Veokid

Ette valmistatud pealisehitise paigaldamiseks

Kallur, paakauto, kraana, autoveotreiler või tuletõrjeauto? Paindlik Volvo raam ja pikk spetsifikatsioonivalikute loend muudavad veoki kohandamise teie vajadustele lihtsaks. Teie keremeister saab protsessi kiirendamiseks ja kvaliteedi parandamiseks kohese juurdepääsu Volvo pealisehitise paigaldamise veebiportaalile.

Pealisehitise omadused

Kõik Volvo Trucksi raamid on hästi ette valmistatud kere kohandamiseks mitmesuguste kasutusvaldkondade jaoks. Selle eesmärk on tagada kogu veoki kõrge kvaliteet ja kiirendada kere ehitusprotsessi. Vaadake allpool käputäit näiteid lahendustest.

Tehniliste andmete variandid

Palju võimalikke kombinatsioone aitavad veokit lihtsamalt kujundada. Seepärast pakume palju erinevaid teljekonfiguratsioonide, raamiprofiili kõrguste ja teljevahede valikuid.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised on oluline abivahend keremeistritele, et nad saaksid hakata teie veoki ehitamisel ette valmistama ja optimeerima oma tööd. Seda saab kasutada ööpäev läbi ja 12 keeles. Pealisehitise paigaldamise juhised sisaldavad raami jooniseid, elektriskeeme, teabelehti ja seadmeid.

Pealisehitise elektrimoodul

See funktsioon võimaldab keremeistril funktsioonide kohandamiseks veoki elektrisüsteemi hõlpsalt kasutada. Pealisehitise paigalduse moodulile on mugav juurdepääs armatuurlaual paiknevate paindlike lülitite ja Work Remote’i kaudu.

Sirge raam

Volvo raam on kabiini taga täiesti sirge ja paralleelne, muutes keremeistri töö palju lihtsamaks.

Kere kõrgused ja topeltraam

Valige 266 mm või 300 mm raami vahel, et see vastaks teie pealisehituse nõuetele. Rasked tegevusvaldkonnad põhjustavad raamile palju pinget. Seetõttu pakume laia valikut sisevooderdusi, et teil oleks kogu vajalik tugevdus.

Spetsiaalsed augud

Raamil on pealisehitise jaoks ette nähtud ülemine aukuderida. Me ei kasuta siin neete, seega saab keremeister oma seadmeid hõlpsasti kinnitada.

Kraanavalmidus

Madal raam ja suur teljekoormus on iga kraanapaigaldaja unistus. Meie raamid pakuvad mõlemat. Samuti saame luua kabiini lähedale vaba raamiruumi ja tarnida teie veoki tehases paigaldatud kraanaplaatidega.

Käitusvõllide variandid

Pealisehitise seadmete käitamiseks on saadaval lai valik käitusvõllide variante (sidurist sõltuvad ja sõltumatud). Elektriveokite jaoks on saadaval 600-voldised alalisvoolu või 400-voldised vahelduvvoolu elektrilised käitusvõllid.

Ideaalne vahetatavate pealisehitiste jaoks

Koos ülimadala raamiga on uue tagumise õhkvedrustuse 295 mm käik ideaalne lahendus ajutiste kerede transportimisel.

Tagumine üleulatus ja lõiked

Tagaraami saab nüüd tehases lõigata 50 mm sammuga. Saate valida veoki raami nelja erineva tagalõikega: ülemine (kalluritele, konkstõstukitele ja prügiautodele), alumine (kesktelghaagistele), painutatud (sadulveokitele) või sirge (raamveokitele).

Tagumise allasõidutõkke asend

Et tagaosa võimalusi veelgi enam laiendada, saab tagumise allasõidutõkke paigaldada mitmesse eri asendisse.

Kinnitusdetailid

Raami saab tehases varustada raami külge paigaldatud kinnitusdetailidega pealisehitise ühendamiseks. Peale telgedevahelise ala paiknevad need nüüd ka tagaületusel.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.

Soovid lisainformatsiooni?

Kohandamine algab müügiesindusest