Veokid

I-Shift

I-Shift pakub täisautomaatsete käigukastide valikut, mis on loodud sõidu lihtsamaks, ohutumaks ja kütusesäästlikumaks muutmiseks. Iga käiguvahetus on täiuslikult ajastatud ja sujuv, et energiat maksimaalselt ära kasutada. I-Shift käigukastid on saadaval elektri-, gaasi- ja diiselmootoriga veokitele. Saadaval on maastikusõidu funktsioonid, äärmuslikud käivitamisvõimalused ja sujuv jõuülekanne.

Iga käiguvahetus toimub täiuslikult

I-Shift vahetab iga kord suurepäraselt käike. See põhineb kompaktse disainil ja suure tõhususega sünkroniseerimata manuaalkäigukastil. Saladus peitub elektroonilises juhtplokis, mis juhib sidurit ja käike. Hinnates pidevalt andmeid kiiruse, autorongi täismassi, teekalde ja vajaliku pöördemomendi kohta, teeb I-Shift iga käiguvahetuse äärmiselt täpselt. Samuti suhtleb süsteem mootoriga, korrigeerides maksimaalse jõudluse nimel pidurdusvõimsust ja mootori pöörlemissagedust.

Sujuv võimsus topeltsiduriga I-Shift

Topeltsidur I-Shift sobib suurepäraselt jõuülekande suure võimsuse saavutamiseks koos sagedase hammasratta vahetusega. Käiku vahetatakse sekundi murdosa jooksul, mis tekitab võimsuse ühtlase voo koos sujuva käiguvahetuse ning see aitab mootoril tootlikkuse tõstmiseks kõige efektiivsemalt töötada.

Sujuv sõidukogemus

I-Shifti topeltsidur säilitab katkematu pöördemomendi, mis võimaldab käike vahetada ka võimsuskõvera keskosas. Samuti aitab see hoida koormust ühtlasena ja haarduvuse kaotamise oht on minimaalne isegi mootoriga pidurdamisel madalama käiguga.

Roomekäigud raskete koormate jaoks

Raskete koormaga sõidu alustamine võib olla katsumus, eriti künklikul maastikul ja halbade teeoludega. Roomekäikudega I-Shift parandab paigaltvõtuvõimet ja võib vähendada koormust sidurile kuni 75%.

Aeglase liikumise valikud

Valige ühe või kahe roomekäigu ja lisage valikuna võimalus täiendavate tagurduskäikude vahel. See ülekanne võimaldab sõita nii aeglaselt kui 0,5–2 km/h, kontrollides täielikult mootori pöördemomenti.

Tõhus ja kontrolli all

Roomikülekannetega I-Shift tagab nii kõrge energiatõhususe kui ka äärmiselt hea käivitatavuse. Saate valida kiirema tagasilla ülekandearvu ja säilitadakorralikel teedel sõidukiirust palju madalamatel pööretel. See võib parandada mugavust ja säästa energiat.

Unikaalsed I-Shifti funktsioonid

Valik tarkvarapakette võimaldab teil kohandada I-Shifti vastavalt teie vajadustele. Teie Volvo Trucksi edasimüüja aitab teil teha õiged valikud. Lisaks on sellel unikaalsed funktsioonid, mis teevad veokiga sõitmise konkreetsetes olukordades veelgi lihtsamaks.

Sõidusuuna muutmine

Suunamuutmisfunktsioon teeb sagedase käiguvahetuse edasi- ja tagasikäigu vahel sujuvaks ja lihtsaks. Saate ilma piduripedaali kasutamata edasi sõita, tagasikäigule lülituda ja gaasipedaaliga pidurdusjõudu juhtida. See töötab vastupidi ka kuni 20 km/h.

Maastikupidur

Terrain Brake sobib suurepäraselt maastikul sõitmiseks, võimaldades juhil juhtida nii mootori gaasi kui ka rattapidureid, kasutades ainult gaasipedaali. Veoki peatamine ja selle rattaga kivile või muule takistusele paigutamine ilma maha libisemata on tehtud väga lihtsaks.

Active Grip Control

I-Shift pakub täiustatud veojõusüsteemi, mis parandab veojõudu ja kohaltvõttu. Süsteem reguleerib kiiresti mootori pöördemomenti, et vähendada rataste pöörlemist ja töötab nii diferentsiaalilukuga kui ka mittediferentsiaalilukuga tagatelgedel.

Kuvatud funktsioonid ei pruugi olla standardsed ega saadaval kõikide lisavarustuse tasemete ja jõuülekande valikute puhul.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.

KAS OLETE KÄIGUVAHETUSE JAOKS VALMIS?

Rääkige meiega automaatsest käiguvahetusest.