ehk 2013. aastal või varem esmaregistreeritud veokitele veelgi soodsamad hinnad!

 

Laadige nimekiri alla ja üllatuge hindades: Volvo Estonia sooduspakkumised 2018

Garantii tingimused leiate meie kodulehelt www.volvotrucks.ee / Hooldus & osad / Volvo originaalvaruosad / Originaalvaruosade lisagarantii.

Lifepaint helkursprei

Turvaliselt liikluses

lifepaint helkursprei

Volvo Lifepaint helkursprei muudab liikluses teid ja teie liikumisvahendi mõnusalt nähtavaks:

 • lihtne peale kanda
 • sobiv nii riietele kui ka teie sõiduvahendi materjalidele
 • päevavalguses nähtamatu, särab erksalt kui autotuled teie peale on suunatud
 • veebaasil, parim toime tekstiilil, aga sobiv ka teistele materjalidele

Saadaval Volvo Estonia esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. 

Lifepaint tutvustav video: Lifepaint

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Volvo hooldus- ja remondilepingud 5+ veokile

Teie veoki suuremaks kasutuskindluseks ja vähemaks ajakuluks on Volvo välja töötanud hooldus- ja remondilepingud, mille tulemusena kulub vähem aega paberimajandusele ja saate tähelepanu pöörata transporditeenuse pakkumisele.  Iga hooldus- ja remondiplaan luuakse vastavalt veoki tegevusalale ja kasutusviisile, kõik selleks, et vältida planeerimatuid seisakuid ja hoida teid teel.

Vanematele veokitele nüüd soodsamad hooldus- ja remondilepingud (esmaregistreerimine 2013 aastal või varem), lisaks soodushinnad varuosadele, mida remondiks kasutame. Lisainformatsioon:

Kasutatud veok Volvo Estoniast

Kasutatud veokid

Kasutatud veok on hea investeering

Volvo Estonia kasutatud veokite platsilt on mitmekülgne valik erineva kaubamärgiga veokeid, mis on hea täiendus igasse veokiparki. 

Vaadake järgi:

Lisaks Volvo Estonia neli esindust tehniliseks toeks ja vajalikeks teenusteks. 

Uuendage oma I-Shifti tarkvara

Uuendage oma I-Shifti tarkvara

NUTIKAS JÕUÜLEKANNE VEELGI NUTIKAMAKS

Teie veokit ehitades optimeerisime I-Shifti tarkvara kindla valdkonna jaoks. Kas teie töövaldkond on pärast seda muutunud? Või olete leidnud sobiva kasutatud veoki, kuid selle I-Shifti tarkvara ei sobi?

Muretsemiseks pole põhjust. Uuendame lihtsalt teie I-Shifti tarkvara ja kohandame selle konkreetsete vajadustega. Teie suurendate tootlikkust, säästate kütust ja vähendate jõuülekande komponentide kulumist.

 

Lugege lähemalt: www.volvotrucks.ee ja küsige lisa meie esindustest Tallinnas, Tartu, Pärnus ja Jõhvis.