Veokid

Mina olen juht

MINA OLEN JUHT.

'Mina olen juht' on veokijuhtide kogunemiskoht, mille eesmärk demonstreerida veokijuhtide tähtsat rolli ettevõttes, jagada informatsiooni valdkonnaga seotud teemadel ning koos luua mõnus kogukond, kus ollakse teineteisele abiks ja jagatakse vajalikke kogemusi tööl ja vabal ajal.

Mina olen juht

Veokijuhtide kogunemiskoht

Veokijuht on tähtsaim lüli ettevõttes - tihti ainus inimene, kes klient näeb. Seega vastutab nii ettevõtte tulude kui ka maine eest. Mina olen juht programmiga soovime tuua enam tähelepanu veokijuhtide huvitavale ja väljakutseid pakkuvale ametile. Liitu meiega ja loome koos mõnusa kogukonna.

SÕIDUPÄEVIK. Esimene osa

Veokijuhi päev

Mina olen juht esimene projektiväljund on filmide seeria Sõidupäevik. Igas osas on fookuses üks veokijuht, kes räägib oma päevast ja tegemistest. 

Esimese osa peategelena on Järva veod OÜ juht Tõnu 'Tony' Ehasalu, kelle igapäevatööks metsavedu üle Eesti.

SÕIDUPÄEVIK. Teine osa

Veokijuhi päev

Teise osa peategelena on Kiilto Pro Eesti OÜ veokijuht Peeter Margusonov, kelle igapäevatööks ehitustoodete ning tööstusliimide transportimine.

Mina olen juht. Sõidupäevik. 2. osa

Peeter Margusonov

Mina olen juht. Sõidupäeviku teises osas räägib oma tööpäevast Peeter Margusonov, kes töötab ettevõttes Kiilto Pro Eesti OÜ. Ettevõte tähistab 2019. aastal 100. sünnipäeva. Videost saab näha, mida Peeter maailma asjadest arvab.

 

Mina olen juht. Sõidupäevik.

Tõnu 'Tony' Ehasalu

Mina olen juht. Sõidupäevik esimeses osas räägib oma tööpäevast Tõnu 'Tony' Ehasalu, kes töötab ettevõttes Järva veod OÜ. Valdkonna fänn ja aktivist tegeleb aktiivselt valdkonna tutvustamisega juhtides Facebooki gruppi Eesti Kutselised Roolikeerajad ning tutvustab oma tegevusi igapäevaselt nii piltide kui ka videote abil. 

MINA OLEN JUHT

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.