Veokid

Sirvige kogu Volvo Trucksi valikut

Laiast jõuallikate valikust ja veelgi laiemast mudelivalikust leiate just teie ettevõtte jaoks sobiva Volvo veoki. Tutvuge kogu valikuga siin.

  Meie tootevalik Laiendatud.

  Tutvuge meie veokitega ja meie võimalustega neid teie vajaduste jaoks kohandada. Olenemata sellest, kas tegelete kaugvedude logistika või mistahes muu valdkonnaga, siit leiate oma järgmise veoki. Tutvuge lähemalt mootorite, raamide ja kabiinidega ning süvenege detailidesse.

   

  Tutvuge meie veokitega

  Elektriveokid

  Meie elektriveokid on nullheitega, väiksema mürataseme ja vibratsiooniga. Need muudavad transpordivahendid puhtamaks ja vaiksemaks ning parandavad veokijuhtide töökeskkonda.

   

  Tutvuge meie elektriveokitega

  Gaasimootoriga veokid

  Kas soovite väiksemat süsinikujalajälge, suurt jõudlust ja suurt sõiduulatust? Tutvuge meie gaasimootoriga veokitega Saadaval mistahes töödeks alates jäätmete kogumisest kuni kaugvedudeni, kasutades LNG-d või CNG-d, mis on olenevalt saadavusest toodetud kas biogaasist või maagaasist.

   

  Tutvuge meie gaasimootoriga veokitega

Omadused

Tutvuge meie veokite funktsioonide ja uuendustega, mis muudavad teie veoki tootlikumaks, ohutumaks ja energiasäästlikumaks. Lisateavet selle kohta, kuidas muuta oma Volvo veok teie rakenduste jaoks sobivaks, leiate allolevatest esiletõstetud funktsioonidest.

Kohandage uus veok oma vajadustele

Kohandage ja kujundage oma täiuslik veok, mis sobib ideaalselt teie vajadustega.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.