Veokid

Gaasimootoriga Volvo FH Aero 

Gaasimootoriga Volvo FH Aero on kaugsõiduveok, mis on kujundatud aerodünaamilise tõhususe tagamiseks. Bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamine vähendab teie süsinikujalajälge ja võimaldab raskete veostega läbida pikki vahemaid süsinikneutraalselt, kui arvestada veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Süsinikuneutraalne kaugvedu

Gaasimootor tagab sama jõudluse nagu meie diiselmootorid. Eeliseks on väiksemad heitkogused ja võimalus töötada kaugvedudel süsinikuneutraalselt, kasutades taastuvkütuseid nagu bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli. Valikus on võimsused 420, 460 ja 500 hj pöördemomendiga kuni 2500 Nm.

Suur võimsus ja pöördemoment

Volvo FH Aero gaasimootor põhineb diiselmootori tehnoloogial, mis tagab oluliselt suurema kasuteguri, võimsuse ja pöördemomendi kui teised gaasimootori alternatiivid. See sobib ideaalselt suure jõudlusega kaugveoülesanneteks kuni 60-tonnise täismassiga autorongidega.

Väiksem süsinikujalajälg

Peale bio-LNG (biogaas) või LNG (maagaas) saab mootoris vähesel määral kasutada ka taastuvat hüdrogeenitud taimeõli või diislikütust. Samuti kasutab see heitgaasi järeltöötlemiseks AdBlue'd. Bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel saate vähendada oma süsinikujalajälge kuni 100%, kui arvestada veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Teie vajadustele vastav LNG kogus

Optimeerige oma gaasimootoriga Volvo FH Aero kütusepaagi suurust ja läbige kuni 1000 km. See muudab veoki kaugvedudeks sobivaks, eriti arvestades pidevalt laienevat gaasitanklate võrku.

Ehitage oma gaasimootoriga veok

Looge oma ettevõtte jaoks gaasimootoriga Volvo FH Aero. Teljed, mootorid ja paagid ning kogu mugavus, mida oma kabiinis soovite tunda.

Suur jõudlus ja sõiduulatus väiksema CO2-heitega

Gaasimootoriga Volvo FH Aero tagab sama jõudluse ja tootlikkuse nagu diiselmootoriga veok ning piisava sõiduulatuse kaugvedudeks. See võimaldab vähendada CO2-heidet kuni 100%. See arvutatakse bio-LNG ja hüdrogeenitud taimeõli kasutamisel tanklast rattani lähenemisviisi alusel ja võrreldes Euroopa standardset diislikütust kasutava veokiga.

Kuni 60 tonni

Sõiduulatus kuni 1000 km

Kuni 500 hj

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.