Teie missiooniks on saavutada veokite maksimaalne kasutuskindlus, mis muudab teie ettevõtte kasumlikuks. Meie töötame täpselt sama eesmärgi nimel. Vaadake, kuidas meie teenused aitavad teil äritegevust korraldada.

Volvo FH – juurdepääs teenusele

Varuosad ja lisavarustus

Me teame, kui oluline on hoida veokit teel. Seetõttu on Volvo originaalvaruosad ja lisavarustus mõeldud maksimaalse töökindluse, vastupidavuse ja jõudluse tagamiseks. 

Varuosad ja lisavarustus
Volvo FMX – kasutuskindluse maksimeerimine

Veokihooldus

Maksimeerige oma veoki kasutuskindlust Volvo originaalhoolduse ja Volvo hoolduslepingutega.

Veokihooldus
Mees optimeerimas oma äritegevust Volvo Trucksiga

Optimeeritud äritegevus

Pakume teie konkreetsete vajadustega kohandatud lahendusi alates veokipargi ja transpordihaldusest Dynafleetiga abil ning kliendikohastest nõuannetest kütusesäästlikkuse parandamiseks kütusesäästuabiga kuni lihtsa juurdepääsuni kõigile digiteenustele ja andmetele Volvo Connecti abil.

Optimeeritud äritegevus
Veokijuht Volvo veokis

Veokijuhi abisüsteemid

Kogenud ja motiveeritud veokijuhtide suurem tööviljakus on tõestatud, nad sõidavad ka säästlikumalt ja ohutumalt. Kui olete investeerinud Volvo veokisse, on oluline investeerida ka veokijuhti – nii saate kasutada kõiki veoki eeliseid. Meie veokijuhtide täiendkoolitused aitavad teil saavutada selle eesmärgi ja enamgi veel.

Veokijuhi abisüsteemid
Mees finantsnõustamisel

Finantstooted

Iga ettevõte on ainulaadne, mis tagab majanduskasvu ja kasumlikkuse oma viisil. Seetõttu võtame aega, et teha teiega tihedat koostööd õige lahenduse leidmise jaoks. Sellest tulenevalt on meie finantseerimislahendused, mida võimaldavad Volvo finantsteenused, nutikad ja paindlikud. Need on kohandatud teie ettevõtte jaoks.

Finantstooted
Vilunud hooldustehnikud ja õiged teenused suurendavad kasutuskindlust

Töökojateenused

Õige hooldus. Kõige kvalifitseeritumad tehnikud. Kvaliteetsed varuosad. Volvo Trucksi hooldusteenused aitavad teil oma veokist maksimaalset võtta. Uuendused nagu Telematics Gateway võimaldavad teie veoki seisukorda alati eemalt jälgida. Plaanitud hooldus suurendab kasutuskindlust, vähendab omanikukulusid ja annab teile parema kontrolli oma tegevuse üle.

Täpsem teave töökojateenuste kohta
Et toidet jätkuks

Et toidet jätkuks

Alati laetud akud

Veoki aku on äärmiselt oluline komponent - käivitab veoki hoiab süsteeme töös ja võimaldab juhil veeta puhkeaja mugavalt, andes toite kõigele. Kuid aku ei ole lõpmatu energiaallikas. Lugege lähemalt, kuidas aku võimeid maksimaalselt ära kasutada.

Et toidet jätkuks
Leidke kohalik müügiesindus

Hoolitsege oma ettevõtte eest

Teenuseid saab tellida kohalikust müügiesindusest. Siin saate esindusi otsida.

Leidke kohalik esindus