Veokid

Meie liiklusohutuse kampaania

„NÄE JA OLE NÄHTAV”

Lihtsalt kasutatav tegevusjuhend, mis näitab, kuidas suurendada jalgratturite ja veokijuhtide kooseksisteerimise ohutust.

Elupäästev muutus

Ohutus on olnud Volvo Trucksi prioriteet algusest saadik. Meie uuringud ja analüüsid on näidanud, et enamiku liiklusõnnetuste põhjus on inimtegur. Seepärast soovimegi peale toodete uuenduslike ohutusfunktsioonide väljatöötamise teha veel rohkem.

„Näe ja ole nähtav”

Meie eesmärk on suurendada inimeste teadlikkust liikluses nähtavuse kohta. Kampaania keskendub jalgratturite ja muude liiklejatega seotud olukordadele ning näitab, kuidas suurendada jalgratturite ja veokijuhtide kooseksisteerimise ohutust.

Hariv komplekt on kõigile tasuta saadaval. Näiteks saavad õpetajad teha õpilastega harjutusi ja juhid saavad seda kasutada äritegevuses.

Hariv komplekt

Kampaania „Näe ja ole nähtav” inspireerivasse komplekti kuuluvad juhendaja teatmik, PowerPointi esitlus ja veoki ohutu väliharjutuse juhend.

Pärast tegevusi on soovitatav anda liiklusohutust propageerivaid kingitusi, näiteks helkurveste.

Laadige alla hariv komplekt

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.