Veokid

Omadused

Tutvuge omadustega, mis muudavad Volvo veoki teie tööülesannete jaoks sobivaks. Selles on uuendused, mis muudavad teid tootlikumaks ja energiasäästlikumaks. Mõned neist muudavad elu lihtsamaks ja ohutumaks ja mõned täiustavad teie sõidukogemust. Siin on esitatud mõned meie veokite olulised omadused.

Suurem ohutus ja sõidumugavus

Kaameraga jälgimissüsteem

Kaameraga jälgimissüsteem suurendab energia säästmiseks veoki aerodünaamilisust. See suurendab teie vaatevälja ja öönägemine aitab teil näha läbi pimeduse.

Tutvuge meie kaameraga jälgimissüsteemiga

Elamine kabiinis

Kui veedate palju aega Volvo veoki kabiinis, siis oskate hinnata meie loodud lahendusi, mis aitavad teil teel olles end võimalikult hästi tunda. Ruumikus, mugavus, panipaigad ja käepärasus on omadused, mis muudavad töö kvaliteetajaks.

Kõik kabiinis elamise kohta

Volvo dünaamiline roolisüsteem

Külgtuul, pikiroopad või augud? Volvo dünaamiline roolisüsteem kõrvaldab häiriva mõju ja vabastab teie õlad pingest. See toetab ka muid süsteeme, mis aitavad teil veelgi ohutumalt sõita.

Lisainfot Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta

Juhiabisüsteemid

Meie juhiabisüsteemid on loodud selleks, et aidata teil suurendada ohutust kõige erinevamates olukordades – olgu siis kiirel maanteesõidul või linnades, kus teie ümber on palju teisi liiklejaid.

Tutvuge meie juhiabisüsteemidega

Teie jaoks kohandatud võimsus

Ette valmistatud pealisehitise paigaldamiseks

Mida kiiremini saate oma veoki kohandatud pealisehitise paigaldatud, seda parem. Volvo veokid on tehases pealisehitise paigaldamiseks hästi ette valmistatud. Ja pealisehitise paigaldaja saab meilt juurdepääsu ulatuslikule toele. See lühendab tarneaega ja parandab teie kogu veoki kvaliteeti.


Täpsem teave pealisehitise paigaldamise valmiduse kohta

Raam

Soovite veokit, mille raam on konstrueeritud taluma kõiki teie töös esinevaid raskusi. Kohandame raami teie tööülesannete edukaks täitmiseks.

Tutvuge meie raamivalikutega

Energia ja tõhusus

I-See

Kas teate, kuidas optimeerida energia säästmiseks sõidukiirust, käiguvahetusi ja vabakäigul veeremist vastavalt reljeefile, kurvidele ja eesolevatele liiklusummikutele? I-See teab ja selle teadmised põhinevad andmetel.

Täpsem teave I-See kohta

I-Save

Kütuse säästmine on nüüd mugavam kui kunagi varem. I-Save on ideaalne lahendus, mis vähendab kaugvedude kütusekulu ja tagab seejuures suurepärase juhitavuse.

Täpsem teave I-Save'i kohta

Volvo mootorid

Volvo veokite valikus saate valida elektri-, gaasi- ja diiselmootoriga veokite vahel. Ja see mootorivalik on saadaval kõikidele mudelitele alates keskmise kandevõimega kuni raskeveokiteni. Vaadake lähemalt erinevaid saadaolevaid mootori- ja võimsusvariante.

Tutvuge mootorivalikuga

I-Shift

Automaatkäigukastide I-Shift tooteseeria on konstrueeritud selleks, et muuta sõitmine sujuvamaks, mugavamaks ja kütusesäästlikumaks. Tööstusharu etalon.

Lugege lähemalt I-Shifti kohta

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Teie jaoks kohandatud võimsus

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.