Veokid

Gaasimootoriga Volvo FH

Gaasimootoriga Volvo FH on võimas veok kaugvedude jaoks, mis võib märkimisväärselt vähendada teie süsinikujalajälge. Bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel suudab see läbida raskete veostega pikki vahemaid süsinikneutraalselt, kui arvestada veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Suur jõudlus väiksema CO2-heitega

Volvo FH gaasimootorid pakuvad samaväärseid võimsuse ja pöördemomendi tasemeid nagu meie diiselmootorid. Ja nad teevad seda väiksemate heitkogustega ja võimalusega töötada süsinikuneutraalselt, kasutades bio-LNG-d ja hüdrogeenitud taimeõli. Valikus on võimsused 420, 460 ja 500 hj pöördemomendiga kuni 2500 Nm.

Suurem võimsus ja pöördemoment

Volvo FH gaasimootor põhineb diiselmootori tehnoloogial, mis võimaldab märgatavalt suuremat kasutegurit, võimsust ja pöördemomenti kui teised gaasimootori alternatiivid. See sobib ideaalselt kaugveoülesanneteks kuni 60-tonnise täismassiga autorongidega.

Väiksem süsinikujalajälg

Peale bio-LNG (biogaas) või LNG (maagaas) saab mootoris vähesel määral kasutada ka hüdrogeenitud taimeõli või diislikütust. Samuti kasutab see heitgaasi järeltöötlemiseks AdBlue'd. See jõuallikas võimaldab bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel vähendada teie süsinikujalajälge kuni 100%, kui arvestada veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Teie sõiduulatusele vastav LNG kogus

Gaasimootoriga Volvo FH jaoks on saadaval kolm erineva suurusega paaki, millest saate valida endale sobiva. Võimalik sõiduulatus on kuni 1000 km, tänu millele sobib veok suurepäraselt kaugvedudeks, eriti arvestades pidevalt laienevat gaasitanklate võrku.

Kohandage gaasimootoriga Volvo FH oma vajadustele

Kui palju võimsust vajate? Kui pikad on tanklate vahelised sõidud? Ja millist mugavustaset te oma kabiinis vajate? Looge Truck Builderis enda jaoks parim gaasimootoriga Volvo FH.

Sama võimsus, vähem heitmeid

Gaasimootoriga Volvo FH töötab nagu diiselmootoriga veok, kuid võimaldab teil vähendada CO2 heitkoguseid kuni 100%. See arvutatakse bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel tanklast rattani lähenemisviisi alusel ja võrreldes Euroopa standardset diislikütust kasutava veokiga.

Kuni 60 tonni

Sõiduulatus kuni 1000 km

Kuni 500 hj

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.