Veokid

Gaasimootoriga Volvo FM

Gaasimootoriga Volvo FM on suure jõudluse ja vähendatud süsinikujalajäljega veok piirkondlikeks ja kaugvedudeks. Kasutades bio-LNG-d ja hüdrogeenitud taimeõli, saate läbida raskete veostega pikki vahemaid: ja seda kõike süsinikuneutraalselt, kui arvestada veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Väiksem süsinikujalajälg piirkondlikel vedudel

Gaasimootoriga Volvo FM tagab sama jõudluse ja tootlikkuse nagu diiselmootoriga Volvo FM, kuid võimaldab sõita süsinikuneutraalselt. Veok sobib ideaalselt piirkondlike vedude jaoks ning valikus on võimsused 420, 460 ja 500 hj pöördemomendiga kuni 2500 Nm.

Võimas mootor

Volvo FM-i gaasimootor põhineb diiselmootori tehnoloogial ja võimaldab märkimisväärselt suuremat pöördemomenti, võimsust ja kasutegurit kui teised gaasimootori alternatiivid. See sobib suurepäraselt nõudlikeks piirkondlikeks vedudeks suure täismassiga autorongidega.

Väiksem süsinikujalajälg

Mootor kasutab kas bio-LNG-d (biogaas) või LNG-d (maagaas), aga ka vähesel määral hüdrogeenitud taimeõli või diislikütust. Samuti kasutab see heitgaasi järeltöötlemiseks AdBlue'd. See jõuallikas võimaldab bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel vähendada teie süsinikujalajälge kuni 100%, kui arvestada veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Teie marsruutidele vastav LNG kogus

Gaasimootoriga Volvo FM-i jaoks on saadaval kolm erineva suurusega paaki, millest saate valida endale sobiva. Sõiduulatus on kuni 1000 km. Saate hankida veoki, mis sobib suurepäraselt pikkadeks marsruutideks, kus tankimispeatuste vahel tuleb läbida pikki vahemaid.

Ehitage oma gaasimootoriga Volvo FM

Kujundage see ise. Komplekteerige oma gaasimootoriga Volvo FM oma tööülesannetele vastavalt. Valige erinevate telgede, mootorite, paakide, kabiini funktsioonide ja muude võimaluste vahel vastavalt oma vajadustele.

Tõhus transport ilma kompromissideta

Gaasimootoriga Volvo FM võimaldab teil teha piirkondlikke ja kaugvedusid suure täismassiga autorongidega ning bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel vähendada CO2 heitkoguseid kuni 100%. Heitkoguse määramisel arvestatakse veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid võrrelduna Euroopa standardset diislikütust kasutava veokiga. Seejuures ei ole vaja teha mitte mingeid järeleandmisi sõiduulatuses ega jõudluses.

Kuni 60 tonni

Sõiduulatus kuni 1000 km

Kuni 500 hj

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.