Mina olen juht

Veokijuhtide kogunemiskoht

Mina olen juht

Veokijuht on tähtsaim lüli ettevõttes - tihti ainus inimene, kes klient näeb. Seega vastutab nii ettevõtte tulude kui ka maine eest. Mina olen juht programmiga soovime tuua enam tähelepanu veokijuhtide huvitavale ja väljakutseid pakkuvale ametile. Liitu meiega ja loome koos mõnusa kogukonna.

Sõidupäevik. Esimene osa

Veokijuhi päev

SÕIDUPÄEVIK. Esimene osa

Mina olen juht esimene projektiväljund on filmide seeria Sõidupäevik. Igas osas on fookuses üks veokijuht, kes räägib oma päevast ja tegemistest. 

Esimese osa peategelena on Järva veod OÜ juht Tõnu 'Tony' Ehasalu, kelle igapäevatööks metsavedu üle Eesti.

Sõidupäevik. Teine osa.

Veokijuhi päev

SÕIDUPÄEVIK. Teine osa

Teise osa peategelena on Kiilto Pro Eesti OÜ veokijuht Peeter Margusonov, kelle igapäevatööks ehitustoodete ning tööstusliimide transportimine.

Sõidupäevik. Peeter Margusonov

Mina olen juht. Sõidupäevik. 2. osa

Peeter Margusonov

Mina olen juht. Sõidupäeviku teises osas räägib oma tööpäevast Peeter Margusonov, kes töötab ettevõttes Kiilto Pro Eesti OÜ. Ettevõte tähistab 2019. aastal 100. sünnipäeva. Videost saab näha, mida Peeter maailma asjadest arvab.

 

Sõidupäevik. Tõnu 'Tony' Ehasalu

Mina olen juht. Sõidupäevik.

Tõnu 'Tony' Ehasalu

Mina olen juht. Sõidupäevik esimeses osas räägib oma tööpäevast Tõnu 'Tony' Ehasalu, kes töötab ettevõttes Järva veod OÜ. Valdkonna fänn ja aktivist tegeleb aktiivselt valdkonna tutvustamisega juhtides Facebooki gruppi Eesti Kutselised Roolikeerajad ning tutvustab oma tegevusi igapäevaselt nii piltide kui ka videote abil. 

MINA OLEN JUHT

on professionaalsetele ja tulevastele veokijuhtidele mõeldud kogukond