Veokid

Volvo Aero valik. Laiendatud.

Tutvustame oma kõigi aegade kütusesäästlikumat veokit. Voolujooneline siluett koos pikendatud esiosa ja kaamerajälgimissüsteemiga ei lisa sellele mitte ainult esteetilisust, vaid aitab kaasa ka olulisele energiasäästule. Aastakümneid kestnud pöördelise tähtusega uuendused tõhususe, mugavuse ja ohutuse vallas koos ulatuslike uuringute, arenduste ja katsetustega on toonud meid siia: uus Volvo Aero valik.

Kütusesääst kuni 5%

Uus, aerodünaamilise disainiga pikendatud esiosa ja kaamerajälgimissüsteem koos intelligentsete kujundusfunktsioonidega, nagu kabiini täiustatud tihendid, uus märgiala ja ülemise küljehõlma pikendus, märkimisväärselt vähenenud takistus – vähendavad Volvo FH Aero kütusekulu kuni 5%*.

 

Lugege täpsemalt arendamise filosoofiast –

Parandage oma energiatõhusust veelgi

Volvo FH Aero ja Volvo FH16 Aero sõidavad ökonoomselt suurtel kiirustel, olenemata sellest, kas valite elektri-, gaasi- või diiselmootori. Lisaks uuele aerodünaamilisele pikendatud esiosale ja kaamerajälgimissüsteemile võivad uued takistuseta ketaspidurid, täiustatud I-See ja tuntud I-Save säästa energiat ja veelgi vähendada süsiniku jalajälge.

I-See abil kohandatud vastavalt teie teekonnale

I-See optimeerib kiirust, käiguvahetust, vabakäigul sõitmist ja mootori seiskamist vastavalt konkreetsele teekonnale, kui sõidate sisselülitatud kiirushoidikuga. Täiustatud I-See funktsioon võtab nüüd arvesse ka eelseisvat topograafiat, kurve, ringteid ja reaalajas liiklusteavet. See tähendab, et saate kiirushoidikut kasutada veelgi rohkem, et parandada teel olles kütusesäästlikkust.

Avastage I-See

Kaamerajälgimissüsteem

Kaamerajälgimissüsteemi kuulub kolm kaamerat. Peeglite eemaldamine suurendab otsenähtavust, sest puuduvad teie vaadet osaliselt varjavad peeglikorpused. Kaamerajälgimissüsteem parandab veelgi tahavaate nähtavust vihmase ja uduse ilmaga ning minimeerib otsesesest päikesevalgusest põhjustatud häireid. See kõik aitab suurendada sõidumugavust.

Parem nähtavus

Kaamerajälgimissüsteem suurendab lisaks aerodünaamika parandamisele teie nägemisvälja nii heades kui ka rasketes tingimustes. Öövalgustusrežiim aitab juhti pimedas ja valverežiim võimaldab juhil veokist väljapoole vaadata ka siis, kui kardinad on ette tõmmatud.

Täiustatud sõidukogemus

Hakkate ootama pikki teekondasid ja nautima kabiinis tõelist kvaliteetaega. Intuitiivne veokijuhi kasutajaliides, uus teabe- ja meelelahutussüsteem ning helisüsteem lisavad mugavust nii sõites kui ka puhates. Kõik, mida vajate, on teie käeulatuses.

Volvo Aero valik. Laiendatud.

Volvo Aero valikuga saate säästa energiat ning neid on võimalik saada erinevate jõuallikate ja kabiini konstruktsioonidega, millest leiate oma ettevõttele kõige sobivama. Valige diisel-, elektri- ja gaasimootori vahel ning laske Volvo kohandada vastavalt oma tegevusvaldkonnale, mida tehes saate tunda enda mugavalt teel kui ka nutifunktsioonid tootlikkuse parandamiseks.

* Tegelik kütusekulu võib erineda olenevalt paljudest teguritest, nagu sõidukiirus, kiirushoidiku kasutamine, sõiduki tehnilised andmed, sõiduki koormus, tegelik topograafia, juhi kogemused, sõiduki hooldus ja ilmastikutingimused.

 

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Asuge teele väiksema takistusega

Lisateavet meie uue laiendatud veokiperekonna kohta ja selle kohta, kuidas aerodünaamiline disain võib teie ettevõtes muudatusi tekitada.