Veokid

Volvo FL Electric

Saate liigelda kitsastel tänavatel ja jõuate tarnekohale lähedale madala mürataseme ja ilma heitgaasideta. Volvo FL Electric sobib suurepäraselt uksest ukseni tarneteks ja jäätmete kogumiseks. Elektritranspordile ülemineku lihtsustamiseks on veok saadaval koos hoolduse ja tugiteenusega.

Autorongi täismass kuni 16,7 tonni

Võimsus kuni 130 kW

Sõiduulatus kuni 450 km

Produktiivne ja kõik on kontrolli all 

Saate kasutuskindluse ja tarnete tagamiseks juurdepääsu pidevale veokite jälgimisele ning ennustavale teeninduse planeerimisele. Volvo Connecti kaudu pakuvad lisa meelerahu marsruudi planeerimine ja reaalajas energiaseisundiga positsioneerimine.

Sujuv võimsus

Elektrimootor koos 2-käigulise käigukastiga pakuvad väga sujuva sõidukogemuse. Massiivset kuni 130 kW/175 hj võimsust on lihtne hallata.

Sõiduulatus vastavalt teie vajadustele

Kõige uuema põlvkonna akutehnoloogia, millel on kuni 450 km sõiduulatus, võimaldab teil optimeerida oma veokit vastavalt oma vajadustele. Kui väiksem sõiduulatus katab teie vajadused, võite valida vähem akusid ja selle asemel suurendada oluliselt kandevõimet. 

Tehnilised andmed – Volvo FL Electric

Omadused

Volvo FL Electric

  
Telje konfiguratsioonid

Raamveok: 4×2

Kõik sillad on õhkvedrustusega

  

Kabiin

Päevakabiin, lühike magamiskohaga kabiin

  

Autorongi täismass 

Kuni 16,7 tonni  
Aku mahtuvus280-565 kWh, 3 kuni 6 akut  

Sõiduulatus

Kuni 450 km

  
Laadimisaeg (täislaadimine, 4 akut)

16,8 h vahelduvvooluga (22 kW)

​2,3 h alalisvooluga (150 kW)

  

Jõuülekanne 

Üks elektrimootor, 2-käiguline käigukast  
JõudlusPidev võimsus kuni 130 kW (175 hj)   

Rakendused

Sobib keretöödeks. Elektriline jõu väljavõtt

  

 

   

 

Võtke kasutusele elektriveokid kasutades vaid nelja sammu

Meiega võib elektriveokite kasutuselevõtt olla lihtne protsess. Lisaks veokite ja taristu pakkumisele ulatame teile abistava käe, et saaksite oma nõuetele vastava õige lahenduse. Vaatame läbi teie eesmärgid ja rutiinid ning leiame sobiva täislahenduse. Siin on neli lihtsat sammu elektriveokitele üleminekuks.
 

Lugege nelja sammu kohta siit

Olulised teenused. Pühendunud tugi

Volvo Trucks on elektripõhise veonduse valdkonnas end tõestanud partner alates 2019. aastast. Lisaks meie tõestatud innovatsiooniajaloole elektrisõidukite arendamisel oleme pühendunud terviklike lahenduste pakkumisele, mis ulatuvad veokist palju kaugemale. Me pakume teile vajalikku tuge, et muuta elektritransport projektist paberil oluliseks ärivaraks.

 

Lisateave meie pakutavate elektriveokite teenuste kohta

Ehitage oma Volvo FL Electric

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.