Veokid

Elamine kabiinis 

Kui teie tööülesanne nõuab magamiskabiiniga veokit, saate valida laia valiku Volvo veokikabiinide hulgast. Kõigist kabiinimudelitest, alates ruumikatest Globetrotter XXL kabiinidest kuni kompaktsemate magamiskabiinideni, leiate sisustuslahendusi, mis muudavad iga teel oldud päeva veelgi paremaks.

Mugava elu tagamiseks teel

Kabiinis ööbimise korral on olulisemaid asju kui sõidumugavus. Hea ööuni, kaasavõetud asjade panipaik, lisatoiteallikas, hea heliga audiosüsteem ja liikumisruum aitavad kaasa kodutunde loomisele kodust eemal.

Magage hästi, et olla produktiivne

Selleks et kõvasti tööd murda, tuleb hästi välja puhata. Seetõttu tehke kõik mis vaja, et saaksite teel olles hästi magada. Volvo Trucksi kabiinide vooditel on teie puhkemugavuse kohandamiseks kas eraldi taskutes vedrudega madrats või poroloonmadrats. Kui veok on kallakule pargitud, siis saab voodi asendi mugavalt otseks reguleerida.

Valverežiim

Kui olete veoki parkinud, saate kaameraga jälgimissüsteemi sisse lülitada valverežiimil. See võimaldab külgekraanilt mugavalt jälgida veoki lähiümbrust.

Hoidke kabiinis õhk jahe

Kui pargite oma veoki puhkamiseks kuuma päikese käes, suudab I-Park Cool hoida teie kabiini õhk just nii jahedana, nagu soovite. Lülitage lihtsalt mootor välja ja kliimaseade töötab akutoitel, et hoida kabiiniõhk jahe.

Topeltakude süsteem

Piisavalt energiat käivitamiseks ja mugavuseks

Selleks et toidet jätkuks, on veokil kaks eraldi akukomplekti. Üks on mootori käivitamiseks ja teine olmerežiimi funktsioonide jaoks. Kasutage kabiini kliimaseadet ja meediumisüsteemi ning laadige oma seadmeid muretsemata veoki käivitusakude tühjenemise pärast.

Pikem kasutuskestus

Topeltakude süsteemis on olmerežiimi jaoks kasutusel geelakud ja mootori käivitamiseks on täiustatud tehnoloogial põhinevad avatud pliiakud. Geelakud ei kahjustu tühjenemise korral ja on pikema kasutuskestusega kui tavalised avatud pliiakud.

Enesekontrolli süsteem

Te ei pea muretsema energiataseme kontrollimise pärast. Akude tühjenemise vältimiseks hoiab süsteem laetuse tasemel silma peal. Esmalt lülituvad järk-järgult välja kõik abiseadmed ja juhile edastatakse hoiatusteade.

Igapäevane mugavus

Külmikud ja mikrolaineahi

Võta teele kaasa oma toit, joogid ja muud värsked tooted. Olenevalt kabiinimudelist saate lasta oma kabiini tehases ehitada ühe või kahe külmikuga. Sooje jooke või sööke saate valmistada ka integreeritud mikrolaineahjus, mis on mugavalt paigutatud esikülje ülariiulile.

Teile sobiv heli

Saadaval on kaks erinevat audiosüsteemide konfiguratsiooni: valitud ja laiendatud. See sisaldab esmaklassilist komplekti kuuest kvaliteetsest kõlarist. Laiendatud konfiguratsioon on saadaval mudelitele Volvo FH16 Aero, Volvo FH Aero, Volvo FH16 ja Volvo FH ning sisaldab lisaks madalbassikõlarit.

Mugavad tarvikud

Saadaval on lai valik Volvo lisavarustust, mis muudab teie elu maanteel veelgi mugavamaks ja meeldivamaks. Siin on kõike alates integreeritud kohvimasinast ja topsihoidikust kuni erinevate panipaigalahenduste ja veekraanini käte pesemiseks.

 

Lugege Volvo lisavarustuse kohta täpsemalt 

Kabiin Globetrotter XXL

Täiendav ruumikus ja mugavus

Kabiini Globetrotter XXL on laiendatud, et luua rohkem ruumi ja mugavust kui ühelgi teisel kabiinimudelil, ning selle sisekõrgus on sama nagu kabiinil Globetrotter XL. Aerodünaamilise kujuga Volvo FH Aero ja Volvo FH16 Aero võimaldavad teil üle minna kabiinile Globetrotter XXL, ilma et teid piiraksid pikkusenõuded.

Piisavalt suur kahele

Globetrotter XXL võimaldab mugavat ööbimist ka kahele inimesele, kuid tänu pikemale kabiinile on magamine laiemas ja pikemas alumises voodis veelgi mugavam. Kabiini Globetrotter XXL voodi pikkus on 213 cm. Laius peatsis, keskosas ja jalutsis on vastavalt 99/106,5/91 cm.

Looge oma kabiiniruum

Valige Volvo Truck Builderis meie kõikide veokimudelite ja kabiinisuuruste hulgast. Looge ruum, mida vajate eluks teel olles. Tutvuge salongi varustustasemete, istmete, voodite ja muude valikutega.

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.