Me teame, kui oluline on hoida veokit teel. Seetõttu on Volvo originaalvaruosad ja lisavarustus mõeldud maksimaalse töökindluse, vastupidavuse ja jõudluse tagamiseks. Need on kontrollitud kvaliteediga ning vastavad Volvo tehnilistele andmetele ja rangetele nõuetele. Nii nagu meie veokeid, katsetatakse ka Volvo originaalvaruosi meie laborites, kuid peale selle ka meie laiaulatuslikus kasutustingimustes katsetamise programmis, mis hõlmab väga erinevaid sõidutingimusi – arktilisest jääst kõrbekuumuseni.

Ootamatu tehnilise rikke esinemise korral tagab meie tipptasemel ja tõhus logistikasüsteem, et leiame sobivad varuosad ja toimetame need kohe kätte. Ka meie kogenud tehnikud on valmis aitama, et veok saaks võimalikult kiiresti teele tagasi. Maksimeeritud kasutuskindlus ja tagatud meelerahu.

Kvaliteet

Esialgne seisund. Sest just selle endale algselt saitegi. Saate kindel olla tehasetasemel kvaliteedis, vastupidavuses ja sobivuses, mis hoiab teie Volvo Volvole kohaselt töökorras.

Jaotusvedu

Sobivad varuosad. Õigel ajal ja õiges kohas. Volvo Trucksi võrgustik koosneb enam kui 130 riigist ja enam kui 2000 esindusest ja töökojast.

Garantii

2-aastane paigaldatud varuosade garantii Volvo originaalvaruosadele ja -lisavarustusele.

Volvo originaalvaruosad. Volvo Trucksi hooldusteenused

Volvo originaalvaruosad

Sobivad varuosad, mis vastavad ettenähtud tehnilistele andmetele – Volvo originaalvaruosad on parim viis teie veoki teel hoidmiseks.

Lugege täpsemalt Volvo originaalvaruosade kohta
Volvo Trucksi lisavarustus. Volvo Trucksi hooldusteenused

Volvo Trucksi lisavarustus

Muutke oma Volvo veok isikupäraseks, täiustades selle välimust, jõudlust ja mugavust.

Lugege täpsemalt Volvo Trucksi lisavarustuse kohta
Volvo Trucks Store. Volvo Trucksi hooldusteenused

Volvo Trucks Merchandise Store

Volvo Trucksi tooted on ainulaadsed ja mõeldud veokijuhi igapäevase elustiili toetamiseks.

Külastage Volvo Trucksi Merchandise Store'i

Asjakohased uudised ja lood

Mootorite elluäratamine

Fleni tehases antakse raskeveokite kulunud mootoritele uus elu. Taastamise järel on need sama hästi kui uued ja protsess mõjutab vähem keskkonda....

Üks aken digimaailma

Digiteerimine on ühiskonda kiiresti ümber kujundamas ja veotööstus ei ole selles suhtes erand. Volvo Trucksi teenindusjuht Carina Holm selgitab, kuidas ühtse info- ja teenuseliidese Volvo Connect turuletoomine muudab klientide elu lihtsamaks....

Kergemad veokid, suurem kandevõime

Tiheda konkurentsiga turul oli ettevõttel Arclid Transport vaja maksimeerida kandevõimet ja suurendada efektiivsust. Spetsiifilistesse veonduslahendustesse investeerimine ja juhtide koolitamine on aidanud veokipargi halduril Peter Conwayl need ...

Võtke ühendust Volvo esindusega

Võtke ühendust Volvo esindusega

Alates sobiva varuosa leidmisest kuni veoki remontimise ja hooldamiseni – siinkohal aitab teid Volvo Trucksi esindus. Helistage meile või veelgi parem, külastage meid.

Leidke lähim esindus