Veokid

Volvo FMX Electric

Volvo FMX Electric on vastupidav ehitusvedude jaoks. See on kiire, võimas ja vaikne sõiduk, mis tekitab minimaalselt heitmeid – ideaalne produktiivseteks transporditöödeks linnapiirkondades. Seda saab ka vastavalt vajadustele spetsiaalselt kokku panna, näiteks betoonisegistiks, kraanaks ja kasutada paljudes muudes valdkondadeks.

Vaiksem ja puhtam valik ehitustranspordiks.

Volvo FMX Electrici juhid täidavad linnapiirkondades seoses veoste puhtama ning vaiksema transportimisega ametnike ja elanike nõudmisi. Veenduge, et vastate nendele nõudmistele ilma tootlikkust ohustamata.

Lihtne üleminek elektrisõidukitele

Sõltuvalt sellest, kuidas te oma ettevõtet juhite, pakume teile sobivat lahendust. See võib sisaldada kõike, alates komplekteeritud sõidukitest kuni laadimiskavade, seadmete ja teenusteni, mis suurendavad teie sõiduulatust ning kindlustavad teie tarneid.

I-Shiftiga sujuv ja võimas

I-Shifti käigukastiga saate kombineerida kuni kolm elektrimootorit ja võimsuse kuni 490 kW. See jõuülekanne pakub libedal teel sõites koos veojõukontrolliga sujuvat ja võimsat sõidukogemust.

Lugege I-Shifti kohta lähemalt 

Teie vajadustele vastav energiasüsteem

Paigaldage oma Volvo FMX Electricile kaks kuni kuus akupaketti, mis talletavad kuni 540 kWh. Väiksem akude arv võimaldab lühemat teljevahet, mis muudab veoki linnas manööverdamise lihtsamaks.

Teie elektriline ehitusveok

Looge elektriline raamveok või sadulveduki konfiguratsioon, mis vastab kõige paremini teie ehitustööde võimsuse ja sõiduulatuse vajadustele.

Võimsus ehitada

Saate võimsa Volvo FMX Electriciga oma konkurentide ees edumaa, mida võimaldavad selle suur kandevõime ja jõudlus koos vajadustele vastava sõiduulatusega. Vaikselt ja ilma heitgaasideta.

Kuni 44 tonni

Sõiduulatus kuni 300 km

Võimsus kuni 490 kW

Volvo FMX Electrici tehnilised andmed

Omadused

Volvo FMX Electric

  

Sillakonfiguratsioonid

Sadulveduk: 4×2, 6×2​, 6x4.
Raamveok: 4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4
Kõik sillad on õhkvedrustusega

  

Kabiin

Madal päevakabiin, päevakabiin, madal magamiskohaga kabiin,
magamiskohaga kabiin, kabiin Globetrotter

  

Autorongi täismass

Kuni 44 tonni

  

Aku mahtuvus

180-540 kWh, 2 kuni 6 akut

  

Ulatus

Kuni 300 km

  

Laadimisaeg (täislaadimine)

9,5 tundi vahelduvvooluga (43 kW)
​2,5 tundi alalisvooluga (250 kW)

  

Jõuülekanne

2-3 elektrimootorit, I-Shift käigukast

  

Jõudlus

Pidev võimsus kuni 330-490 kW
(450-666 hj)

  

Kasutusvaldkonnad


Sobib keretöödeks. 3 käitusvõlli
(elektriline, mehaaniline ja ülekanne)

  

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Võimsus ehitada

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi edasimüüja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.