Veokid

„Näe ja ole nähtav”

Liiklusohutus on liiklejate omavaheline meeskonnatöö. „Näe ja ole nähtav” on lihtsalt kasutatav tegevusjuhend, mis näitab, kuidas suurendada jalgratturite ja veokijuhtide kooseksisteerimise ohutust. See on ideaalne rühmategevus koolidele ja töökohtadele.

Teadmised päästavad elusid

Ohutus on olnud Volvo Trucksi prioriteet algusest saadik. Meie uuringud ja analüüsid on näidanud, et enamiku liiklusõnnetuste põhjus on inimtegur. Seetõttu ei arenda me uuenduslikke turvaelemente ainult oma toodetele, vaid soovime ka oma teadmisi liiklusohutusest ühiskonnas levitada.

Nähtavus on võti

Meie eesmärk „Näe ja ole nähtav” algatusega on suurendada inimeste teadlikkust liikluses nähtavuse kohta. Algatus keskendub jalgratturite ja muude liiklejatega seotud olukordadele ning näitab, kuidas suurendada jalgratturite ja veokijuhtide kooseksisteerimise ohutust.

Hariv komplekt

Hariv „Näe ja ole nähtav” komplekt on kõigile tasuta saadaval. Näiteks saavad õpetajad teha õpilastega harjutusi ja juhid saavad seda kasutada äritegevuses. Algatuse inspireerivasse komplekti kuuluvad juhendaja teatmik, PowerPointi esitlus ja veoki ohutu väliharjutuse juhend.

Laadige alla hariv komplekt

OHUTUS ON ESMATÄHTIS

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele võimalikele ohutust puudutavatele küsimustele.