Veokid

Volvo Selected 
Valige kasutatud veok, mida saate usaldada


Veoki ostmine on suur investeering. Seega peate teadma, et olete teinud õige valiku. Volvo Selected veokit valides võite kindel olla, et seda on põhjalikult testitud ja see vastab samadele kõrgetele kvaliteedi-, jõudlus- ja ohutusstandarditele, mida me oma uutelt veokitelt nõuame. Sest iga detail on oluline.


Võite loota samale toele kui veokit uuena ostes. Meie kvalifitseeritud tehnikud kasutavad ainult Volvo originaalvaruosi ja pääsevad ligi kogu erivarustusele, diagnostikatööriistadele ja andmebaasisüsteemidele, mis tagavad teie veoki maksimaalse töövõime.

Miks osta Volvo Selectedilt kasutatud veok? 

Oleme valdkonna eksperdid

Volvo Selected on Volvo Trucksi ametlikpakkuja – üks enim usaldatud ning suurimaid raskeveokite kaubamärke maailmas.

Ulatuslik Volvode võrgustik

Pakume teile kvaliteetset teenust koos laiaulatusliku edasimüügiettevõtete võrgustikuga, mis tegutsevad enam kui 30 riigis üle Euroopa

Kvaliteet tagatud

Teie veok peab olema töökindel ja teel püsima. Selle tagamiseks kasutame ainult kvaliteetseid Volvo originaalvaruosi ja meie teenuseid teostavad alati Volvo koolitatud tehnikud.

Veebisaidilt volvoselected.com leiate laias valikus veokeid, nii Volvo veokeid kui ka teisi marke. Palun külastage veebisaiti volvoselected.com, et saada meilt ajakohane pakkumine.