Veokid

I-See

I-See säästab kütust, optimeerides sõidukiirust, käiguvahetusi ja vabakäigul veeremist vastavalt eesootava marsruudiosa reljeefile, kurvidele, ringristmikele ja kiiruspiirangutele. See tähendab, et saate kasutada kiirushoidikut rohkemates sõiduolukordades kui iial varem, et säästa juba esimesest päevast alates kütust ja vähendada oma süsinikujalajälge.

Säästke energiat, kohanedes sõidustiili oma marsruutidega

Vilunud juhid on alati kohandanud kiiruse ja käiguvahetused eesoleva marsruudiga. Kuid seda põhimõtet pidevalt ja täiuslikult järgida on praktiliselt võimatu. I-See aitab teil seda teha, niipea kui lülitate sisse kiirushoidiku.

Mäed, kurvid ja kiiruspiirangud

I-See optimeerib käiguvahetusi ja kiirust vastavalt teie marsruudile. Sisselülitatud kiirushoidikuga sõitmisel kohandub I-See reljeefiga, et kasutada tõhusalt teie veoki kineetilist energiat. Kurvile või ringristmikule lähenemisel reguleerib I-See kiirust nii, et saaksite selle läbida kõige energiasäästlikumal viisil. Samuti kohandub see automaatselt eesolevate kiiruspiirangutega.

Rohkem kui maanteel sõitmine

I-See kohandub reljeefi, kurvide ja kiiruspiirangutega, tänu sellele saab seda kasutada peaaegu igat tüüpi avalikul teel ja mitte ainult maanteedel. Mida rohkem seda kasutada, seda vähem on tarbetuid käiguvahetusi, pidurdusi ja kiirendusi.

Põhineb uusimatel kaartidel

I-See kasutab reljeefi, kurvide ja kiiruspiirangute jälgimiseks suure eraldusvõimega üldkasutatavaid topograafilisi kaarte ning neid värskendatakse veoki jaoks automaatselt.

Kuidas töötab I-See mägedes

Ülesmäge sõitmine

I-See teab, et ees on tõus. Veok kiirendab ja sõidab kauem kõrgema käiguga.

Vältides tarbetuid käiguvahetusi, muudab I-See teie mäkkesõidu sujuvamaks ja kütusesäästlikumaks.

Kui veok läheneb langusele, väldib I-See tarbetut kiirendamist.

Allamäge sõitmine

Energia säästmiseks lülitab I-See jõuülekande või mootoripiduri ajutiselt välja vahetult enne mäest alla sõitmist.

Pärast kallakut

I-See teab, millal üks kallak lõpeb ja järgmine algab. Kui ees ootab uus tõus, laseb I-See veokil liikuda vabakäiguga, kogudes kiirust ja pöördemomenti.

Kurvide ja ringristmike läbimine

Kui veok läheneb kurvile või ringristmikule, mille ohutuks läbimiseks on vaja väiksemat kiirust, kohandab I-See käiguvaliku ja kiiruse eelnevalt nii, et juht ei pea piduripedaali kasutama. Aeglase lõigu järel kiirendab I-See lubatud kiiruseni kõige tõhusamal viisil.

Kiirusepiirangute järgimine

Kui lähenete kohale, kus lubatud kiirus muutub, kohandab I-See käiguvalikut ja kiirust kõige energiasäästlikumal viisil. See aitab vältida asjatut pidurdamist või järsku kiirendamist.

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.