Veokid

Lihtsalt lisage pealisehitis

ETTEVALMISTATUD PEALISEHITISE PAIGALDAMISEKS

Kallur või kütuseveok? Tõstuk või autoveotreiler? Võib-olla furgoonveok või tuletõrjeauto? Teile vajalikust rakendusest olenemata on Volvo raam selleks valmis. Paindlik raam ja hulgaliselt tehnilisi valikuvõimalusi võimaldavad kohandada veoki lihtsasti teie konkreetsete vajadustega.

Kui tellite Volvo veoki, anname pealisehitise paigaldajale kohe juurdepääsu pealisehitise paigaldamise juhiste (VBI) veebiportaalile. Täpsed 3D-joonised võimaldavad neil tööd alustada juba siis, kui meie alles veokit ehitame, mis väljub tehasest ideaalselt ettevalmistatuna, säästes ebavajaliku ümberehitamise kulusid. See tähendab, et veok saab valmis kiiremini, odavamalt ja on kohe töövalmis.

Pealisehitise omadused

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised (VBI)
VBI on oluline abivahend pealisehitise paigaldajatele ja töökodadele. Seda saab kasutada ööpäev läbi ja 12 keeles. Pealisehitise paigaldamise juhised sisaldavad raami jooniseid, elektriskeeme, teabelehti ja seadmeid.

Jõu väljavõtud
Pealisehitise seadmete käitamiseks on saadaval lai valik jõu väljavõtu variante (sidurist sõltuvad ja sõltumatud).

Sirge raam
Volvo raam on kabiini taga täiesti sirge ja paralleelne, mis muudab pealisehitise paigaldaja töö palju kergemaks.

Pealisehitise paigaldaja ala
Meie insenerid ei paiguta kunagi ühtegi komponenti raamist kõrgemale. See ala kuulub täielikult pealisehitise paigaldajatele ja niisugune süsteem suurendab paindlikkust.

Spetsiaalsed avad
Raamil on pealisehitise jaoks ette nähtud ülemine avade rida. Me ei kasuta siin neete, seega saab pealisehitise paigaldaja oma komponente hõlpsasti kinnitada.

Täpne tagaülend
Raami tagaosa saab tehasest tellida just nii pika kui vaja (50 mm sammuga) – täpselt pealisehitisega sobivana.

Tehniliste andmete variandid

Palju võimalikke kombinatsioone võimaldavad veokit lihtsamalt kujundada. Seepärast pakume palju erinevaid teljekonfiguratsioonide, raamiprofiili kõrguste ja teljevahede valikuid.

 

 

Neli erinevat raami tagalõiget
Me saame raami tehases ette valmistada nelja erineva tagalõikega: ülemine (kalluritele, konkstõstukitele ja prügiautodele), alumine (kesktelghaagistele), painutatud (sadulvedukitele) või sirge (raamveokitele).

Tagumise allasõidutõkke asend
Et tagaosa võimalusi veelgi enam laiendada, saab tagumise allasõidutõkke paigaldada mitmesse erinevasse asendisse.

Kaks raamiprofiili kõrgust
Valige 266 mm või 300 mm raam, mis sobib teie pealisehitisega.

Pealisehitise elektrimoodul
Lihtsustab pealisehitise paigaldajatele juurdepääsu veoki elektrisüsteemile veoki funktsioonide kohandamiseks. Pealisehitise paigalduse moodulile on mugav juurdepääs armatuurlaual paiknevate paindlike lülitite ja Work Remote’i kaudu.

Ideaalne vahetatavate pealisehitiste jaoks
Uue tagumise õhkvedrustuse 295 mm töökäik koos eriti madala raamiga on vahetatavate pealisehitiste korral ideaalne lahendus.

Kinnitusdetailid
Raami saab tehases varustada raami külge paigaldatud kinnitusdetailidega pealisehitise ühendamiseks. Peale telgedevahelise ala paiknevad need nüüd ka tagaülendil.

Tõstukivalmidus
Madal raam ja suur teljekoormus on iga tõstukipaigaldaja unistus. Meie raamid pakuvad mõlemat. Enamgi veel, võime jätta kabiini taha raamile vaba ruumi tugijalgade jaoks ja isegi tarnida veoki tehases paigaldatud kinnitusplaatidega tõstuki monteerimiseks.

Lisatugevdused
Mõned raskeveorakendused koormavad raami tugevasti. Seetõttu pakume laia topeltraamide valikut, et tagada teile kogu vajalik tugevdus.

Saadaval nende veokite jaoks

Kas olete uueks kereks valmis?

Kohandamine algab müügiesindusest