Volvo Estonia

EESTI

×

Lihtsalt sõitke

VOLVO TRUCKSI I-SHIFT

I-Shift on Volvo Trucksi automaatsete käigukastide valik, mis muudab sõitmise lihtsamaks, ohutumaks ja palju mugavamaks. Iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal ja automaatselt. Tarkvarapakettide valikuga saate kohandada I-Shifti oma vajaduste järgi. Olenevalt veoki mudelist on saadaval I-Shifti versioonid, mis pakuvad uusi võimalusi, näiteks roomekäikudega I-Shift ja topeltsiduriga I-Shift.

Kuidas I-Shift töötab?

I-Shift põhineb klassikalisel sünkronisaatoriteta manuaalkäigukastil – sellest tuleneb ka kompaktne disain ja suur tõhusus. Saladus peitub elektroonilises juhtplokis, mis juhib sidurit ja käike. Hinnates pidevalt andmeid kiiruse, massi, teekalde ja vajaliku pöördemomendi kohta, teeb I-Shift iga käiguvahetuse äärmiselt täpselt. Samuti suhtleb süsteem mootoriga, korrigeerides maksimaalse jõudluse nimel pidurdusvõimsust ja mootori pöörlemissagedust.

I-Shift on saadaval veokitele Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX ja Volvo FE.

Roomekäikudega I-Shift – võtke paigalt, kus soovite

Kas veate raskeid koormaid? Kas paigaltvõtmine on künklikul maastikul või raskete teeolude korral keeruline? Varustage oma veok roomekäikudega I-Shiftiga ja need mured jäävad minevikku. Paigaltvõtuvõime paraneb oluliselt ja siduri koormus väheneb kuni 75%. Valige ühe või kahe roomekäigu ja lisavalikuna täiendavate tagurduskäikude vahel. Ülekandearv võimaldab teil sõita nii väikesel kiirusel nagu 0,5–2 km/h, tagades mootori pöördemomendi üle täieliku kontrolli.

 

Sõitke aeglaselt ja kulusäästlikult

Roomekäikudega I-Shiftiga ei pea te tegema kompromisse kütusesäästus ega paigaltvõtuvõimes. Võite saada need mõlemad. Valige veotelje väiksem ülekandearv, mis võimaldab korralikul teel sõites hoida maanteekiirust väiksematel mootori pööretel. See on kütusesäästlikkuse jaoks mugavam ja parem.

Roomekäikudega I-Shift on saadaval veokitele Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ja Volvo FMX.

Topeltsiduriga I-Shift – uus sõidumeetod

Kas teie tööülesanded nõuavad suurt jõudlust ja sagedasi käiguvahetusi? Siis valige topeltsiduriga I-Shift – see pakub sujuvat kiirendust sujuva käiguvahetusega. Käiku vahetatakse sekundi murdosa jooksul.

See tekitab võimsuse ühtlase voo, mis muudab teie sõidustiili ja suurendab tööviljakust. Pöördemoment on ühtlane, võimaldades käiku kindlalt vahetada ka võimsuskõvera keskosas. Ühtlane võimsus tagab ka koorma stabiilsuse. Ja võimsust kantakse pidevalt ratastele üle, mis minimeerib kinnijäämise või libedal haardumise kadumise ohtu. Isegi allamäge sõitmisel mootoriga pidurdades võite olla kindel, et sõidate kindlalt ja ohutult.

 

Pidev võimsuse voog

Topeltsiduriga I-Shift saab järgmise käigu eelvalida juba eelneva käiguga sõitmise ajal. Üks sidur vabakäigul ja teine rakendatud. Tänu kahele vedavale võllile ning leidliku konstruktsiooniga hammasülekannetele ja käigulülitusmehhanismile saab korraga olla valitud kaks käiku. Ja milline on tulemus? Sujuv käiguvahetus toimub sekundi murdosa jooksul ja pöördemomendi ülekandmine ei katke.


Topeltsiduriga I-Shift on saadaval mudelitele Volvo FH, Volvo FM ja Volvo FMX.

SAADAVAL NENDE VEOKITE JAOKS

KAS OLETE KÄIGUVAHETUSE JAOKS VALMIS?

Rääkige meiega automaatsest käiguvahetusest.