Meie veokid

Volvo FH16 on meie kõige võimsam veok.
Volvo FH16

Kõige nõudlikumate tööde jaoks sobib seeria võimsaim veok Volvo FH16.

Volvo FH kaugveod
Volvo FH

Kaugvedude liidrina pakub Volvo FH seninägematut mugavust juhile, turvalisust ja säästlikkust.

Volvo FMX
Volvo FMX

Moodne ehitusveok. Tugev, jõuline ja varustatud murranguliste omadustega.

Volvo FM
Volvo FM

Meie kõige univeraalsem veok. Rabav disain, fantastiline juhitavus ja suurepärane kasutusökonoomsus.

Volvo FE
Volvo FE

Paindlikkus, juhitavus ja esmaklassiline suutlikkus kompaktses piirkondlikus jaotusveokis.

Volvo FL
Volvo FL

Kerge, kiire ja linnasisesteks jaotusvedudeks optimeeritud.

VT

Ökoloogilise jalajälje kalkulaator

Kuidas saame paremini ökoloogilist jalajälge vähendada? Esimene samm on teada saada, milline on meie keskkonna mõju. Oleme välja töötanud ökoloogilise jalajälje kalkulaatori, et me kõik saaks teha arukamaid ja jätkusuutlikemaid otsuseid.

Kogu elutsükli kohta arvutusi tehes, jagame selle viieks osaks: materjalid ja tootmine, kütus, heitgaas, hooldus ning käitlemine elutsükli lõpus ehk taaskasutus. Enam kui 90% tavalise diiselveoki keskkonnamõjust ilmneb veoki tegeliku kasutamise ajal. Täiteaste, logistika, kaal ja pikkus, transpordiliikide tõhus koostalitlus, kütusesäästlik sõitmine ja ökoloogilise jalajälje kalkulaator kuuluvad kõik veonduse keskkonnamõju parandamise tervikpilti.

Ökoloogilise jalajälje kalkulaator
VT

Kasutatud veokid

Disainime oma veokid töötamiseks. Ja pidevaks töötamiseks – tõhusalt, tulemuslikult ja turvaliselt. Seega Volvo kasutatud veoki ostmine võib olla igati loogiline.

Müüki tulevad ainult meie müügiesindajate poolt rangelt kontrollitud kasutatud veokid. Kui ostate kasutatud veoki, saate sama tasemega klienditeenindust ja tuge, kui saaksite uue veoki ostmisel.

Leidke kasutatud Volvo veok
Uue veoki finantseerimine

Finantseerimine ja kindlustus

Õige veok võib tõsta teie tootlikkust ja suurendada kasumlikkust. Meie paindlikud finantspaketid ja kohandatud kindlustuslepingud võivad teid aidata õige investeeringu tegemisel ja selle kaitsmisel.

Paindlik finantseerimine ja kindlustus

Veoki garantii

Meie standardgarantii annab teile meelerahu 12 kuu jooksul. Lisaks veel 12 kuud (või kuni 300 000 km) jõuülekandele ja veel mõnele komponendile. Garantii annab ka palju eeliseid teie investeeringu kaitsmiseks nii kodus kui välismaal.

Iga garantii alla kuuluv komponent on kaitstud materjali defektide või valmistusvigade eest alates tarnehetkest kuni garantiiaja lõppemiseni. (Ei hõlma kahjustusi, väärkasutamist ega õnnetusjuhtumeid.)

Leidke kohalik esindus

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.

Leidke kohalik müügiesindus