Veokid

Mõistab teie marsruute, et säästa kütust

VOLVO TRUCKSI I-SEE

Kas teate, kuidas optimeerida kiirust ja käiguvahetusi oma marsruutide topograafia järgi, et kütust säästa? I-See teab ja selle teadmised põhinevad andmetel. See aitab teil esimesest päevast alates kütusekulu märkimisväärselt vähendada.

Kuidas I-See võib aidata kütust säästa

Mäele lähenedes laadib veok internetist alla suure eraldusvõimega üldkasutatava topograafilise kaardi andmed. Seejärel kasutatakse andmeid 6-etapilises protsessis veoki kineetilise energia maksimeerimiseks ja kütusekulu vähendamiseks kuni 5% võrreldes veokiga, millel puudub I-See. Kui teed kaardi peal ei ole või serveriga ei saa ühendust, lülitub veok uuesti jagatud andmebaasi kasutamisele.

Katkematu tugi isegi sõidu ajal

I-See kasutab peamiselt suure eraldusvõimega üldkasutatava topograafilise kaardi andmeid, mida uuendatakse veokis automaatselt, kui uus versioon on saadaval. Teise võimalusena kasutab see jagatud andmeid, mida hoitakse pilves. Vajaduse korral kasutab süsteem hoopis lokaalselt salvestatud andmeid. See tähendab, et teil on alati juurdepääs topograafilistele andmetele, sujuvam sõiduelamus ja teadmine, et süsteemi uuendatakse pidevalt kaugühenduse teel.  

I-Torque'iga veelgi parem

I-See võib säästa veelgi rohkem kütust, lisades funktsiooni I-Torque. I-Torque kasutab I-See andmeid, et optimeerida saadaolevat mootori pöördemomenti, näiteks ülesmäge sõites. Sõitu kohandatakse vastavalt marsruudile, nii teie asukohale kui ka sellele, mis nurga tagant tulemas on.

 1. Kogub pöördemomenti
  I-See teab, et ees ootab tõus ja suurendab veoki kiirust ning jätab kõrgema käigu kauemaks sisse.
 2. Väldib allavahetust
  Vältides tarbetuid käiguvahetusi, muudab I-See mäkkesõidu sujuvamaks ja kütusesäästlikumaks.
 3. Piirab kiirust tõusuharjal
  Kui veok läheneb langusele, väldib I-See tarbetut kiirendamist.
 4. Lülitab sisse vabakäigu enne langust
  Energia säästmiseks ja pidurdamise minimeerimiseks lülitab I-See jõuülekande või mootorpiduri ajutiselt välja vahetult enne mäest alla sõitmist.
 5. Juhib pidurdamist allamäge sõitmisel
  I-See teab, kus üks kallak lõpeb ja järgmine algab ning maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks rakendab vajaduse korral pidureid.
 6. Valmistub järgmiseks tõusuks
  Kui ees ootab uus tõus, laseb I-See veokil liikuda vabakäiguga, kogudes kiirust ja pöördemomenti vaevatuks tõusuks.

Saadaval nendele veokitele

KAS KALLAKUTEL SÕITMINE ON KONTROLLI ALL?

Saame vähendada kütusekulu.